Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pare swiatowych grajkow w MC ,problem w tym,ze grajac nimi mam odrazu team lvl 5 i tu jest problem,nie moge kupic zadnego dobrego menadzera.

Wszyscy maja po 300 skila ,a ja zeby utrzymac takich grajkow musze miec mimumim 400+ 

skad mam wziasc takiego menadzera jak mam  wszedzie ich zablokowanych? musze kupic za prawdziwa kase?

inaczej moj ts spada do 5 i z takim ts nie da sie grac.

Odnośnik do komentarza

Mam pare swiatowych grajkow w MC ,problem w tym,ze grajac nimi mam odrazu team lvl 5 i tu jest problem,nie moge kupic zadnego dobrego menadzera.

Wszyscy maja po 300 skila ,a ja zeby utrzymac takich grajkow musze miec mimumim 400+

skad mam wziasc takiego menadzera jak mam wszedzie ich zablokowanych? musze kupic za prawdziwa kase?

inaczej moj ts spada do 5 i z takim ts nie da sie grac.

Kupić managera można za GP i wtedy na początku większość jest zablokowana albo za "gwiazdki", które możesz kupić za kasę, albo powoli ciułać i nie wydawać na kontrakty piłkarzy. Tutaj już nie obowiązuje blokada. Wydaje mi się, że problem powstał dlatego, że zamiast zainwestować w managera z zapasem wydałeś wszystko na kontrakty piłkarzy. Z tego co pamiętam na starcie mamy tyle gwiazdek,że spokojnie wystarczy nawet na najdroższego trenera. Teraz uzbrój się w cierpliwość, ew. wykonaj jak najwięcej aktywności za które zdobywa się gwiazdki(jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś) i inne fanty. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

1 mecz online i juz wiem ze to parujaca kupa guwna w sieci. 98% akcji typa to wrzutki na kepy. Dziekuje.

Na kanapie co innego. Ale w sieci szkoda czasu na granie. Tyle w temacie.

To jest mega chu.jowe. zdarza u m ie sie ze koles ma 4 wrzutki w meczu i 3 bramki z tego. Powinni kur.wa w koncu dac jakiegos patcha na to.

Najgorsze jest to ze czlowiek jednak musi sie nakombinowac zeby sklecic fajna akcje i strzelic a typ ci podjedzie cr7 albo balem po lini bo i tak chu.ja obronca nie dogonisz wrzutka i na 80% bramka. Bo nawet taki pique nie zastopuje rozpedzonego ronaldo. Chu.jnia, psuje to zabawe.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

grajcie mniej topowymi zespolami, czy to fifa czy to pes od zawsze olewam cyborgow bo bez wzgledu na serie gier pilkarskich mecze najlepszymi druzynami sa imo beznadziejne, od zawsze preferuje gre sredniakami, wtedy mozna popykac i grac kombinacyjnie, stad tez np w pesie z uwagi na brak filtrow w dywizjach gram my club i specjalnie utrzymuje sile druzyny na np 3 gwiazdki

Odnośnik do komentarza

grajcie mniej topowymi zespolami, czy to fifa czy to pes od zawsze olewam cyborgow bo bez wzgledu na serie gier pilkarskich mecze najlepszymi druzynami sa imo beznadziejne, od zawsze preferuje gre sredniakami, wtedy mozna popykac i grac kombinacyjnie, stad tez np w pesie z uwagi na brak filtrow w dywizjach gram my club i specjalnie utrzymuje sile druzyny na np 3 gwiazdki

Juventus nigdy nie byl jakos cyborgowy ale odkad ma te 5 gwiazdek to nie ma opcji grac jak glownie przeciwko Realowi i Realowi.

 

Pes6. Sklad Juve to to lipa w statsach. Del Piero speed ok 70. Cala druzyna w zasadzie powolna. Camoranesi 80 moze mial ponad a BALANS gry pozwalal mi cisnac KAZDEGO z topowymi statsami. To samo w Fifa09.

Od lat w obu grach balans poszedl sie yebac i musze grac sredniakami :/ tylko ze mnie nie interesuje granie w ten sposob.

 

Wroci Balans to wroce do grania. Ale to sie nie stanie. Chyba ze Juve spadnie do drugiej ligi i dostanie 3-4 * max.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wypełniłem ale znajac życie,konami nic sobie z tego nie zrobi.

Za rok znowu będziemy mieć problemy z graniem on-line, wszelakiej maści cziterow którzy mają białe piłki na ławce albo uciekają z meczu,jakieś player emotions ,której jest totalnie z dupy i psuje grę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram zespołem dwugwiazdkowym i czasami szuka mi meczu 10 minut (nie przesadzam). Zakładam, że im więcej gwiazdek tym łatwiej znaleźć przeciwnika, ale z różnych powodów wolę dłużej poczekać na mecz z zespołami złożonymi z graczy 75-80 OVR. Ogólnie polecam grę słabszymi zespołami, mniej automatyki, trzeba więcej kombinować. 

Odnośnik do komentarza

Czekanie na połączenie ma masę plusów (zależnie od dnia):

-rozwieszę/poskładam pranie,

-ugotuje makaron,

-umyję naczynia, 

-odcedzę kartofle,

-sprawdzę forumka, 

-zrobię seryjkę na drążku,

A tak to bym siedział i grał non stop. Prawdziwa gra sportowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...