Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dwa dni temu online działało mi jak złoto - na dziesięć meczy jeden z lekkimi lagami, a dziś, nawet z polakami, rwanie i "pauzy" po 2s ....  :frog: Już nie wiem czy to uroki radiówki czy japońskiej technologii, aczkolwiek taki bloodborne w sieci działa normalnie. Masowe wyzwiska przypomniały mi czym jest ta seria i zburzyły budowany od tygodni wewnętrzny spokój. W ogóle ziomeczki z forum mnie ignorują kiedy na pm pytam o mecz(pajgi, Czezky). Zawsze wiedziałem, że mnie nie szanujecie  :smutas:

Odnośnik do komentarza

Sorki, jak mnie pytałeś, to akurat grałem na swoim koncie u Pleja. Do tej pory grałem tylko z Ficusiem i Wojtasem. Również widzę pogorszenie w kwestii działania online, co mnie trochę dziwi, bo jakoś graczy nie przybywa ( w tym momencie w MC na liście rankingowej nie ma 100tys ). Też mi wczoraj jeden mecz przerwało (na szczęście dla mnie, bo z 1-4 wpadło 3-0 :reggie: ), raz facio specjalnie uciekł (pauza i po powrocie do meczu zamuła i mecz bez rostrzygnięcia), ale właściwie każdy mecz mniej lub bardziej laguje (w jednym z dzisiejszych meczów to były opóźnienia solidnych dwóch sekund). Nawet jak ostatnio grałem w Wojtasem, to słabo to chodziło (a wcześniej nie było tego problemu). Coś kombinują, pewnie szykują się na te miliony co podobno co roku kupują, ale chyba nie grają online...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Bawił się ktoś z was z tymi taktykami przy rożnych? W ogóle opłaca się zmieniać tam krycie na inne niż indywidualne? Zgaduję, że to pewnie zależy od ustawienia zawodników ofensywnych- czyli albo wbiegają albo stoją na szesnastce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ktoś tutaj pytał czy jest jakaś strona, która podaje jak "wyskautować" konkretnego piłkarza?

pesdb.net - pod piłkarzem są procentowo określone wartości na wypadnięcie zawodnika przy zastosowaniu danego typu skauta (są również kombinacje kilku skautów dające 100% pewności). 

 

Ja z tej stronki korzystałem przy okazji 2016, bo można sobie sprawdzić jak będzie wyglądał nasz zawodnik na 50 LVL.

Odnośnik do komentarza

Sorki, jak mnie pytałeś, to akurat grałem na swoim koncie u Pleja. Do tej pory grałem tylko z Ficusiem i Wojtasem. Również widzę pogorszenie w kwestii działania online, co mnie trochę dziwi, bo jakoś graczy nie przybywa ( w tym momencie w MC na liście rankingowej nie ma 100tys ).  Coś kombinują, pewnie szykują się na te miliony co podobno co roku kupują, ale chyba nie grają online...

 

Heh no wlasnie ten PES ma chyba najgorsze otwarcie od 2013 roku 

 

Pro Evolution Soccer 2013 - 574,690
Pro Evolution Soccer 2014 - 383,300
Pro Evolution Soccer 2015 - 354,114
Pro Evolution Soccer 2016 - 276,501
Pro Evolution Soccer 2017 - 237,748
 
no z tym, że to są tylko retailowe więc może nie do końca miarodajne bo może być tak, że te 200 tys poszło w cyfrze (a rozwój tej opcji od 2013 jest niesamowity) ale przykro by było jeśli każdą lepszą cześcią konami dostawałoby po (pipi)e z słabszą sprzedaża
Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj psycha siadła. W 8 meczach straciłem 24 bramki z czego 21 po wrzutce (trzy razy trafiłem na tego samego typa, który wystawiał na atak 2 metrowego mudżina i dosłownie przeskakiwał mi bramkarza-gość ogarniał, ale zrobił sobie z tego wręcz gwaranta, patrzyłem na statsy, zawsze tak gra), 2 po dobitce po strzale z niczego i jedną po "normalnej" akcji. Jedno zwycięstwo, 2 remisy i 5 porażek, a wcześniej nie przegrałem żadnego z ostatnich 20 meczów w MC. Akurat dzisiaj online działa bardzo dobrze-_-. Trzeba odpocząć

Odnośnik do komentarza

bede brac pesa do kumpla by popykac - jak to jest z tym dostepem do fanowskiego OF i wyboru druzyn - wiadomo ze trzeba wgrac na konto glowne, drugi gracz loguje sie na inne konto, a nie jako gosc, ale ten drugi gracz tez musi caly OF wgrac na swoim profilu? bo dotychczas myslalem, ze tak, a ktos tu pisal, ze nie potrzeba, a oszczedziloby mi to godzinke czasu z wgrywaniem

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj psycha siadła. W 8 meczach straciłem 24 bramki z czego 21 po wrzutce (trzy razy trafiłem na tego samego typa, który wystawiał na atak 2 metrowego mudżina i dosłownie przeskakiwał mi bramkarza-gość ogarniał, ale zrobił sobie z tego wręcz gwaranta, patrzyłem na statsy, zawsze tak gra), 2 po dobitce po strzale z niczego i jedną po "normalnej" akcji. Jedno zwycięstwo, 2 remisy i 5 porażek, a wcześniej nie przegrałem żadnego z ostatnich 20 meczów w MC. Akurat dzisiaj online działa bardzo dobrze-_-. Trzeba odpocząć

Grał CSKA? :)  Tam jest typ który każdą zawiesine wygrywa :) Każdą powtarzam.

Odnośnik do komentarza

bede brac pesa do kumpla by popykac - jak to jest z tym dostepem do fanowskiego OF i wyboru druzyn - wiadomo ze trzeba wgrac na konto glowne, drugi gracz loguje sie na inne konto, a nie jako gosc, ale ten drugi gracz tez musi caly OF wgrac na swoim profilu? bo dotychczas myslalem, ze tak, a ktos tu pisal, ze nie potrzeba, a oszczedziloby mi to godzinke czasu z wgrywaniem

Nie,wystarczy że ma swoje konto psn i działa elegancko
Odnośnik do komentarza

Gram tylko w MC, ale tak, chodzi o Traore rozwiniętego do tego do 50 poziomu co daje nam typa 203cm, skok 81 i główki na 87, ale mimo wszystko przesada, że facet przy rożnym ustawia typa obok mojego bramkarza, wrzuca i albo mój bramkarz przegrywa pojedynek w powietrzu i Traore pakuje piłkę do bramki. Przy bramkarzu 190cm wchodzi raz na cztery, a pozostałe trzy, to paralityczne wybicia, które i tak często kończą się dobitką. Jeżeli chodzi o normalne wrzutki z gry, to już w ogóle nie ma mowy o jakimkolwiek przegranym pojedynku. Szkoda, że nie da się ciągnąć za portki... Jak traficie na króla Armenii, to będziecie wiedzieć o co mi chodzi z tym sposobem na grę.

Odnośnik do komentarza

Taaaaaak, coś o tym wiem, bo czasami właściwie nawet nie masz szans powalczyć o górną piłkę, bo komp zmienia ci na zawodnika stojącego 5 metrów od napastnika, a ten który stoi przy nim nawet nie wyskakuje do piłki. Jest chyba jakaś nadzieja, skoro od premiery nie dostaliśmy patcha, to może jednak przyłożą się do tego listopadowego. Jak uda im się poprawić te dwie rzeczy i przy okazji nie zepsują niczego innego, to kochałbym ich bardzo. 

 

Od dwóch dni online działa u mnie najsolidniej od premiery, gram z jakimiś Rosjanami w jakości do tej pory mi nie znanej. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest przegina jak bramkarz o górna piłkę w polu karnym nir może wygrać,leci lob na 20 m w górę i bramkarz z rękoma i oczywiście, jak to bramkarz w polu karnym ma pewnym sensie immunitet, przegrywa.

Przecież to się w pale nie mieści.

Największy bezsens jak taki buffon czy curtois, walczy o piłkę z napastnikiem max 180 i zawsze i to zawsze, wypiostkuje na corner albo pod nogi przeciwnika, przy takiej zawsze ale to zawsze jest powinien być faul na bramkarzu.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...