Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Po wygraniu nowej aktualizacji znowu mam w Polsce na bramce mcmillana a w Bayernie nie ma połowy piłkarzy.. wie ktoś jak to naprawić? człowiek jeszcze mecza nie odpalił a już się w(pipi)ia.. przed aktualizacją miałem wszystko z licencjami co też kosztowało mnie kupe nerwów i kombinowania.. pomoże ktoś?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy to gow... jest tak samo uciążliwe jak w fifie?zdarzaja sie mecze ukartowane?i czy moj arsenal bedzie mial szanse z realobarcami.dzieki za odpowiedz

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Czasami sie zdarzy ale nie jest tak bardzo uciazliwe jak co niektórzy lamentują , jest wielu dobrych graczy fajnie grających którym ten problem jakoś nie doskwiera.
Odnośnik do komentarza

absolutnie truegrand przesadza - napalal sie na ta czesc i sie rozczarowal i teraz ma gorzkie zale i przekoloryzuje wszystko

 

zdecydowanie nie jest tak player emotion dokuczliwe w tej czesci jak w poprzednich, do tego dzieki priorytetom obroncow i mniejszym znaczeniu szybkosciowcow i pilek prostopadlych bitych trojkatem w tej odslonie spokojnie mozna grac mecze na real i barce - to jest calkowicie inny gameplay niz wczesniejsze bicie pilek na pale z kazdego miejsca boiska na niedoscignietego ronaldo

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo np ty problemy z inteligencją .

Jeśli ktoś chce poznać faktyczny stan gry, polecam poczytać fora związane z PES.

Tutaj na ten temat piszą ludzie grający master league lub ameby umysłowe.

Aha i beton, który napisze, że PES jest cudowny nawet gdy Konami dla ożywienia serwerów każe betonowi grać Vs oskryptowane BOTY.

Edytowane przez TrueGrand
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Maggio z Napoli, co za typ :banderas:  Boczny obrońca o wzroście 184cm, szybki, FANTASTYCZNIE gra w powietrzu (jump 87, główki 83, skill heading), a do tego OVR ma 77, co w przypadku 3* teamów w MC robi z niego najlepszego bocznego obrońcę (tzn. jak myślimy w kategoriach obrony, a nie ataku). Od razu wrzutki na wchodzącego skrzydłowego okazują się być mniej skuteczne. Tylko weź go teraz wylosuj w tym MC  :frog:

Odnośnik do komentarza

J3dyne co mi strzasznie wadzii irytuje to glowki. Wchodza za czesto. Rozegralem juz z ziomkiem 600 meczy barca vs real i od samego poczatku do teraz jest chu.jowo. wiadomo teraz mniej bo robie wszystko by nie dosrodkowywal jak piz.da. No ale wczoraj mecz ja przewazam w chu.j , cisne jest 0-0 , on raz uciekl udalo mu sie dorodkowanie i bramka. Malo co mu nie zajelbalem taki wkur.wiony bylem. Czlowiek klei akcje, stara sie a tu chu.j dosrodkowanie i nic nie zrobisz. A jak taki ronaldo albo bale wejdzie na pelnej piz.dzie pod pilke to nie ma zawodnika zeby go powstrzymal.

 

Ale po swietach juz nowa jakosc na prosiaku.

Ponoc jest stale 60fps :banderas:

Odnośnik do komentarza

L.Traore powinien być twarzą tego PESa.

 

Zbudowałem sobie w MC całkiem przyjemny skład, z zawodnikami o różnej charakterystyce i jak teraz np. gram normalnymi drużynami, z zawodnikami o OVR dużo lepszym, to gra mi się fatalnie. Nie mam wysokiego, silnego CMFa i już mam problem. Nie mam anchor mana lub destroyera na DMF, więc moja obrona kaleczy. Brak zwinnego AMFa i tyle z mieszania pod bramką. 

Ogólnie najmniejsze znaczenie ma to kogo wystawiam na środku defensywy, ważne tylko, żeby grał dobrze w powietrzu (a to zazwyczaj wiąże się też z siłą).

 

Do zespołów 3* polecam pana Rubena Castro, facio na 30LVL ma AP 85 i Finishing 86 (!), nie jest drewniakiem, zwinny, ma dużo skilli, kompetentny w powietrzu (mimo mikrego wzrostu), doskonały kondycyjnie. Do tego goal poacher, a to jest chyba najlepszy profil dla CFa. W bonusie wyjściowo jego pozycja to SS na którym jego OVR wynosi 80, ale już na CF ma 81. Cholernie groźny, acz niepozorny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...