Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to bardziej czekam na Prey niż na Dishonored 2. I patrząc ile już pokazali, biorąc pod uwagę, że zapowiedź była dwa miesiące temu, to mam nadzieję, że gra celuje bardziej w pierwszą połowę przyszłego roku niż w drugą. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

ciekawe czy w grze pojawia sie portale... bo wlasciwie jaki jest sens kontynuowac marke, jesli nie ma jej najmocniejszych elementow? moze wyjdzie z tego taki kojima-style marketing, gdzie mowia, ze bedzie zupelnie co innego, a w efekcie gra sie rozkreci jak odkryjemy iz jest w niej to, o co chodzilo w pierwowzorze. Oby, trzymam kciuki, choc coraz mocniej sceptycznie ostatnio. nie wiem, starzeje sie czy cos, ale nie potrafie zalapac hajpu na gry, ktore az bija po mordzie klamliwymi screenshotami. z drugiej strony nie podoba mi sie ten caly rescrap conceptu, smells fishy.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ciekawe czy w grze pojawia sie portale... bo wlasciwie jaki jest sens kontynuowac marke, jesli nie ma jej najmocniejszych elementow? moze wyjdzie z tego taki kojima-style marketing, gdzie mowia, ze bedzie zupelnie co innego, a w efekcie gra sie rozkreci jak odkryjemy iz jest w niej to, o co chodzilo w pierwowzorze. Oby, trzymam kciuki, choc coraz mocniej sceptycznie ostatnio. nie wiem, starzeje sie czy cos, ale nie potrafie zalapac hajpu na gry, ktore az bija po mordzie klamliwymi screenshotami. z drugiej strony nie podoba mi sie ten caly rescrap conceptu, smells fishy.

 

 

to bedzie gra, ktora wyglada tak sobie na promkach, a zeby ja docenic trzeba bedzie samemu zagrac, tak jak to z Doom 2016 było. @Believe!

 

to nie mgs v, gdzie kojima mowi ze jest dosko, i kazdy wierzy bo jest zblazowany. dobrze, ze konami poszlo po glowe do rozum, i go wylali, moga sie powaznymi grami zajac, ale to offtopuje nie? to sory

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Też się jaram, z Preyem nie ma to nic wspólnego, ale to tylko wykorzystanie już istniejącej marki  do sprzedania absolutnie nowej gry. Akcje z Glue Gunem troszkę Half-lifem zajeżdżają (i nie tylko one). Miks HF i Bioshocka w kosmosie podlany horrorem na stacji kosmicznej, a wszystko to przy współudziale  Avellone'a piszącego scenariusz?





 

Odnośnik do komentarza

Arkane dziwny ma ten engine, Dishonored i teraz Prey, kolory wyglądają na mocno wyprane. Poza tym broniom brakuje kopa. Ale i tak się jaram po tym gameplayu, bo ile gier tego typu było w tej generacji? Remaster Bioshock-a? Open-world i multiplayer zdominowały gry AAA, takie singlowe wysokobudżetowe doświadczenia będą coraz rzadsze w branży z roku na rok.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mam tak samo jak ty :obama: Mix Bioshocka, Half Life i Dishonored. GOTY 2017 jak chuy. I czy ja dobrze slyszalem ze giera ma wyjsc juz na wiosne 2017? :fsg:

Dishonored 2 chyba też miało wyjść na wiosnę. :reggie:

 

Jesień 2017, tak będzie. Day1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.