Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie demo to gra w otwarte karty od strony deva dlatego zawsze będę szanował takie podejście wobec graczy. Mógłbym wymienić gry, które zaje.biście dobrze się zapowiadały a wyszło jak wyszło, albo były totalnym ściemnianiem (Colonial Marines, No Man's Sky ?).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I teraz sam nie wiem, czy sprawdzać demko. Niby jestem zainteresowany i po obejrzeniu gameplayu rozważam zakup day-one, ale korci posmakować gry wcześniej - z drugiej strony, mogę sobie coś zaspoilerować :)

 

A samą instytucję demka jak najbardziej szanuję, choć nie zawsze jest ono reprezentatywne w stosunku do gry właściwej. Pamiętam jak po ograniu dema Bulletstorm byłem gotów "olać to goovno", całe szczęście dałem grze szansę i okazała się genialna, ale demko było źle skrojone.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nic o grze nie wiedzialem, podszedlem do demka calkowicie na slepo i...

 

Jak dla mnie srednio. Sterowanie [wiekszego input laga chyba nie widzialem w giereczkach], grafa, 'system' walki, muzyka [z wyjatkiem jednego kawalku na poczatku], wszystko co najwyzej srednie. Jedynie klimat sie troche wybija i smyra System Shockiem, ale to zdecydowanie za malo zebym kiedykolwiek rozwazyl zakup tej gry.

 

Bicie tych mimikow kluczem francuskim jest strasznie bezplciowe, a jak ich lata kilku naraz to z tym opoznionym w rozwoju sterowaniem ciezko nadazac za nimi, szczegolnie jak mamy jakas bron dystansową. Gra ma troche jump-scare'ow, tylko ze sa slabe, przykladowo wyskakuje ci jeden maly gowniak, zabijasz go bez problemu a dramatyczna muzyka na caly regulator [ktora w sumie bardziej straszy od potworka] jeszcze przez jakies 30 sekund leci jakby nie wiadomo co sie w dalszym ciagu na ekranie dzialo. Poczatek dosc ciekawy, styl opowiadania historii widac ze mocno zaczerpniety z Bioshocka, no ale w ogole mnie nie chwycila gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...