Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli gra będzie mogła skorzystać z mocy Scorpio bez patcha tak jak jest z xone S to zyskają gry, które mają odblokowany framerate i dynamiczna rozdzielczość. Więcej mocy sprawi, że gra będzie dłuższy czas w wyższej rozdzielczości. Mocno na tym zyska halo 5, Doom i FFXV.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

@raven, po każdym się spodziewałem, że łyknie - ale nie po Tobie.

btw.
grałem w Horizonka 3 na kompie jakiś tydzień temu, z Xbox Play Anywhere - uzyskałem w miarę stabilne 60fps na wysokich detalach 
-choć konsolowej wersji naprawdę nie brakuje, to jeszcze ciut lepsze AA i podwojone klatki robią swoje.
taką jakość w standardzie powinien oferować nowy box.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dlaczego wszyscy nastawieni są na jakiegoś next-gena? Przecież od samego początku była gadka ze strony Redmond, że to jest rozwinięcie Xboxa One, produkt premium. Coś jak PS4/Pro.

 

Jest jedna rzecz, której jednak od Scorpiona wymagam. Brak konieczności tworzenia łatek aby gry będące już na rynku działały i wyglądały lepiej na nowej wersji konsoli.

Odnośnik do komentarza

No właśnie i tu jest wg mnie problem. Chocbym chcial kupic Scorpio bo wlasnie kupilem TV4KHDR to nie maja absolutnie nic porazajacego, swiezego do zaoferowania.

O jakim portfolio mówisz bo na razie konsola jutro będzie zaprezentowana a premiera w sklepach za pół roku. Jeszcze żadnej gry nie pokazali a ty piszesz że nie mają nic świeżego ...

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie i tu jest wg mnie problem. Chocbym chcial kupic Scorpio bo wlasnie kupilem TV4KHDR to nie maja absolutnie nic porazajacego, swiezego do zaoferowania.

O jakim portfolio mówisz bo na razie konsola jutro będzie zaprezentowana a premiera w sklepach za pół roku. Jeszcze żadnej gry nie pokazali a ty piszesz że nie mają nic świeżego ...

Przecież na to nie będzie żadnych nowych gier tylko multiplaformy i gierki z ekosystemu xbox&win 10. Ludzie się tutaj napalają jakby MS launchował nowy sprzet, nową generację i miał przekonać ludzi z workiem gier. Ktoś będzie miał bolesny reality check bo oprócz tej nieszczęsnej Forzy 7, Crackdowna 3 i State of Decay 2 oraz Sea of Thievs nic nie będzie więcej w tym roku. Nie licząc garsci indie. Może na E3 pokażą jakieś przyszlosciowe projekty ale znając życie to nic dużego nie będzie. Reszta 1st party robi kolejne odsłony tasiemcow tj Halo 6 i GoW 5 więc może ewentualnie jakiś deal z 3rd party ale tez nie liczyłbym na cos spektakularnego po wtopie z Scaleboundem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...