Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

 

No widzisz jak im się zwróciło w następnej tj. po 360.

Zwróciło się im bardziej niż Sony na początku generacji. Tylko wszystko się spi.erdoliło kiedy Knur przejął stery marki Xbox.

Może. Ja bardziej wierzę w to że tam są ludzie ponad tymi co świecą dupami na konferencjach tj. rada nadzorcza czy akcjonariusze co patrzą na stopę rentowności i na cyferki i obierają taki kierunek. Graczy to oni mają w dużym poważaniu tzn. kasa misiu kasa.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że Sony w tym roku doje,bało po całości line-upem, ale takich wysublimowanych smaków jak na forum PSX Extreme nie ma chyba nigdzie xD. W tym roku mamy (i też później jak niektórzy słusznie zauważyli): Halo Wars 2, FH3 HW, Cuphead, Crackdown 3, Sea of Thieves, State of Decay 2, Forza Motorsport 7, ten lisek śmieszny, Ori 2, a tylko przejrzałem Twittera z rana, więc chyba coś jeszcze pewnie jest za rogiem. Do tego Xbox z platformy najsłabszej staje się najmocniejszą, co teoretycznie oznacza multiplatformy dostające boosta z bekowego 720p i 900p do 1080p i 4K. Scorpio to tylko update Xbox One, a nie nowa konsola więc nie będzie żadnego je,bnięcia bo nie porzucają obecnych posiadaczy X1. Ale byście dopiero ku,rwili jakby faktycznie były gierki typowo pod Scorpio :teehee:. Do tego wsteczna z Xboksem, kiedy Sony wycina jakąkolwiek wsteczną z PS4 i wciska gierki z PS2 za hajs. Ja nie wiem, musieliby chyba zapowiedzieć Half Life 3, żeby ktoś tutaj był zadowolony. Niczego się po Microsofcie który od Kinecta z ch,ujem na głowy się pozamieniał nie spodziewałem i jestem miło zaskoczony.

 

Ma to jakiś sens. To tylko update konsoli, ale ludzka podświadomość podpowiadała że to coś nowego. Ale po chwili dochodzi fakt, że to tylko update tego co mamy. 

 

Ale to nie zmienia faktu, że kolejny rok szykuję się słabo. 

Piracików pokazują kolejny rok, fajne ale na ich pokazach nudno- ciągle to samo, zero planów jak to ma wyglądać. 

FM7- ładne, ale będę szczery, mam powoli dosyć tej świętej trójcy. Nie czekam na GOW i kolejne Halo. Pomimo sprzętu i że to najpotężniejsza konsola, to lansowali Minecrafta w 4k- serio? Assassin? Ktoś kto jeszcze ogrywa? Cień mordoru? Z czym do ludzi.... Ta konsola potrzebuję nowego ip z przytupem. Te indyki spoko, ale nie tego się spodziewałem na E3. 

Nie pamiętam tytułu, ale ostatni. Tytany w tym otwartym świecie. Jak tak to będzie u mnie wyglądać i działać, to grubo. Metro miła zajawka, ale to multi. 

Jak ktoś wcześniej napisał- One to PS3 poprzedniej generacji. Zbłądzili. 

 

 

Co do ceny- 499 dzisiaj, to 1868zł. Jak u nas 1999, to spoko cena. Ja za XO z Kinektem płaciłem 2499 :) W PL nie było, konsole od Niemców. 

 

EDIT

Z innej parafii- jak to update, to kiedy będzie nowa konsola? Nowa generacja? Teraz będą takie apdejty sprzętu aż w końcu któryś odetnie poprzedni? Jak apple. Nadchodzi dzień, że nowy iOS nie zadziała już na 3 modelu wstecz.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-12-the-big-interview-xbox-boss-phil-spencer

Interesujący wywiad ze Spencerem. Tłumaczy między innymi dlaczego X zamiast Scorpio i wyjaśnia czemu nie zapowiedzieli więcej exów. Na pewno nieco w tym damage control, ale z drugiej strony są konkretne argumenty i mało korpogadki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

szczerze to nie widzę sensu dla 90 % graczy w przesiadaniu się z xboxa one s na xboxa one x. W sumie coś czuje że xbox one s nadal będzie się lepiej sprzedawać. Xbox one x jest dla napaleńców jak soul czy raven. Ludzi którzy muszę mieć nową zabawkę tu i teraz. Zupełnie jak pro vs ps4. Ja chyba za stary na to jestem. Sytuacja z konsolami zaczyna przypominać komórki. Mi starczy stary samsung s5 ale mam kolegę co co roku kupuje nowy model telefonu bo mu mocy nie starcza.

Odnośnik do komentarza

Generalnie 4k mam obecnie i przez kilka kolejnych lat w miejscu gdzie słońce nie dochodzi. XoX kupie jeśli w interesujących mnie grach będzie lepsza grafa w fullHD lub/i większa płynność (jak w PS4Pro tylko lepiej). Np w Elite Dangerous. I szczerze mówiąc na to liczyłem i liczę - gdyż mam nadzieję że te całe gadanie o mocy nowej wersji klocka która pójdzie w 4k to tylko marketingowa ściema.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

szczerze to nie widzę sensu dla 90 % graczy w przesiadaniu się z xboxa one s na xboxa one x. W sumie coś czuje że xbox one s nadal będzie się lepiej sprzedawać.

Z podlinkowanego wywiadu:

But I will say price is critical. The majority of our consoles that are sold next year will be S. That has always been the plan.

Odnośnik do komentarza

Spencer tak gada co roku i nic z tego nie wynika. Od kiedy przeja stery to była gadka o 1st party, większej ilości exow itp, a co do czego doszło to mamy mniej gier niż na początku generacji i launch exclusives :pawel: Trzeba porzucić wszelką nadzieję że jeszcze coś fajnego na Xboxie się pojawi chyba że będzie to gra z pcta do oglądania przez gimbiaze na Twitchu.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ta For to z hdrem? Znalezliscie gdzieś do pobrania gameplay/ trailer z e3 z hdrem? Bo YouTube nie obsługuje hdr :( trzeba z pendrive odpalać.

A masz ekran obslugujący HDR? Czy jak konferencje chcesz ogladać na konsoli która nie obsługuje 4k? :rotfl:

 

Mam takie pobożne życzenie, że gry będą chodziły w FullHD/60fpsach lub 4K/30, ale pewnie okaże się, że devi pójdą na łatwiznę, jak w przypadku PS4PRO, i dostaniemy tylko podbitą roździałkę.

wszystko zależy od devów, a pewnie żeby nie dzielić komjunity gierki multi które będą na fatach i skach w 30 fpsach takoż będą działać na x co jest niestety lekkim daunem ;/

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ten wywiad z philem i pierdzieli tam o tym 4k, tylko na ile tej konsoli starczy pary do 4k? Na rok? No chyba że to 4k to do indyków. Potem pyta go o jakieś gierki first party, a on że forza, ori i lucky's tale .... a potem że crackdown wyglądał fantastycznie. Mówi też że coś tam mają podpisane ale nie chce teraz tego ujawniać. No tak e3 to słabe miejsce na takie sprawy.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

 

Ta For to z hdrem? Znalezliscie gdzieś do pobrania gameplay/ trailer z e3 z hdrem? Bo YouTube nie obsługuje hdr :( trzeba z pendrive odpalać.

A masz ekran obslugujący HDR? Czy jak konferencje chcesz ogladać na konsoli która nie obsługuje 4k? :rotfl:

 

Mam takie pobożne życzenie, że gry będą chodziły w FullHD/60fpsach lub 4K/30, ale pewnie okaże się, że devi pójdą na łatwiznę, jak w przypadku PS4PRO, i dostaniemy tylko podbitą roździałkę.

wszystko zależy od devów, a pewnie żeby nie dzielić komjunity gierki multi które będą na fatach i skach w 30 fpsach takoż będą działać na x co jest niestety lekkim daunem ;/
Mam tv z hdrem dlatego właśnie szukam materiału źródłowego z hdr.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...