Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

No akurat pierwsza połowa  roku który w wykonaniu Xboxa zazwyczaj jest mocno przeciętna zapowiada się bardzo solidnie (Sea of Thieves, Ori 2, Crackdown 3, State of Decay 2)

a co do braku zapowiedzi to kilka dni temu Dyrektor Microsoft Studio udzieliła wywiadu w który powiedziała że tak wczesna zapowiedź C3  była błędem (podobnie jak Below i Scalebound) który kosztował Microsoft ogromne straty wizerunkowe. 

 

Teraz aby tego uniknąć zmieniają strategie, zapowiedzi mają odbywać się znacznie później 

Odnośnik do komentarza

Ja tam póki co jestem zadowolony z tych zapowiedzi. Może i dużo gier jest w digital only ale i różnorodność gatunkowa też spora. Ori 2 to obowiązkowy zakup i to w wersji na X. Tak samo Cuphead ale to raczej ogram jeszcze na swoim zwykłym modelu.

 

Pytanie. Sprzedawali byście na moim miejscu białego One z limitowanej wersji Sunset Overdrive? Zastanawiam się nad tym.

Odnośnik do komentarza

Ja tam póki co jestem zadowolony z tych zapowiedzi. Może i dużo gier jest w digital only ale i różnorodność gatunkowa też spora. Ori 2 to obowiązkowy zakup i to w wersji na X. Tak samo Cuphead ale to raczej ogram jeszcze na swoim zwykłym modelu.

 

Pytanie. Sprzedawali byście na moim miejscu białego One z limitowanej wersji Sunset Overdrive? Zastanawiam się nad tym.

No jasne, ze tak:) x wygląda świetnie i dużo lepiej od one.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, nie popadajmy w histerię. Preordery są w chyba wszystkich sieciówkach, euro, mm, saturn, komputronik, lokalne sklepy z grami itd itp. Nie chce mi się trochę wierzyć, że na premierę nigdzie w PL nie dostanie się tej konsoli :) Chociaż sam przezornie złożyłem w dwóch miejscach preordera :P

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, nie popadajmy w histerię. Preordery są w chyba wszystkich sieciówkach, euro, mm, saturn, komputronik, lokalne sklepy z grami itd itp. Nie chce mi się trochę wierzyć, że na premierę nigdzie w PL nie dostanie się tej konsoli :) Chociaż sam przezornie złożyłem w dwóch miejscach preordera :P

Jezu Chryste, ludzie zachowuja sie jak stare baby które też zapisują się do lekarzy na wszelki wypadek bo terminów braknie i potem są takie kolejki xd Polak to jednak Polak.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy ktoś kto składał preorder dostał jakieś potwierdzenie że się załapał?

Jak masz potwierdzenie że sklepu złożenia zamówienia to się raczej załapałeś. Jakie jeszcze potwierdzenie chcesz?

Normalne że nie dla każdego starczy. Widziałem w sieci że takie potwierdzenie dostaje się /usa/

Mi euro rtv wyraźnie zaznaczyło że złożenie zamówienia nie jest równe że to dostanę, stąd pre-order poszedł do Ms również

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy ktoś kto składał preorder dostał jakieś potwierdzenie że się załapał?

Jak masz potwierdzenie że sklepu złożenia zamówienia to się raczej załapałeś. Jakie jeszcze potwierdzenie chcesz?
Normalne że nie dla każdego starczy. Widziałem w sieci że takie potwierdzenie dostaje się /usa/

Mi euro rtv wyraźnie zaznaczyło że złożenie zamówienia nie jest równe że to dostanę, stąd pre-order poszedł do Ms również

Jeśli tak piszą to faktycznie nie ma sensu u nich kupować. Ale w innych marketach tak nie jest np. saturnie.

Odnośnik do komentarza
Pomijając już kwestie czysto techniczną (na papierze), która na pierwszy rzut oka nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia, to jednak niektóre rozwiązania zastosowane w Scorpio mogą przynieść wymierne korzyści. Nadal nic nie wiemy o procesorze, niby to Jaguar, ale mocno zmodyfikowany. Mamy natomiast informacje, że procesor posiada sterownik DX12 wbudowany w układ, który odciąża go prawie o 50%, co w przypadku odpowiedniej optymalizacji może przynieść wyższa wydajność nawet o 3/4 względem PS4 PRO. To dość znacząca informacja w przypadku optymalizacji gier pod konsole. Dodatkowo pamięć RAM, dla gier jest to 8 GB RAM, czyli o 100% więcej niż w PS4 PRO. Na sam koniec jest jeszcze GPU, z niektórych przecieków wynika, że jego faktyczna wydajność może być nieco wyższa niż RX480, dla porównania w PS4 PRO relatywna wydajność układu GPU to... HD7970. Jakby nie patrzeć to różnica jest i to spora. Pytanie jak to się przęłoży na optymalizacje

 

Odnośnik do komentarza

Te konsole wyszły tylko dlatego, ze tv 4k weszły szturmem i wpadli (pewnie Sony pierwsze), ze trzeba zaspokoić potrzeby klienta o których jeszcze nie wie:p sam muszę powiedzieć, ze gdyby nie konsole to nawet nie myślalbym i o zmianie tv a tak coraz częściej po głowie chodzi kombinacja pro+tv 4k Ale teraz weszły oledy i drogi są bydlaki:/

Odnośnik do komentarza

Zaraz to teraz mamy Xone, XoneS i teraz XoneX? Trzy wersje tej samej konsoli co rusz trochę lepsze ale next gen to znów nie jest jak szumnie zapowiadano. Bo troszkę więcej detali na starej grze vide Tomb Raider to jawna kpina z kupujących. Co to ma być że pokazują starą grę z trochę widocznymi zmianami? Kpina. Czekam już na PS5, gdzie faktycznie różnica może już być widoczna. Przypomina mi się premiera PS4 i Killzone SF, to robiło wrażenie :) (nie liczę późniejszych remasterów ale liczę na nowe gry vide Driveclube, KZ)

Odnośnik do komentarza

No tak samo jak masz PS4, PS4 Slim i PS4 Pro no normalna kolej rzeczy, nie rozumiem tego "nie nowa generacja, która tak szumnie zapowiadano" - kto szumnie zapowiadał tą nową generacje?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jaka kpina? xddd Masz 4K? Szukasz najpotężniejszej konsoli do multiplatform? Bierzesz Xboxa One X. Jeśli szukasz jakiegoś pokazu mocy to masz wyglądające lepiej, niż życie Forza Motorsport 7 w natywnym 4K i 60 klatkach na sekundę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak samo jak masz PS4, PS4 Slim i PS4 Pro no normalna kolej rzeczy, nie rozumiem tego "nie nowa generacja, która tak szumnie zapowiadano" - kto szumnie zapowiadał tą nową generacje?

Głosy w jego głowie :yao: masakra jak ludzie sie sr,aja o 3 wersje Xbox One gdy 3 wersje ps4 sa juz od jakiegos czasu na rynku xD nie mówiąc juz o tym że Sony przy slimce wycięło rzeczy, a MS dołożył no ale dalej microsoft rakiem branży xD

 

 

 

Figaro :yao:

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No tak samo jak masz PS4, PS4 Slim i PS4 Pro no normalna kolej rzeczy, nie rozumiem tego "nie nowa generacja, która tak szumnie zapowiadano" - kto szumnie zapowiadał tą nową generacje?

Głosy w jego głowie :yao: masakra jak ludzie sie sr,aja o 3 wersje Xbox One gdy 3 wersje ps4 sa juz od jakiegos czasu na rynku xD nie mówiąc juz o tym że Sony przy slimce wycięło rzeczy, a MS dołożył no ale dalej microsoft rakiem branży xD

 

 

 

Figaro :yao:

Ps4 to ogólnie jes xyz wersji

Premierowa

Poprawiona

Znow poprawiona

Slim bez wyjścia optycznego

Pro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...