Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Project Scorpio Edition jest dostępny jeszcze w RTV Euro AGD w cenie 2100 zł. Pracownicy sklepu w sekcji Pytania i odpowiedzi przekazali, że jest to zamierzone działanie, ale nie mogą w 100% zagwarantować, że każdy pre-order zostanie zrealizowany (zamówienia będą realizowane według kolejności złożenia). Sam nie wiem czy otrzymam od nich konsolę, bo zamawiałem ją dopiero we wrześniu.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Project Scorpio Edition jest dostępny jeszcze w RTV Euro AGD w cenie 2100 zł. Pracownicy sklepu w sekcji Pytania i odpowiedzi przekazali, że jest to zamierzone działanie, ale nie mogą w 100% zagwarantować, że każdy pre-order zostanie zrealizowany (zamówienia będą realizowane według kolejności złożenia). Sam nie wiem czy otrzymam od nich konsolę, bo zamawiałem ją dopiero we wrześniu.

Weź mnie lepiej Vex nie strasz :/  Również zapreorderowałem Koksa u nich we wrześniu, co prawda 2-go, ale zawsze... :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Ja nauczony tym co się działo z dostępnością prosiaka zrobiłem preorder na scorpio edition w media expert i eurortv z odbiorem w sklepie. Do tego preorder na zwykłą wersje w xkom wysyłkow. Który pierwszy sklep się odezwie/dostarczy to zarobi ;)

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że Microsoft robi mało hype'u na ten model ?

 

LOL Mało tego, robi większy hype na magazynowe stany S, bo robią bundle w różnych konfiguracjach.

Z drugiej strony po co lansować najpotężniejsza konsole, jak najbliższe miechy leżą pod względem lineup'u :reggie:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Bo zwykli ludzie kupują wykastrowane z optyka ps4 slim czy stylowe xbox one S a nie te nowe potwory mocy . Gry te same przecież hehe . Szybsze ładowanie ? HDR ? ileś tam K ? Telewizory też przecież mają być jak najtańsze i jak największe :) Liczy się tylko GTA 5 i Fifa 18 w napędzie a nie konsola czy telewizor za gruby hajs hehe

Odnośnik do komentarza

ja mam jeden preorder w media markt mam nadzieję że nie anulują bo nie mam już do czego wracać :D Chociaż to euro jako backup dobry pomysł

 

Ja zamówiłem edycje Skorupiaka w MM jeszcze w sierpniu ale w razie czego zamówiłem w Euro. Pewnie nie będzie takiego szału i czuję w moczu że jednak będą dostępne, to wolę dmuchać na zimne I zależy mi na tej edycji Scorpio.

Byłem osobiście zapytać w Media gościa z obsługi gdzie będę odbierał konsolę. Powiedział że jeśli złożyłem zamówienie to nie powinno być problemów i będzie na mnie czekała konsola. Nie wiem czy gość mnie po prostu spławił co bym mu dupy nie zawracał czy faktycznie był pewien że nie braknie

Odnośnik do komentarza

Udało się dorwać do one x, no i ile 4k robi robotę, tak niektóre gry chodziły żenująco słabo. Gears of war był niegrywalny, cięło strasznie, zwłaszcza w tej misji na motorze, a nowy assasin działał w jakieś 20 fpsów. Pewnie jeszcze nie do końca wszystko jest dograne i na premierę będzie tip top, no ale dzisiaj wyszło po prostu marnie.

 

 

Aha, forza w 4k wygląda obłędnie, obraz żyleta.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Też grałem na Xbox One X na WGW i za marketing swojego sprzętu Xbox powinien dostać srogie baty. Nie dość, że w tym roku nic nie organizowali na scenie głównej, to XOX był dostępny dla uczestników targów dopiero od drugiej połowy dnia. Filmik promujący XOX zamiast promować ostry i wyrazisty obraz straszył miejscami skompresowanymi renderami ze starych trailerów. Niestety miałem okazję trafić na wspomnianego zepsutego dev kita z Asasynem, który wyświetlał grę maksymalnie w 15 fps-ach. Na szczęście to nie była przypadłość samej gry - na stanowisku obok wszystko chodziło normalnie. Jednakże na obu stanowiskach Asasyn miał problemy z teksturami. Mam nadzieję, że poprawią to do premiery, bo wyglądało to naprawdę słabo jak na tej klasy sprzęt. Rise of the Tomb Raider robił już lepsze wrażenie i nie miał większych problemów z płynnością. Same telewizory mogły mieć lepiej skalibrowany obraz, ale gdybym nie siedział tak blisko ekranu to pewnie bym tego nie zauważył. Jedynie jedna rzecz mocno mnie raziła - na stanowisku Gry-Online promowano XOX i Asasyna z włączonym upłynniaczem  :wallbash:

 

Tymczasem w strefie PlayStation większość gier była uruchomiona na PS4 Pro i pomimo mniejszych ekranów odczuwało się większy efekt WOW. Gdybym miał wybierać mocniejszą konsolę wyłącznie na podstawie moich obserwacji z WGW, to padłoby na Prosiaka...

 

Ale żeby nie było tak dramatycznie, bo pre-ordera na iksa nie mam zamiaru anulować ;)  Jestem pod ogromnym wrażeniem małych rozmiarów XOX i tego, jak wygląda Forza Motorsport 7 w 4K. Jeśli podobnie odpicowali Forzę Horizon 3 to  :banderas:  Jednoczesne promowanie Dolby Atmos też jest dobrym pomysłem, dzięki wirtualizacji dźwięku przestrzennego w słuchawkach wyleczyłem się z potrzeby posiada głośników 5.1.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...