Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym wiedźmin em to chyba ściema. Cienie, ambient occlusion I resolution to mamy na PS4. A ledwo zauważalne, afx16 robi większą różnice. Jak na xox ma być to samo to gdzie idzie te 6TF,326GB/s i 12GB ramu?

 

Mają być tekstury w wysokiej rozdzielczości, których nie ma na PS4 Pro + prawdopodobnie rozdziałka będzie większa, być może natywne 4K. Poza tym na Pro cienie są takie same jak na zwykłej PS4.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

AC wygląda zauważalnie lepiej (ma 2 razy większy draw distance od ski). Przechodzenie z orła do postaci trwa sekundę. Na Pro (aktualnie odgrywam) często zdarza się czarny erkan ładowania, który trwa kilka sekund (nawet ponad 10) co wybija z inersji.

 

Lepsze byloby porownanie z Pro, no bo sorry ale 2x draw distance w stosunku do loniaka to nie jest zaden pokaz mocy X...

Odnośnik do komentarza

 

AC wygląda zauważalnie lepiej (ma 2 razy większy draw distance od ski). Przechodzenie z orła do postaci trwa sekundę. Na Pro (aktualnie odgrywam) często zdarza się czarny erkan ładowania, który trwa kilka sekund (nawet ponad 10) co wybija z inersji.

Lepsze byloby porownanie z Pro, no bo sorry ale 2x draw distance w stosunku do loniaka to nie jest zaden pokaz mocy X...

Naprawdę tak uważasz nawet jeśli śmiga w 4k w porównaniu do 900p one?

Odnośnik do komentarza

 

Rzekomo dzisiaj miało zejść embargo na recenzje konsoli. Póki co nic nie widzę.Interesuje mnie najważniejsza kwestia: konsola jest cicha?

Tak.

Edit: Porównywalny poziom do S. Chwilami może ciut głośniejsza ale zależy od odtwarzanych materiałów.

 

Miałem info z pierwszej ręki :lapka:

Konsola śmiga wyjątkowo cicho – podczas normalnego ściągania (bez większego obciążenia) trudno mówić o jakimkolwiek szeleście, a w trakcie rozgrywki w 4K z ulepszeniami urządzenie działa odrobinę głośniej. Nie ma tu mowy o wielkim hałasie, a konkurencja powinna na tym polu odrobić zadanie domowe.

http://www.ppe.pl/rozrywka/3550/xbox-one-x-recenzja-sprzetu.html

 

;)

Odnośnik do komentarza

Digital Foundry na razie milczy, ale na TrueAchievements pojawiły się porównania czasów ładowania gier i głośności konsoli:

 

072832.jpg

 

072831.jpg

 

Konsola w normalnym trybie uruchamia się o 20 sekund szybciej niż zwykły XOne. Gry szybciej ładują się z wewnętrznego dysku niż z zewnętrznego (nie licząc rzecz jasna SSD).

 

Więcej na https://www.trueachievements.com/n30374/xbox-one-x-review

 

EDIT: DF zaczyna coś wrzucać, filmik jest z HDR-em więc najlepiej go obejrzeć na właściwym sprzęcie:

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Ciekawe o ile szybciej ładuje się Forza Horizon 3. Te wszystkie ulepszenia to miód na moje serce, o ile z wydajności dasha czy gierek jestem ogólnie zadowolony, tak czasy ładowania się samej konsoli czy gierek można było poprawić i dobrze, że KOX dostarcza :fsg:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

Rzekomo dzisiaj miało zejść embargo na recenzje konsoli. Póki co nic nie widzę.Interesuje mnie najważniejsza kwestia: konsola jest cicha?

Tak.

Edit: Porównywalny poziom do S. Chwilami może ciut głośniejsza ale zależy od odtwarzanych materiałów.

 

Miałem info z pierwszej ręki :lapka:

Konsola śmiga wyjątkowo cicho – podczas normalnego ściągania (bez większego obciążenia) trudno mówić o jakimkolwiek szeleście, a w trakcie rozgrywki w 4K z ulepszeniami urządzenie działa odrobinę głośniej. Nie ma tu mowy o wielkim hałasie, a konkurencja powinna na tym polu odrobić zadanie domowe.

http://www.ppe.pl/rozrywka/3550/xbox-one-x-recenzja-sprzetu.html

 

;)

 

xd te minusy

brak pilota do konsoli i dizajn. no nie wiem chyba anuluje preorder.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...