Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Media expert ma status gotowe do wysyłki czyli może nawet nie dotrzeć, a w euro sprzęt oczekuje w sklepie fizycznym. Wolałbym żeby jednak media dało radę bo mam 100m od domu, a do euro jednak będę musiał jechać 15km :(

 

Nie ma co się martwić u nich można składać zamówienia do 21 i na drugi dzień paczka w domu, chyba że zamawiałeś do sklepu to już różnie, ja raz zamówiłem i czekałem chyba trzy dni, od tamtego czasu zawsze kurier do domu i nawet zamówienie złożone minutę przed 21 zawsze najpóźniej do 13 następnego dnia jest już u mnie :)

Odnośnik do komentarza

@pattro, zasilającym bym się martwił ale z HDMI też mam zagadkę, podłączę i walnę test w opcjach konsoli czy wszystko gra, a jak nie to też będę pruł. Np podłączając S miałem kupiony kabel w najwyższym standardzie który powinien spoko chodzić, jak się okazało nie chodził i miałem jakieś artefakty i poprzestawiane kolory więc musiałem zmienić na ten oryginalny. Jedyna nadzieja w tym, że kabel z S obsługuje UHD więc teoretycznie powinien działać.

Odnośnik do komentarza

 

Media expert ma status gotowe do wysyłki czyli może nawet nie dotrzeć, a w euro sprzęt oczekuje w sklepie fizycznym. Wolałbym żeby jednak media dało radę bo mam 100m od domu, a do euro jednak będę musiał jechać 15km :(

Nie ma co się martwić u nich można składać zamówienia do 21 i na drugi dzień paczka w domu, chyba że zamawiałeś do sklepu to już różnie, ja raz zamówiłem i czekałem chyba trzy dni, od tamtego czasu zawsze kurier do domu i nawet zamówienie złożone minutę przed 21 zawsze najpóźniej do 13 następnego dnia jest już u mnie :)

Potwierdzam. Jak zamawialem na premiere Evil Within 2 to tez dostalem info ok. 22, ze zostalo wyslane i na drugi dzien bylo u mnie.
Odnośnik do komentarza

A wiadomo coś o zestawach XoXa z Tv LG? Gdzieś wpadłem na info że mają być jakieś promocyjne zestawy z wypasionymi tivikami. Oglądałem tą reckę Quaza i LG 55c7 (czy jakoś) - rozumiem że jakiś preferowany - kosztuje 6999 zł. Dla mnie na razie kosmos, jednak pół roku temu kosztowały jakieś 2x tyle. Może na wiosnę da radę jakąś cebule bo zapowiedzą nowe modele?

Odnośnik do komentarza

 

 

Media expert ma status gotowe do wysyłki czyli może nawet nie dotrzeć, a w euro sprzęt oczekuje w sklepie fizycznym. Wolałbym żeby jednak media dało radę bo mam 100m od domu, a do euro jednak będę musiał jechać 15km :(

Nie ma co się martwić u nich można składać zamówienia do 21 i na drugi dzień paczka w domu, chyba że zamawiałeś do sklepu to już różnie, ja raz zamówiłem i czekałem chyba trzy dni, od tamtego czasu zawsze kurier do domu i nawet zamówienie złożone minutę przed 21 zawsze najpóźniej do 13 następnego dnia jest już u mnie :)

Potwierdzam. Jak zamawialem na premiere Evil Within 2 to tez dostalem info ok. 22, ze zostalo wyslane i na drugi dzien bylo u mnie.

 

 

Ja tak sporo rzeczy zamówiłem i zawsze działało, ostatnio Mario Galaxy jakoś tydzień temu w czwartek wieczorem po przeczytaniu recki na PPE, w piątek już sobie pogrywałem :)

Odnośnik do komentarza

 

Jest nowe porownanie DF z Titanfall 2... ups cos poszlo nie tak

To musi być jakaś wersja beta tego patcha. Innego wytłumaczenia nie ma. Przecież Skorpion nie jest wolniejszy od prosiaka... dajcie spokój.

 

 

Może zabrzmi jak spisek ale EA czasem czegoś nie kombinuje? O BF1 ani słowa o patchu, Titanfall wygląda gorzej jak na Prosiaku, zaraz się okaże, że Battlefront wygląda tak samo. Może nie potrafią konsoli ogarnąć albo im się nie chce albo jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza

Ale z tym EA może być coś na rzeczy. Brak bf, tytan nie wyszedł zbyt dobrze, może mnie ominęło ale brak wsparcia dla androbiedy, do tego ogłosili, że eaa trafi na kolejne platformy. Może dogadali się z sony i robią pod górkę ms.

Aaaa, media expert jednak wyslało do sklepu ;)

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Ja już bym dzisiaj nie wytrzymał i zadzwonił na ichnią infolinię...

Tak też zrobiłem i usłyszałem, że przesyłka utknęła u kuriera, który nawet nie raczył nadać numeru przewozowego. Póki co mam czekać na odpowiedź firmy kurierskiej.... Nosz ku%^$, jakbym wiedział, że będą takie jajca, to wybrałbym odbiór w salonie :/

 

EDIT: Pani z Euro oddzwoniła z numerem przesyłki :D  Cytując Panią: "będzie grane" ;)

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...