Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Eh jak zyc. Jak tu nie byc gierkowym jemniołem? Taki sztos. Maskotka Sony. Pamietam jak w moim komputerowym sklepie Womak byl plejak z odpalonym tekkenem czy Crashem wlasnie i mozna bylo pyknac za 5zlociszy. :banderas: a ja jeszczr wtedy szczesliwy posiadacz amisi 1200 ale juz mocno spogladajacy na mocarnego psxa.

Edytowane przez U Heisenberg U
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dosłownie jeden etap bo dzisiaj nie mogę pozwolić sobie na dłuższą sesje . Powiem tak w porównaniu do remaku Ratcheta to średnio to wygląda  , no i brak 60 fpsów w takiej grze jeszcze na PROsiaku to aż w oczy boli . Dobrze pamiętam z psxa że w 1 nie ma podwójnego skoku? bo coś słabo wychodziło mi przeskoczenie pierwszych przepaści.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, koniec :D Niestety pod koniec cos się powaliło ze streamem, poza tym już jestem padnięty, a momentami lamiłem (pipi)...a tak ze szkoda gadać :D Więc przepraszam za niekiedy żenujące momenty. No myślę, że sporo można było zobaczyć, a ja zaraz dam znać jak to "czuje" :)

 

Pierwsze od czego zacznę to wizualia. Generalnie gra wygląda ładnie, to oczywiście nie jest remake na miarę Ratcheta, ale bierzcie pod uwagę to, że tutaj mieliśmy bardzo dużo ograniczeń na poziomie designerskim. To trochę inna robota niż przy R&C i wiele fajerwerków graficznych mogłoby zepsuć robotę. Generalnie moim zdaniem tytuł jest schludny, gładkie krawędzi, jamraj z fajnie zrobionym futerkiem, dobre tekstury i oświetlenie, które ma zbliżać tytuł artystycznie do pierwowzoru i ja jestem zdania, że developer wywiązał się ze swojego zadania najlepiej jak się tylko dało. Faktycznie boli trochę brak tych 60 klatek, ale tutaj upatruję winy w mało wydajnym silniku bo i tutaj zdarzy się, że lekko chrupnie. 

 

Co najważniejsze jest klimat, a powrót do lat 90 nie jest bolesny. Oczywiście są tu elementy, które można uznawać za przestarzałe, sterowanie to mam wrażenie zatrzymało się na poziomie oryginału, bo momentami jest wybitnie nieprecyzyjne. Niektóre poziomy wydają się łatwiejsze, mam na myśli te z Crasha 3, a inne jakby sprawiają mi zdecydowanie większa trudność, szczególnie ostatnie poziomy na pierwszej wyspie C1, które na PS1 czy ostatnimi czasy w emulatorze nie sprawiały mi żadnych problemów, a tutaj jakby nie wiem....no ale powiedzmy, że lamiłem :D

 

Gra nie wydaje się mieć też większych bugów, choć to tu to tam coś przeniknie przez tekstury, albo jak może widzieliście w Crashu 2 wieszała się kamera. 

 

Generalnie powrót do dzieciństwa jest super, mniej bolesny niż na początku myślałem i za 150zł taki bilet w przeszłości na kilkanaście godzin to coś o czym zdecydowanie warto pomyśleć. 

 

Jak skończę i pogram na spokojnie, a nie pod ciśnieniem że ludzie patrzą to napiszę coś więcej, póki co wstępnie tak 8/10 :)

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dzięki za wrażenia, zobaczymy jak jutro/pojutrze siądę do giereczki, bo ja z kolei jestem bardzo krytyczny i na przykład Crash na emulatorze jest dla mnie niegrywalny - tylko na oryginalnym sprzęcie i z płyty jestem w stanie poczuć tę magię. Oczekuję, że będzie POPRAWNIE, bo jak się jarałem remake THPS to potem mocno mnie dupsko bolało :(.

Odnośnik do komentarza

Już są w Euro rtv przynajmniej w kilku sklepach w Warszawie.Ja już zakupiłem i ogrywam, na razie doszedłem do połowy drugiej wyspy i czuję się trochę zmęczony.

Niby wydaje się prostą grą a jednak tak nie jest, w porównaniu z dzisiejszym poziomem to myślę że ci co nie mieli styczność z tą grą wcześniej nie raz się załamią i pierdzielną w kąt Crasha.

Oby CTR jeszcze kiedyś dali.

Edytowane przez warjato
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...