Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

No zaczalem od warped i cóż chyba wiem czemu zawsze wolałem mariany a jeszcze bardziej donkey konga. Wszystko bangla jak za czasów szaraka, nostalgłem całkiem mocno. Dla fanów to spełnienie marzeń, nowych graczy raczej znudzi

Odnośnik do komentarza

Po dłuższym posiedzeniu (ale nie do rana, jestem chyba na to już za stary), stwierdzam, że gra jest dobra, choć dużą rolę ma tutaj sentyment, ale gra się jednak inaczej niż w oryginał. Combosy wślizg+jump wchodzą inaczej plus czasami ślamazarnie się skacze - na psxie jednak była większa dynamika i dokładność ruchu, sprawdzone po sesji w remaster.

Jak ktoś ma w pamięci przygody rudzielca i nie będzie porównywał ich side to side z oryginałem, to będzie zadowolony. Zresztą kanciastość obiektów na plejce też robiła klimat, tu mi czegoś brakuje. Fajnie, że soundtrack jest wierny oryginałowi, banan na twarzy, ale fajna by była opcja przełączenia się na pierwotną wersję kawałków.

Odnośnik do komentarza

Już nie potrafię się doczekać godziny szesnastej i wypadu z roboty. Jaram się niesamowicie, może nie tylko przez sam sentyment bo przeszedłem trylogie również na PS3 i na Vicie (nawet jakoś z rok temu), ale to dlatego, że ostatnio jakoś przez pół roku kompletnie nie chce mi się grać, jakoś zastopowałem z giereczkami, nie potrafię usiedzieć przy konsoli z padem w ręku.

Natomiast do rudzielca z chęcią się przysiądę i kto wie, może magia PSX zadziała i znowu zachce mi się giercować na kanapie :)

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie w Saturnie za 126zł z uwzględnieniem rabatu na koncie ale nie wiem czy odbiorę. Z jednej strony to Crash, ikona PSXa, którą warto mieć w kolekcji, a z drugiej dałem pograć narzeczonej na emulatorze i w 2 i nie była w stanie przejść 1 levelu. Grę kupiłbym głównie dla niej (sam też bym ją zrobił na full tylko po co skoro mam na EMU) lecz może po prostu nie dać rady - kiepsko jej idzie obsługa padów od konsol.

 

SONY targasz moimi emocjami!

Odnośnik do komentarza

Gram jakoś od ponad godziny i jest MAGIA. Time triale w pierwszej części są bardzo miłym dodatkiem, chociaż dopiero jeden relic zdobyłem mieszcząc się w wymaganej granicy czasu.

Nawet nie zauważyłem, że nie ma 60 klatek, cała reszta olśniewa.

Idę grać dalej, trza paluchy wyrabiać :cool::lapka:

 

Amer- jest git gud malina.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

O własnie o te klateczki miałem pytać, czy widać (czuć) to bardzo i czy bardzo wkur**a?

 

Jest stale 30 fpsów, ale przy takimi nieskomplikowaniu grafiki i korytarzowych levelach trochę słabo, że nie ma 60 fpsów, ale da się grać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...