Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre sztosy, wcześniej Wipeout, a zaraz Crash będzie i jak tu nie chwalić za to Sony i studia third party? Mocne wakacje z mocnymi grami się zapowiadają.

 

a taki jeden dziwił się jak można grać w wakacje xdd

Odnośnik do komentarza

żadnych leveli nie wycieli. jak juz to może to być to wycięty level z oryginalnego crasha, Stormy Ascent. Acti mógł go dokończyć i zremasterować, więc IMO spoko. 

 

Na fagu mówią, że tam są dwa trofki z ikonami właśnie sugerujacymi ze to odnośnie Stormy Ascent, jeden za ukończenie a drugi za time trial 

 

jak ktos nie zna stormy ascent:

http://crashbandicoot.wikia.com/wiki/Stormy_Ascent

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie no, to remake. Takie wycinanie contentu byłoby bezprecedensowe, więc na Acti nie pozostawionoby suchej nitki.

Do remastera COD4 też wydali płatne DLC, w którym są odświeżone mapki z oryginalnej gry, więc wiesz...  :oh_you:

żadnych leveli nie wycieli. jak juz to może to być to wycięty level z oryginalnego crasha, Stormy Ascent. Acti mógł go dokończyć i zremasterować, więc IMO spoko. 

 

Na fagu mówią, że tam są dwa trofki z ikonami właśnie sugerujacymi ze to odnośnie Stormy Ascent, jeden za ukończenie a drugi za time trial 

 

jak ktos nie zna stormy ascent:

http://crashbandicoot.wikia.com/wiki/Stormy_Ascent

Jeśli tak to:

 

shut_up_and_take_my_money-t2.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Mapki multi to coś innego, nie są integralną częścią gry.

 

Jakby ktoś wyciął w Crashu 3, powiedzmy, bonusowe etapy z samolotem to byłoby to pierwszej wody zbrodnią na graczach. Nie ma opcji by wycięli coś z singla.

Odnośnik do komentarza

Jestem w bardzo komfortowej sytuacji z tym remasterem. Od dziecka człowiek wiedział, że ta gra to must have na PSX'a. Jednak nigdy nie miałem pełnej wersji. Ogrywałem często demo Crasha 3 i 2. Miałem dema, bo kolekcjonowałem Oficjalny Polski PlayStation Magazyn. Od początku aż po jego kres.

 

Kiedyś kupiłem Crasha 3 w wersji cyfrowej by ograć na PSP lub PS3, ale w ten sposób gry też nie ukończyłem.

 

Cieszę się teraz mega, że wreszcie przejdę trylogię w przyzwoitej jakości :-)

 

PS. Jeszcze proszę o takie mega remastery trylogii Spyro The Dragon i obie części Medievil :-)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Kiedyś naughty dog wspomniało, że miało jeszcze pare ukończonych poziomów, które nie weszły w skład oryginalnej gry bo się rzekomo nie zmieściły na CD. Tylko nie wiem do której części to się odnosiło i ile było w tym prawdy :notsure:

 

Ściemnianko, bo te gry nie zajmują całej płyty, nie mówiąc już o tym, że pliki z geometrią leveli, teksturami itd. zbyt wiele nie ważą.

 

Jak dla mnie bomba, niech klepią DLC-ki, dłużej się pobawię z trylogią. Niech się to sprzedaje zayebiście, leci na sentymencie, to może zrobią kolejnego crasha w starym stylu (chociaż Wrath of Cortex zbyt dobry nie był - nie ukończyłem nawet).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...