Skocz do zawartości

Death's Gambit


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Rozi napisał:

To opisz wrażenia wstępne, bo ja dopiero po południu jutro ogram, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

No co tutaj dużo mówić piękne 2d soulsy, gameplay jest bardzo zbliżony do gierek miyazakiego tylko dodali platforming oraz jazdę na koniu. Ale ogólnie jest odpowiednik estusow, dusz a także bonfireów. Na początku wybiera się klasę postaci o której będzie uzależniona broni, broni ma się dwie w tym dystansową na początku zdobyłem i tarcze, jest kopniak i kilka ataków. Początek jest obiecujący ale jednak Dead Cells jakoś lepiej leżało w łapie, gra jest wolniejsza i bardziej taktyczna, trzeba dbać o stamine oczywiście. 

 

No nic ciekawego nie napiszę póki co bo odpaliłem na chwilę i zaraz idę spać

Odnośnik do komentarza

Pograłem teraz z pół godziny i udało mi się za(pipi)ać niechcący jakiegoś npc, goniłem tutejszy odpowiednik crystal lizarda xd 

Pierwsze wrażenia bardzo fajnie, bardzo dużo itemów do zebrania z początku jest, ataki też różne np cios po rollu niedość że szybciej wyprowadza chłopek to zadaje też większy dmg w przypadku longsworda sentinela. 

Odnośnik do komentarza

Z kolei u mnie pierwsze wrażenie mocno umiarkowane. Tzn. wiedziałem dokładnie czego się spodziewać (śledzę temat od dłuższego czasu), ale gwałtowny przeskok z ultra dynamicznego Dead Cells (przy którym siedzę non-stop od premiery) zafundował mi takie troszkę "auć". Choć podkreślam: jest to wyłącznie pierwsze wrażenie. Graficzka oczywiście miła dla oka (mocno stonowana względem walącego po oczach DC + przyjemna kolorystyka), ale już dźwięk np. wyraźnie odstaje (choć uprzedzam, że mam autentycznego pier***ca na tym punkcie). Wszystko jest przeraźliwie ciche, takie jakby... nieobecne. No bo niby sieczemy tym mieczykiem, ale impetu nie czuć (i nie słychać) tutaj wcale. Mam ogromny apetyt na więcej i przypuszczam, że gdy już to "więcej" dostanę moje odczucia zmienią się diametralnie. Rokuje dobrze (nawet bardzo) ale rozkręca się powoli. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy npc co trafisz po tym co daje nam piórka, taki garbaty, przez ta jaszczurkę nawet za bardzo się nie przyjrzałem co bije ale jak się go później spotka to spoko.

 

Muzyczka jak muzyczka, ta co przygrywa z początku jak dla mnie wydaje się zbyt optymistyczna bardziej by pasowało coś jak np z firelink shrine w souls trójeczce.

Odnośnik do komentarza

Wciąga jak byk, grafika jest piękna, muzyka jest kojąca, eksploracja jest cudowna! Wkurza mnie tylko ten sporadyczny stuttering, szczególnie podczas walki. Muszą to naprawić w patchu. Jestem po pierwszym bossie, który był oczywiście banalny, ale nie chcę, żeby ta gra była ultra trudna, tylko wymagająca. 

 

Znaleźliście może drugi tom Owlkinga? Ciekawi mnie, gdzie go przegapiłem. A i wejdźcie sobie w skałę pod pierwszym tomem, zobaczycie coś ciekawego :banana-santa:

Odnośnik do komentarza

Forbidden Gaian, jaki frajerski boss :/

 

Dobra kurwa, ja chyba przestanę grać w tę grę przez jakiś czas i poczekam, aż ją spat(pipi)ą. Te freezy są nagminne u mnie i przez to nie mogę zareagować.

 

I niestety mam cały czas wrażenie, jakby ta gra była flashowa, kurde nie wiem. Ogólnie mało tutaj jakiejkolwiek zawartości; czuję się jakbym rushował pomiędzy bossami, animacje czasami to XD Dla mnie trochę póki co zawód, za szybko ta gra wyszła.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

U mnie odczucia ciut podobne o czym pisałem już przy okazji pierwszego wrażenia na gorąco. Gra wydaje się być.. przeźroczysta, nie wiem jak to inaczej ująć, ale tak ją właśnie postrzegam. Cicha, pustawa, skromna i... niedokończona? 

 

Czyli co, następny na celowniku (tym z napisem "czekam bardzo") jest teraz Blasphemous? :) U mnie zdecydowanie tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...