Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kurcze zastanawiam się czy ją zostawiać ale jak mówicie że tak ma większość tych konsol to pewnie trafić na cichą to jak wygrać w totka

 

Jeszcze odnośnie pasty te 2-4g chyba powinny wystarczyć? Jak na prockach zmieniałem to w sumie zawsze w tubce zostawało 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Dobra już rozebrane. Nie dziwię się że ludzie wyrywają tą taśmę od zasilacza z wtyczka z płyty bo dosyć mocno siedzi. 

Procek wyglądał jak niżej m, czyli wszystko rozeszło się na boki. Radiatora nie zrobiłem zdjęcia ale też był niezły korzuszek. Czekam jeszcze na graty jak wszystko złożę to dam znać jak efekt. 

 

_20210120_111910.JPG

 

Konsola złożona uruchomiona i w Uncharted 4 gdzie ostatnio odlatywala jest bloga cisza. Ciekawe na ile to wystarczy. 

Edytowane przez BRY@N
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

(opisany problem wystapil na ps4 PRO  , prosze uwzglednic ze nie dzialaja przyciski odpowiadajace za wlaczenie ps4 pro bądz wylaczenie oraz wysuniecie plyty) Podczas gry ps4 pro wylaczyl sie i uruchomil sie safe mode. Gdy wybieram jaka kolwiek opcje rowniez "restart PS4" konsola wraca do stanu w ktorym byla czyli safe mode. Wie ktos moze co mozna z tym zrobic, i jak wrocic do tego co bylo wczesniej czyli zwyklego ekranu ps4 pro?

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Miałem i nadal mam problemy z grami z PS4 na PS5 we wstecznej. Trochę się wkurzyłem i pojechałem do lombardu, który mijam jeżdżąc do pracy. Tu kupiłem za 400 zł Prosiaka model CUH-7216b. Przywiozłem do domu, włączyłem i pojawił się komunikat: konsola prosi o pozwolenie na start z pasa Lewy Czarli Tango Lima Fokstrot :mog: No to wyłączyłęm szrota, rozebrałęm i znalazłem niezły burdel w bebechach :[ Więc zamówiłem pastę i termopady, niestety odbiór jutro więc dziś wszystko wyczyszczę a jutro nałóżę nową pastę i pady. Złożę i mam nadzieje że będzie gites. A Taka usługa kosztuje w serwisie 150 zł  :facepalm: Wiec warto to robić samemu. 

 

20240229-221336.jpg

 

Standardowo pasa do wymiany

20240229-220957.jpg

 

Zasyfiony wiatrak 

20240229-220947.jpg

 

Kurz w obudowie

20240229-220853.jpg

 

No i zajebany radiator

20240229-220748.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Warto wstawić ten dysk SSD do PS4 Pro, jest w miarę tani bo za 199 znalazłem 1 Tb

Dysk GOODRAM CX400 1TB SSD

Quote
Rodzaj dysku:   SSD
Typ dysku:   Wewnętrzny
Pojemność dysku:   1 TB
Maksymalna prędkość:   Odczytu 550 MB/s, Zapisu 500 MB/s, Interfejsu 6 Gb/s
Format:   2.5"

 

-----------------------------

Update. No i jest cisza. Jakby konsola z fabryki wyjechała. Jadę jednak po Samsunga 860 Evo :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...