Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze na nagraniach brzmi wyraźniej.
Tak to są cewki. Jeśli Twoje są subtelne i są ledwie slyszalne to nie powinieneś czuć dyskomfortu podczas grania. Ja swoje mogę jedynie usłyszeć jak bardzo tego chce.
Rozumiem Ciebie, że to może przeszkadzać ale zobaczysz, że przestaniesz je słyszeć jak przestaniesz się wsłuchiwać. Za to najprawdopodobniej zwróciłeś uwagę na kulturę pracy prosiaka, który jest cichutki ( oprócz cewek ).

Odnośnik do komentarza

Wcześniej miałem ps4 fat który wył jak odrzutowiec. Mam tez Xbox one x cisza do której się przyzwyczaiłem :D od wczoraj pro 7216b i fakt jest cichutku tylko słychać te cewki. Jak się wslucham i chce je słyszeć to słyszę w pokoju. Ale jak się gra jest dźwięk to nie przeszkadza :)

Edytowane przez madhunt3r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@da$io a gdzie mieszkasz? Możesz poszukać lokalnie, ale ja ze swojej strony bardzo polecam Console World w Gdyni. Nie mają cennika na stronie, ale pod telefonem znajdziesz więcej informacji.

 

http://www.consoleworld.pl/

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki. Będę dzwonił.

 

PS. Z tymi serwisami też różnie, okres urlopowy, diagnozy ehh...Wymiana lasera w takim przybytku to kwota 400 zł. Stwierdziłem, że skoro można kupić nowy za ponad stówkę to sam się za to wezmę. Ogólnie wymiana jest prosta. Delikatnie i z odpowiednią dozą cierpliwości jest to robota na 60-90 minut z czyszczeniem konsoli i wymianą pasty termoprzewodzącej.

Z ciekawości dzwoniłem do fachowców Sony - tam jakakolwiek naprawa to stała kwota 810 zł :facepalm:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Wczoraj podczas zmiany ustawień kolorów w systemie konsoli spotkała mnie dziwna akcja - przy jednej ze zmian ekran tv zaczął szumieć i obraz pojawiał się na ułamek sekundy. Wyczytałem, że to kwestia hdcp, coś się zmieniło przy okazji z tym ustawieniem. Wróciłem do tego co było wcześniej i wszystko spoko, sygnał 4k idzie i mogę tak grać, ale nie działa youtube i netflix ;/ Wiem, że to kwestia HDPC tylko pytanie dlaczego to wcześniej działało na tych samych ustawieniach, a teraz nie... 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Może ktoś podpowie bo chciałem zamienić slimkę na pro. Fakt że przeważnie gram w słuchawkach i jakoś nie koncentruje się na tym jak działa konsola ale dziś kupiłem od kolesia pro CUH-7216 czyli niby powinno być ciszej a chodzi dosyć głośno. Czy one tak mają i ją zostawić ewentualnie zrobić czysczenie i zmienić pastę czy się kłócić z kolesiem o zwrot kasy? 

Odnośnik do komentarza

Prosiaki tak mają, z tym nic nie zrobisz. Jedne są cichsze inne mniej, ale każda wyje prędzej czy później. Pasta i termopady pomogą na parę miesięcy, ale czasami miałem wrażenie, że niektóre gry same wymuszają max obroty, bo jak tylko włączyłem to wchodziła na wysokie. Jak chcesz cichą konsole to kup sobie PS5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...