Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poszedłem na krótki spacer i w ciągu 20 minut wpadły 4 Poksy, w tym tylko jeden się powtórzył :lapka:

Musiałem skorzystać z telefonu Pleja, bo ja mam android 4.3 a minimum to jest 4.4

 

Pewnie za 2 dni by się znudziło, no i trochę siara w wieku 33 lat iść ulicą i gapić się nonstop w ekran komórki.

 

Millenialsi pewnie zachwyceni, bo oni to robili i tak, bez tej gry.

Odnośnik do komentarza

nosz (pipi)a, pomijam juz wczorajsze "przygody" i to ze dzis po drodze nie moglem isc do pracy normalna droga bo te zajal mi snorlax i przejsc nie moglem (oczywisice zlapalem), ale przy robocie byl GYM czerwonych, podszedlem, pelna kultura, ich trzy dosc srednie pokemony kontra moje rownie srednie. jednym poksem pokonalem 2 ich, potem walka beedrill vs eevee i... Glitch. nie mogl zejsc ponizej 1 hp. nawet po czasie nic sie nie dzialo i bylem zmusozny calkiem wylaczyc apke :/ oczywisice gym nie przejety. zeby bylo smieszniej, chcialem jeszcze raz walczyc, i po pojawieniu sie napisu GO na poczatku walki - wywalalo mnie z powrotem do ekranu gymu. porazka ;/ 

Odnośnik do komentarza

Mam HTC desire 820

http://gadgets.ndtv.com/request?referrer=http://gadgets.ndtv.com/htc-desire-820-1945

Co nie zmienia faktu, że wykastrowali nam telefony z żyroskopów i przez to AR nie działa. Na P8 Lite można to jakoś naprawić, jak pogooglasz i koniecznie chcesz mieć AR to pewnie też się da jakoś ogarnąć (ja nie ryzykuję, bo po ściągnięciu bootloadera traci się gwarancję). Mam nadzieję, że w oficjalnej wersji jednak coś na to zaradzą.

Odnośnik do komentarza

u mnie 9 level, ale mam dosyć słabe pokemony. dalej najlepszy starmie z około 500 cp, potem pidgeot z ok. 400. w trawie spotykam pokemony ~100-200 cp. z w miarę rzadkich wypadł mi dziś pinsir no i w końcu ewoluowałem spearowa. level nabiłem pidgeyami i ratatami ale dopiero na 9 dostałem pierwszego lucky egga. koło domu same rataty i pidgeye :/ za to mie

 

nie ogarniam tylko movesetów, nie wiem jakie sa dobre a jakie chu.jowe. ktos cos?

 

a no i w warszawie sie dzieje - w mariocie np jest niebieski gym na 7 lv z pokemonami na 1000+ cp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...