Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Największy problem to brak pokestopów w okolicy w niektórych regionach. Jak ktoś wcześniej wspominał w takim Szczecinie to jest dramat. Na obrzeżach miasta gdzie mieszkam, gdyby nie fakt, że grając w Ingresa postawiłem kilka nowych portali, to nie miałbym nic w okolicy domu.

Obok domu mam 'Pompę na Częstochowskiej', nabijam itemy z dupą w fotelu ;)
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niezla akcje mialem przed chwila, jade na zakupy, pod sklepem jest pokestop, wysiadam z auta, wyciagam tablet [lepsza bateria :niedobrze:], klikam pokestop, a tu nagle obok wyskakuje pikachu, ja juz podjarany ze wreszcie zlape zoltego szczura a tu nagle slysze (pipi) obok mnie, troche sie wzdrygnalem, patrze, a tu jakies 2 laski w kaszlaku przy(pipi)aly w sciane na parkingu, lekko, ale lewa czesc zderzaka sie oderwala (skrecala w lewo parkujac), obie oczywiscie byly wgapione w telefon, chyba bardzo im zalezalo na tym pikachu :reggie:

 

Oczywisice udalo sie zlapac, ale bardzo cienkie CP, wiec raczej do kolekcji tylko trafi.

Odnośnik do komentarza

Niezla akcje mialem przed chwila, jade na zakupy, pod sklepem jest pokestop, wysiadam z auta, wyciagam tablet [lepsza bateria :niedobrze:], klikam pokestop, a tu nagle obok wyskakuje pikachu, ja juz podjarany ze wreszcie zlape zoltego szczura a tu nagle slysze (pipi) obok mnie, troche sie wzdrygnalem, patrze, a tu jakies 2 laski w kaszlaku przy(pipi)aly w sciane na parkingu, lekko, ale lewa czesc zderzaka sie oderwala (skrecala w lewo parkujac), obie oczywiscie byly wgapione w telefon, chyba bardzo im zalezalo na tym pikachu :reggie:

 

Oczywisice udalo sie zlapac, ale bardzo cienkie CP, wiec raczej do kolekcji tylko trafi.

A zapytales sie czy udalo im sie zlapac chociaz? :D

 

Ja ostatnio widze mase dzieciakow (jak i doroslych) wgapionych w telefony, a tam pokemon go.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

eee rozi? no i plota

 

Normally, evolving an Eevee gets you a random result...unless you nickname your Eevee. “Sparky” gets you Jolteon. “Rainer” gets you Vaporeon. “Pyro” gets you, well, Flareon. One of the more clever easter eggs in Pokémon Go.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Niezla akcje mialem przed chwila, jade na zakupy, pod sklepem jest pokestop, wysiadam z auta, wyciagam tablet [lepsza bateria :niedobrze:], klikam pokestop, a tu nagle obok wyskakuje pikachu, ja juz podjarany ze wreszcie zlape zoltego szczura a tu nagle slysze (pipi) obok mnie, troche sie wzdrygnalem, patrze, a tu jakies 2 laski w kaszlaku (pipi)aly w sciane na parkingu, lekko, ale lewa czesc zderzaka sie oderwala (skrecala w lewo parkujac), obie oczywiscie byly wgapione w telefon, chyba bardzo im zalezalo na tym pikachu :reggie:

 

Oczywisice udalo sie zlapac, ale bardzo cienkie CP, wiec raczej do kolekcji tylko trafi.

A mogły sobie przy kompie złapać Pika, co nie, Bansai?

Odnośnik do komentarza

 

eee rozi? no i plota

 

Normally, evolving an Eevee gets you a random result...unless you nickname your Eevee. “Sparky” gets you Jolteon. “Rainer” gets you Vaporeon. “Pyro” gets you, well, Flareon. One of the more clever easter eggs in Pokémon Go.

 

Ktoś sprawdzał?

 

 

Jak mi z jajka 10km wypadl Eevee to sprawdzilem, i niby wypadl mi Jolteon i Flareon, ale nie wiem, cos mi tu smierdzi zwyklym fartem, sprawdze jeszcze dzisiaj jak bede ewoluowal.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie ma to jak iść na przegląd do dentysty i złapać squirtle'a w poczekalni.

 

Jeszcze 14 cukierków do wartortle'a. Tak blisko, a tak daleko, biorąc pod uwagę, że nie mam szczęścia do starterów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...