Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój samsung naliczył mi spacerek 6 km. Aplikacja 2,1 km. Zero pokemonów podczas spaceru albo 3 kroki. Dam chyba sobie spokój póki tego nie ogarną. Ogólnie apka ma potencjał ale w(pipi)via mnie to jak to działa (już nic nie mówie o tym jak bateria w S6E spada - dzisiejszy spacerek i ze 100% mam 58%)

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie wymieszali tej gry z gameboy-owymi pokemonami , przecież to by było fenomenalne . Dostajesz startera , następnie jak wyskoczy ci pokemon musisz go poobijać( system walk turowy ) i dopiero złapać .Walczenie potem w ten sposób z innymi trenerami , expienie pokemonów a nie jakieś CP i cukierki. A tak to nie ma co robić , raz na jakiś czas odpalę w robocie złapie 2-3 poki i wyłącze .

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Odwiedziłem strategiczne miejsce z 3 punktami obok siebie, a tam 15 sebiksów siedzi, Lure zapuszczone i też łapią xD. Jakieś rozkminy lecą, kto co złapał, jaka drużyna no beka.

 

W6qMgI9.png

 

Załapałem się na 5 Lure. Co nałapałem to moje :cool:

Odnośnik do komentarza

Tutaj po prostu na wsi nic nie ma. Najblizszy PokeStop to jakies 20km :P

Jestem na wsi u tesciow na mazurach i niestety nic nie ma, sprawdzalem ;)

 

Mi kroki zlicza raz dobrze, raz zle, a czasem za dobrze. Ogolnie to leci na GPSie tylko. Appki do liczenia krokow tez nie sa dokladne FYI i czesto zawyzaja. W tym wypadku chyba najlepiej dystans sprawdzic na google maps i dopiero porownac.

Ja mam na razie lvl21 i wiekszosc zdecydowana moich pokow to tez rattata i pidgey, ale i tak jest fun. Taki casual shit ta gierka.

 

Ja to bym chcial system walki z gameboyowych wersji + opcje, ze mozna sie 'postawic' na mapie (pojawia sie avatar innym na mapie) pod bitwy z randomami.

Odnośnik do komentarza

Tutaj po prostu na wsi nic nie ma. Najblizszy PokeStop to jakies 20km :P

Jestem na wsi u tesciow na mazurach i niestety nic nie ma, sprawdzalem ;)

 

Mi kroki zlicza raz dobrze, raz zle, a czasem za dobrze. Ogolnie to leci na GPSie tylko. Appki do liczenia krokow tez nie sa dokladne FYI i czesto zawyzaja. W tym wypadku chyba najlepiej dystans sprawdzic na google maps i dopiero porownac.

Ja mam na razie lvl21 i wiekszosc zdecydowana moich pokow to tez rattata i pidgey, ale i tak jest fun. Taki casual shit ta gierka.

 

Ja to bym chcial system walki z gameboyowych wersji + opcje, ze mozna sie 'postawic' na mapie (pojawia sie avatar innym na mapie) pod bitwy z randomami.

Ta gra jest aktualnie w takiej lekkiej fazie beta, wiele rzeczy zapewne dodadzą w ciągu roku.

Odnośnik do komentarza

U mnie w grupie dzisiaj ogłosili mały event. Przyszło z 30 osób, jak nie więcej,co na miasto 30-tysięczne jest niezłym wyczynem. Była nawet jakaś parka z niemowlęciem. Dzieciak uczy się chodzić, a rodzice grają w pokemanzy. Rozstawiliśmy lure module na dwóch pokestopach obok siebie i wchodziło aż miło. Będą pidgeye do Lucky Egga. Średnia wieku oczywiście gówniaki 16-18, ale generalnie znalazło się też trochę starszych osób (no tak max 28 lat), a nawet jakieś fajne dupery. Foto zbiorowiska:

 

u31izzK.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...