Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w grupie dzisiaj ogłosili mały event. Przyszło z 30 osób, jak nie więcej,co na miasto 30-tysięczne jest niezłym wyczynem. Była nawet jakaś parka z niemowlęciem. Dzieciak uczy się chodzić, a rodzice grają w pokemanzy. Rozstawiliśmy lure module na dwóch pokestopach obok siebie i wchodziło aż miło. Będą pidgeye do Lucky Egga. Średnia wieku oczywiście gówniaki 16-18, ale generalnie znalazło się też trochę starszych osób (no tak max 28 lat), a nawet jakieś fajne dupery. Foto zbiorowiska:

 

u31izzK.jpg

 

 

Pozdrow Pana Wyspianskiego ode mnie. ;>

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jechałem dzisiaj do Warszawy i od razu na wejściu:

 

Gastly

Haunter

Exeggcute

Jynx

 

Stolica? Zawsze szanowałem. Jeszcze Porygon gdzieś się kręcił, ale nie dali mi go złapać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj sie wybralem pierwszy raz z grą na stare miasto w Warszawie w okolice syrenki i było multum ludzi, nonstop lure jeden obok drugiego, co chwile walka w gymach, ludzie łapali charmeleony i ivysaury, głupie pokemony pokemonami, ale integracja z ludźmi fajna, staliśmy i gadaliśmy z obcymi przez ponad pół godziny

Odnośnik do komentarza

mam 11 level. najmocniejsze co mam to jakies cp 360. kiedy bede mial po 1000 cos?

 

Kiedy Pan Jezus powie. jasiek.png

 

A tak serio to mniej wiecej po 15-16 lvlu jest juz szansa na cos lepszego, np. drowzie 500 cp ktory po ewolucji dostanie z 950-1100 CP + mozesz podlevelowac, albo z jajka jakis koks wypadnie.

Odnośnik do komentarza

czy tak bedzie wygladal zlot? 30 typow zbiera pokemony, gada o pokemonach, obciaga sobie penisy?

Komórki będą zostawiane w drzwiach.  W dodatku to odludzie więc wątpię aby mieli pokestopy i inne podobne :D  Dla Rayosa mam ponton przygotowany na środku jeziora będzie mógł łapać pokemony. A i mam zestaw do strzelania z łuku dla chętnych . Najlepiej strzelać w kierunku jeziora duża szansa że nic nie trafi się.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj również łaziłem po centrum Warszawy i przy okazji bawiłem się Pokemonami, już mi się nudziło stanie pod lure'ami, co chwilę ktoś odpalał i ciągle te same mordy widziałem :D Jakieś niewyobrażalne ilości osób w to grają.

 

U mnie pod blokiem co wieczór 2-3 lure'y są odpalane w tym samym miejscu i co wieczór ci sami ludzie się tam spotykają.

 

A Ty Orzeszek ponoć usunąłeś Poki :D

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...