Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no jak znajomi ciągają na spacery to co mam nie ściągnąć jeszcze raz :dunno: na ajfą lepiej tez mi śmiga niż na androidzie i biedotablecie.

wczorajsze pola mokotowskie koło 22giej, tak ci wszyscy ludzie na górce telefony i szukanie poków xd 

6777f167d5568eb2med.jpg

 

wogle ładny kadr milordzie, XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Dzięki Pokemon GO, Nintendo jest teraz warte więcej niż Sony :banderas:

 

-1x-1.png

 

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-07-19/nintendo-market-value-passes-sony-on-pokemon-go-frenzy-chart

 

Nintendo’s value jumped above $39 billion Tuesday in Tokyo, topping Sony, and extending a run that began after the app become a viral phenomenon.

Szaleństwo. Przypominam, że gra nie miała jeszcze nawet premiery w Japonii.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

K,urwa a jak 30% podbiło im to myślałem, że już za późno na ich akcje. Ehhh, można było zostać milionerem.

 

Na ajfonie pięknie śmiga, to prawda, wczoraj biegałem z moim SGS3 i wyje,bywało się przez brak pamięci co kilometr xd


Nigdy mi się nie chciało dwa dni z rzędu biegać, a dzisiaj chyba pocisnę :pawel:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Taka anegdotka - stałem z 7 typami przy dwóch pokestopach z załączonym Lure. 2 iPhone'y - wszystko działało. Natomiast reszta ze swoimi samsungami i Huaweiami co 5-10 minut musiała resetować aplikację.

 

Aha, jeden typ miał Galaxy S6 i bateria mu schodziła z podłączonym powerbankiem xD

 

 

A TAK MIELIŚCIE XD?

 

XImRdMwl.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

polecacie jakiś tani uchwyt na smarfona na rower? nie ma huia trzymac telefonu w kieszeni z battery saver, bo ostatnio mi sie apka scina jak go zalaczam, wiec pozostaje mi tylko jak czlowiek miec cos na rower na telefon, a przyda mi sie tez jako mapka do tras rowerowych. 

 

Mi na SGS5 czesto crashuje nadal :( a co do zubata, to oczywiscie, na pierwszym zubacei chyba z 20 balli stracilem xD 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jezu nie rozumie tego o co kaman z tymi pokemonami ktore są niby blisko nas. Jest cała lista pokazana wszystkie 3 kroki, no to zaznaczam któregoś i niedaleko wyskakuje inny. Czy musze zaznaczać pokemona by jakiś sie pojawił bo gdy nie zaznaczam to żaden nie wyskakuje. Masakra.

 

Taka anegdotka - stałem z 7 typami przy dwóch pokestopach z załączonym Lure. 2 iPhone'y - wszystko działało. Natomiast reszta ze swoimi samsungami i Huaweiami co 5-10 minut musiała resetować aplikację.

Aha, jeden typ miał Galaxy S6 i bateria mu schodziła z podłączonym powerbankiem xD


A TAK MIELIŚCIE XD?

XImRdMwl.jpg

 

Niestety potwierdzam. Na S6E bateria spada coś ok 20% na godzine przy LTE. Co chwile również serwer pada czy też aplikacja się zawiesi (ostatnio mi siada przy złapaniu pokemona - musze powtarzać, co mnie wkurza bo na Nidoran chyba z 5 restartów zrobiłe i 5 kul zmarnowałem zanim mi zaliczyło).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...