Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta aplikacja to jest jakaś padaka. Dzisiaj również spędziłem cały dzień poza domem, ale było praktycznie niegrywalne. Ten wskaźnik 'nearby' nie działa, jak już zobaczę pokemona, to nie mogę go kliknąć, gra nie reaguje, jak już zareaguje to muszę się modlić, żeby w trakcie nie mieć errora, jak nie mam errora to muszę się modlić, żeby się nie zawiesiło po złapaniu. W (pipi)e mam, nie gram dopóki nie będzie to stabilnie działać.

Odnośnik do komentarza

 

(pipi) trzy dni siedzę w Jedwabnem. Oto Jedwabne

 

 

Ehh. A wy co, pewnie pokemony i dużo kroków?

A długi spacer dzisiaj nad jeziorrm z żoną i pieskiem bez telefonu. Jak jeszcze ktoś z grających w pokemon go skrytykuje mój gust growy. :)

 

 

uLkogHg.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No niestety, nie ma zapowiadanych opcji z łapaniem Pokemonów w ich tradycyjnych miejscówkach, wszystko opiera się na gęstości pokestopów itd. Powinni udostępnić narzędzie do zgłaszania nowych, żeby każdy miał chociaż jeden gdzieś niedaleko, wtedy byłoby całkiem fajnie, bo i poki by się pojawiały. Ale może coś takiego będzie.

Odnośnik do komentarza

@Raptor

 

U mnie tracker jest wciaz z(pipi)any i albo pokazuje ciagle 3 kroki, albo calkowicie 0 pokemonow, co nie znaczy ze ich nie ma. Dziala u kogos juz normalnie ten tracker?

 

Dzisiaj postanowilem sobie sprawdzic ten "krokomierz" w apce i tez chyba cos jest zepsute, wczesniej nie robilem zadnych pomiarow ale cos mi sie nie kalkulowalo, wiec wychodze dzisiaj z roboty, otwieram gpsa, ustawiam punkt na przystanku jeden dalej niz zwykle chodze zeby sprawdzic odleglosc, 2 kilometry, no to zadupczam, w dodatku nie ide linia prosta, tylko troche zawijalem jeszcze na skrzyzowaniach itp. przez co droga sie wydluzyla, 2 gymy, jakis pok, 2 pokestopy, ok, docieram do przystanku, 0 freezow apki, wczytywania sie nadmiernie dlugiego, wszystko chodzilo sztywniutko, no to sprawdzamy, otwieram jajko i... wbilo mi 300 metrow... :niedobrze:

 

Co lepsze, wsiadam do busika, typ zapierdziela na zlamanie karku, moja postac na mapie sunie niczym na wrotkach, wysiadam 2 przystanki dalej i... naliczylo mi 1.5 kilometra :dafuq:

 

Specyficzna sytuacje tez mialem pod jednym gymem, podchodze, i widze ze niebieskie robactwo go zajelo, stoi typ z jakas dziewczyna, uchachany ze swoim raticatem 500 cp zakosil komus gyma, wsiada do samochodu, laska za kierownice, on wlepiony w telefon, podchodze, zaczynam klikac paluchem, oni przejezdzaja obok mnie i typ takim specyficznym wzrokiem na mnie patrzy: "you blue mate?", ja sie usmiecham, wracam do klikania i Flareon 1295 CP juz stoi na strazy. :cool:

 

Pora chyba czesciej autobusem z roboty wracac, sporo fajnych przystankow po drodze mam.

 

 

A co do zglaszania gymow/pokestopow, mozna juz to robic, zglosilem kilka dni temu prosbe, podalem dane, zdjecie miejsca ze to nie sciema, i na razie dupa, pewnie jak ustabilizuja serwery zaczna sie za to brac.

Odnośnik do komentarza

Prosze cie bardzo: https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=319928

 

:lapka:

 

edit: Ale widze ze usuneli opcje "No Pokestops/Gyms near me" i pozostawili tylko niebezpieczenstwo/prywatna posesja etc. czyli pewnie na razie nawet o tym nie mysla, choc mozesz sprobowac "Other" i opisac problem.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Idę zaraz na miasto trochę potrenować, to akurat zrobię zdjęcie i wieczorem im wyślę. Nie grałem przez kilka dni bo byłem na Brudstocku, w moim mieście założyli już grupę (miasto ma 32 tysiące mieszkańców, a grupa liczy już ponad 200 członków!), najwięcej jest niebieskich, potem czerwonych i jak zawsze na końcu, żółtych. Wziąłem Zapdosa, bo myślałem że będę mógł dzieciaków kosić, ale póki co, to oni nieźle wymiatają i nie mogę nic ugrać, trochę bez sensu bo nawet monetek nie dostanę żadnych... :frog:

 

Tak pewnie zrobię, ale skoro to wywalili to pewnie nic nie wskóram...

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...