Skocz do zawartości

Stranger Things - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta końcówka :banderas:

 

 

Ciekawe czym dowalą w drugim sezonie: kontynuacją, czy zupełnie nową historią.

 

Tak sie zastanawiam czy 11 zyje. Zostawil te gofry w tej skrzynce chyba po cos c'nie? No i Will...czy on teraz bedzie tym zlym, czy może bedzie umial sie dowolnie poruszac po dwoch wymiarach?

 

Odnośnik do komentarza

 

Ta końcówka :banderas:

 

 

Ciekawe czym dowalą w drugim sezonie: kontynuacją, czy zupełnie nową historią.

 

Tak sie zastanawiam czy 11 zyje. Zostawil te gofry w tej skrzynce chyba po cos c'nie? No i Will...czy on teraz bedzie tym zlym, czy może bedzie umial sie dowolnie poruszac po dwoch wymiarach?

 

 

 

 

Na pewno to jej Hopper zostawił te gofry. Ja myśle że rząd wie gdzie El się teleportowała i po prostu wprowadzili w to szeryfa.

 

 

Też jestem po 8 odcinkach po prostu nie mogę wyjść z podziwu jak genialnie wyszło to połączenie światów Kinga i Spielberga.

 

Przeszywająca muzyka(intro jedno z najlepszych ever), pochłaniający klimat i świetna obsada( szczególnie dzieci których aktorstwo było po prostu na najwyższym poziomie). Cała historia chwyta za gardło od początku i nie puszcza aż do samego końca :banderas:

 

Mocne 9/10 bez żadnego zająknięcia.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Jestem po całym sezonie  :obama: , niesamowity serial zrobili Ci bracia Duffers, klimat lat 80, soundtrack, gra aktorska (dzieciaki!), fabuła wszystko to sprowadziło do jednego... niesamowitego serialu. Jestem wielce usatysfakcjonowany z tego co Netflix nam zaoferował, czekam na 2 sezon i jestem ciekaw czy jakaś kontynuacja czy coś nowego.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem i daję solidne 8+/10.

Świetny serial, przygoda jakich mało.

Można się oczywiście przywalić do paru rzeczy, np

 

 

- dlaczego ludzie z Hawkins nie za(pipi)ali Hoppera? Widział największy sekret ich placówki a Ci go wolno puszczają XD Jeszcze poszedł do nich drugi raz to też poszli na jakieś umowy na gębę XD

- Trochę to było dziwne, że po zablokowaniu zaledwie fragmentu jezdni przez koziołkującą ciężarówkę, reszta ekipy zamiast ją objechać to tak poprostu sobie zrezygnowali z wyścigu

:pawel:

 

Czekam na dalsze losy tych guwniaków.

Odnośnik do komentarza

 

Przed chwilą skończyłem i daję solidne 8+/10.

Świetny serial, przygoda jakich mało.

Można się oczywiście przywalić do paru rzeczy, np

 

 

- dlaczego ludzie z Hawkins nie za(pipi)ali Hoppera? Widział największy sekret ich placówki a Ci go wolno puszczają XD Jeszcze poszedł do nich drugi raz to też poszli na jakieś umowy na gębę XD

- Trochę to było dziwne, że po zablokowaniu zaledwie fragmentu jezdni przez koziołkującą ciężarówkę, reszta ekipy zamiast ją objechać to tak poprostu sobie zrezygnowali z wyścigu

  :pawel:

 

Czekam na dalsze losy tych guwniaków.

 
Co do drugiej części pierwszego punktu ze spoilera, to poszli mu na rękę, bo byli pewni, że już nie wróci. Tak jak wszyscy, którzy tam wchodzili. Reszty też nie kumam.

 

 

A moze ogarneli ze lepiej sie nie pchac, skoro dziewczynka miota tymi vanami jak sie jej podoba. Pozniej zauwazcie ze juz pelna ekipa wpadaja. KIlka ciezarowek wypelnionych zolnierzami itd.

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem oglądać, super. Cieszę się, że jest to praktycznie kompletna opowieść i nie będę musiał czekać rok czy dwa na dokończenie. Nie oznacza to też, że nie oczekuję kolejnego sezonu w podobnej formie.

 

Mam jedynie zastrzeżenia, tak jak Butt wcześniej, do kiczowatych CGI w ostatnich odcinkach.

Odnośnik do komentarza

no troche bylo bekowych luk w fabule co w serialu o wielkiej konspiracji troche nie pasuje

 

 

puscili hoppera a goscia z baru zaje.bali bez dzien dobry wtf

cale miasto rozumiem ze wie ze cos jest nie tak - wheelerowie, patole od willa, murzyn, bezzebny, elvis presley, starzy tej grubej rudej, caly rzad najwyrazniej jest z tym ok

cala akcja z rozje.baniem potwora mocno naciagana - czemu po prostu nie zwabili go do wyjscia w bazie krwia i nie (pipi).neli atomowek

 

 

Ogolnie fajny klimat, zdjecia, aktorzy, soundtrack. Po pierwszym 1-2 odcinkach miałem mega hype, potem troche siadlo

 

a no i wiadomo - #TeamDustin, bezzebny cichym bohaterem serialu. No i Nancy dobra du.peczka

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

wczoraj zaczalem, dzis skonczylem, swietny serial, troche pod koniec siadl ale calosciowo na prawde rewelacja, nie przypomniam sobie od dawna serialu gdzie gowniaki tez dobrze zagrali, zreszta aktorzy, klimat i muza to najwieksze plusy  

 

spoilery co do zakonczenia:

 

 

 

- ciekaw jestem kto jest wtajemniczony w ta cala afere z drugim wymiarem 

- 11 zyje bo ewidetnie chowa jej gofry

- co z dwoma teleportami (jeden z bazie), drugi w lesie?

- po drugiej stronie natkneli sie na jajo - czyzby byl drugi potwor?

- maly will - jakas hybryda miedzywymiarowa?

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że El razem z tym potworem siłą woli przeniosła się do tego mrocznego wymiaru. Albo zniszczyła go i przy okazji sama się tam przeniosła.

Pewnie podczas tego zdarzenia permanentnie zamknęły się również te bramy międzywymiarowe.

Z młodym no to ewidentnie temat do pociągnięcia, może jakiś Facehugger wydostanie się przez klatkę piersiową?

:reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...