Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie średnio. Z gwarantowanej tęczy Emperor. Załamany robię 11 z ticketa, a w nim:

 

 

cNYiwRq.png

 

 

Nie narzekam, chciałem ją. Rikku zaś wypadła z bodajże szóstego ticketa. Mogło być gorzej.

 

Ale poza tym sterta śmiecia, zaś z kilku innych złotych dwie Chizuru, które kiedyś mnie omijały, drugi Xon oraz Gaffgarion.

 

A Guy'ów to mam już całą armię. Nie wierzę, że on nie ma zwiększonego dropa względem innych niebieskich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To bilet, więc wątpię, żeby miał termin ważności.

 

Kierva, z nowego raidu nie sypią się tak fajnie kaktusy jak z poprzedniego i nie mam czym wymaksować Rikku, WoLa i Tidusa :( Jakby mi się coś nie pochrzaniło po ostatnim raidzie to bym miał ~50 królewskich kaktusiaków więcej, a tak to bieda.

Odnośnik do komentarza

No summony z raida to lekki crap,no ale sam raid to żadne wyzwanie,bo Mog King nie atakuje praktycznie wcale...Chyba,że odblokujemy challenge mode :D

Ja też nie mam kaktusów już na Orlandu i Wilhelma,bo wywaliłem wszystko na Rikku i WoLa.

Tak czy inaczej rocznica FFBE to bajka dla mnie,(pipi)a,drugi Orlandu !! Je.bać Tidusa xD Teraz sam sobie mogę chainować :D a gdy dojdzie do tego Orlandu z friend listy,będę robił OTKO na niektórych trial bossach :D Musze jeszcze skończyć Octopus Teacher trial,bo nie miałem jakoś ochoty tego robić xD

I pomyśleć,że ludzie się mnie pytali na co mi 11 TMów Shine - no kurde,właśnie na to :D Teraz nie muszę na szybko ich wbijać.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, przynajmniej miał 4 złote. Ja z tych 22 miałem tylko te gwarantowane 1 *5 i 1 *4. Powoli przestaje wierzyć w te tzw "szczęście" i myśle czy przypadkiem niektóre konta nie są po prostu spalone i działają tu jakieś skrypty. Może chodzi o to, że nigdy ani złotówki na to nie wydałem? Kupujecie coś czasem za realną kase? (pipi)a, mam 107 range, robie wszystkie eventy oparte na grindzie, głównie dla biletów a mam jeszcze 4 triale w plecy bo nie mam czym ich zrobić. (pipi)a jestem o krok od rage quita... Gdzie moje 5 minut?!  :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Mówiłem to samo przez ponad pół roku grania, gdzie nie miałem niczego dobrego, niekiedy nawet czterogwiazdkowców. Potem dorwałem Noctisa. Z czasem wpadło też kilka kolejnych dobroci, jak Reberta, czy wczorajsza Aileen. Kasy wydałem na grę tyle, co nic.

 

Kogoś nieźle porąbało, że Raid Summony można robić tylko po 1000 monet. :\ Żmudne klikanie.

Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie ten raid. Straszna strata czasu, przeciwnik jak gąbka, chłonie wszelki dmg. A mnie akurat brakuje kaktusów na wylevelowanie Aileen, żeby mieć jeszcze jednego dmg dealera. Tak to używam Rebertę, Noctisa, Exdeatha, Firiona i pożyczonych Orlandu, ale i tak walka ciągnie się jak krew z nosa. Gdyby to jeszcze było wyzwanie, to co innego, a tak strata czasu praktycznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...