Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie tego Counterattack nie mogę przejść, nawet z Rikku, WoL i Tilith. Ale i tak przy porażce dostaje się więcej monet, niż przy ELT, więc się chociaż pobawię. Ginę w końcowej fazie, jak Mog atakuje magią, to mimo breaków i buffów niszczy cały mój team. Potrzebny mi chyba jednak drugi healer, lub zielony mag, bo Tilith właściwie tylko leczy i nie nadąża z buffami i resistami.

 

EDIT:

Heh, udało się, ze wszystkimi osiągnięciami. Zapomniałem o Synthesis Rikku. Ale i tak zbyt długo to trwało. To raczej Trial, nie do grindu. Do ELT wziąłem sobie team z ogniem - Reberta do debuffu, Noctis, Vargas, Exdeath i WoL do breaka i buffa. Można tak klepać Repeat.

 

A swoją drogą, dorwałem wczoraj Wakkę i muszę przyznać, że jest to najpaskudniejszy sprite w całej grze... Nawet te Halloweenowe wyglądają o niebo lepiej.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

No właśnie tego Counterattack nie mogę przejść, nawet z Rikku, WoL i Tilith. Ale i tak przy porażce dostaje się więcej monet, niż przy ELT, więc się chociaż pobawię. Ginę w końcowej fazie, jak Mog atakuje magią, to mimo breaków i buffów niszczy cały mój team. Potrzebny mi chyba jednak drugi healer, lub zielony mag, bo Tilith właściwie tylko leczy i nie nadąża z buffami i resistami.

 

EDIT:

Heh, udało się, ze wszystkimi osiągnięciami. Zapomniałem o Synthesis Rikku. Ale i tak zbyt długo to trwało. To raczej Trial, nie do grindu. Do ELT wziąłem sobie team z ogniem - Reberta do debuffu, Noctis, Vargas, Exdeath i WoL do breaka i buffa. Można tak klepać Repeat.

 

A swoją drogą, dorwałem wczoraj Wakkę i muszę przyznać, że jest to najpaskudniejszy sprite w całej grze... Nawet te Halloweenowe wyglądają o niebo lepiej.

No ja to farmię - Tllith,Marie,Noctis,WoL,Orlandu + friend Orlandu(przez te chu.jowe summony z raidu,swojego drugiego jeszcze nie wylevelowałem i pewnie nie wyleveluję w tym tygodniu). max 3 tury,czasem dwie,zależy od ataku friend unit.Chainy w tej grze są tak OP,że nawet light ressist Mog Kinga nie wystarcza mu by przetrwać Divine Ruination :D

Odnośnik do komentarza

Ta, 2 Champion's Belt to ja za dwa lata wygrinduję w takim tempie.

 

Mastachi, dobry moment jak każdy inny. Mogą być chwile, że będzie Ci się wydawało, iż jesteś w tyle, ale zawsze można wspomóc się znajomymi. Warto też porobić questy fabularne i uzbierać te 5000 Lapis na summona z gwarantowanym tęczowym kryształem. Na tym etapie nawet gdybyś zdobył Lightning czy Delitę, to będą oni pomocni.

Odnośnik do komentarza
Ja chce WoLa jakos tak ubrać

 

 

Warrior of Light 6 Star

FFBEDB Unit Calculator

Right Hand: Magi Staff +25ATK+12MAG+70SPR

Left Hand: Imperial Shield +65DEF/SPR

Head: Grand Helm +45DEF+100%Sleep/Silence/Confuse+20%DEF with Heavy Armor

Body: Siren's Robe +30DEF+40MAG/SPR+100%Sleep/Silence

Accessory 1: Arsha's Talisman +20%HP+10%DEF+10%SPR

Accessory 2: Arsha's Talisman +20%HP+10%DEF+10%SPR

Ability 1: Shard of Genius +20%SPR w/Staff +20%DEF w/Robe

Ability 2: Shard of Genius +20%SPR w/Staff +20%DEF w/Robe

Ability 3: Shard of Genius +20%SPR w/Staff +20%DEF w/Robe

Ability 4: Shard of Genius +20%SPR w/Staff +20%DEF w/Robe

Pot Stats: HP: 450 MP: 75 ATK: 30 DEF: 30 MAG: 30 SPR: 30

Esper: Golem HP:6400 MP:4330 ATK:3335 DEF:4860 MAG:1630 SPR:1630

Total Stats: HP: 6739 MP: 273 ATK: 218 DEF: 542 MAG: 224 SPR: 501

 

 

 

 

 

Banner z FF XII bez Balthiera, FUUUUU

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie ogrywam Jp wersje panowie odkładajcie wszystko na CG Fine to jest samograj bez żadnych TM przepraszam ,bez ekwipunku to jest za(pipi)ista ,a z TM to nie wiem co to będzie się działo na arenie jak LB będzie miała na 25 lvl.(już odkładam poty) z Ayaką w drużynie to te walki będą trwały 10 tur xD

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Wygrindowałem wreszcie pierwszego Dualcast i prawdę mówiąc zacząłem się zastanawiać po co, teraz gdy mam Tilith, a praktycznie każdy mag posiada Dual Black Magic. Nawet nie wiem, kto poza np. Refią mógłby z tego jeszcze skorzystać na tym etapie.

 

No trudno, może się przyda do jakichś eventów.

 

EDIT:

http://exvius.gamepedia.com/Zargabaath - na reddicie już krzyczą "rip ramza". W sumie nie pogardziłbym.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Zaczynają mnie trochę denerwować te materie, co dają np. HP+10% ATK/MAG+5% - pojawiają się w praktycznie każdym evencie, ale pod inną nazwą, przez co zajmują dodatkowe sloty. Nie wspominając o tym, że praktycznie już tych materii nie używam.

 

Ale faktycznie itemy ogólnie średnie. Nie ma nawet unikatowych itemów/materii dla jednostek z bannera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...