Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uważajcie żeby te makro nie spaliło wam komórki, wyjmijcien ją z etui jak makro bedzie chodziło.Telefon może się ostro nagrzewać.

Ale to nie makro, tylko fakt odpalonego sprzętu z grą przez X godzin, masz na myśli? Na komórce faktycznie bym nie testował, ale tablet z dolnej półki jakoś szczególnie mi się nie grzeje.

 

Prawdę mówiąc jestem zadowolony z makro, jak już się programik odpaliło i ustawiło poprawnie. Tablet sobie leży z boku i mam wgląd na wszystko, a na kompie robię swoje rzeczy. Właśnie kończę TM Lenny. Mam teraz dylemat, jaki następny. Charlotte i Mustadio mam najwięcej, z największą ilością %, to chyba wezmę choćby po to, żeby zwolnić sloty na postacie. Hayate i Miyuki poczekają, bo od zera by musieli zaczynać.

 

Ale wrócą eventy i oleję. Dla mnie to dobra rzecz na taką posuchę, jak w tym tygodniu. Przynajmniej nie marnuje NRG na Vortexy.

Odnośnik do komentarza

Ja testowałem program hiro makro to telefon grzał się trochę.

Farmie na kompie na memu tymi gotowymi skryptami z reddita. Na hiromakro też są gotowe skrypty.

 

Miyuki chyba już nie warto farmić bo w piątek będzie Genji Blade 107 ATK za gilgamesha. No chyba, że ktoś potrzebuje aktywacji blade mastery na dwóch postaciach.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

@Ader

Ja wiem już wszystko. Cisnę go w weekend.

Wiem jaki element wyłączy jaki atak.

Jeszcze tridenta musze zdobyć i dać Gargowi to go (pipi)nie z wind slasha i wyłączy mu 3 ataki wind, water i holy z excalibura. Reszta formalność.

Pewnie zginę no ale ten trial zostaje na zawsze to wkońcu go przejdę.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Nie no w końcu przejdziesz,to jasne,ciekawe jak go zmienią w GL bo w JP to party miały już Orlandu i 6* WoL, zwłaszcza ten drugi robił różnicę.Poza tym nie mamy jeszcze dostępu do safety bit co może spowodować insta KO dla całej drużyny.Przygotujcie się na najtrudniejszy trial do tej pory,co najmniej poziom trudności lub dwa wyżej niż wszystko co było do tej pory.Mi tam się przyda mimo wszystko sakurafubuki x 3,które już mam  bo sam mam Gilga i dwóch Lunethów. Raczej nie nastawiałbym się na "aa w piątek wyjdzie Gilgamesh to w sobotę będę go miał",bo mimo,że sam mam team nieziemski (sam Cecil ma już chyba 8k życia,550 def i immunity na wszystkie negatywne statusy) to nie szykuję się na wygraną w najbliższy weekend :D

Odnośnik do komentarza

11-pull, 17 ticketów, daily i w sumie nic ciekawego, czy wartego uwagi, może poza Mercedes. Z bannera raptem 2x Shera.

 

Kusi Olive, ale chyba nie powinienem sobie robić nadziei. Zostało mi tylko 10 ticketów, ale chyba zachowam je na inny banner, w którym będzie jakiś przydatny 4*base. Shine nic ciekawego niestety nie ma, poza TM.

 

Serwery ledwo zipią. Fabułę porobię, bo nic innego nie ma sensu.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...