Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić na jakiej zasadzie zdobywać się będzie te postacie XIV z nowego eventu? Wszędzie słyszę "free", czytam coś o dwóch sposobach ich zdobycia, a zaraz potem widzę "gatcha" itp. Nie widzę ich w puli nagród gwarantowanych, więc skąd się je bierze? Teraz oglądam jakiś filmik i jest mowa nawet, że prawdopodobnie da radę zdobyć nawet kilka sztuk Y'shtola, jak się będzie grindować dość dużo. A oprócz tego jest mowa o specjalnych awakening materials dla nich. To wszystko z gatcha, czy będzie jakiś sklepik jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Rankingi są "out of the box" czyli goła postać bez żadnych TMR. Dlatego w rankingu wysoko jest Luneth i Lightning bo mają od razu dualwielda, a DW to najlepsze i najbardziej potrzebne tmr w grze. Z tym TMR 80% postaci 6* base jest lepsza od Lightning.

Ma to sens, bo obrazenia zadaje marne.

 

Ile rzucacie w banner? Mam 93 tickety wiec 13 poswiece plus daily. Jeden Zidane i Chizuru to bedzie sukces, Gilgamesh to bedzie cud.

 

 

(pipi) jest Zidane wreszcie 

Gaffgarion - przyda sie drugi bracer, Rosa, Luka, Chizuru,Agrias, Hope, Cinque, Chizuru, WoL, Maria, Golbez, Lenna, Luka, Kuja, Cecil, Firion, WoL, Zidane

 

WoL mnie trolluje, mam z 5 czy 6, musze ich polaczyc, bo tylko miejsce zajmuje. 

 

 

Jestem ustawiony, Noctis i Orlandu z excaliburami, blade mastery i dual wield. Do tego mam 2xramze, 4x hayate i kilka innych fajnych rzeczy.

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Eeee, no nie czaję. Miałem Barfiraga od Ceriusa, full HP, rzucone Warp Break i Thunder Flask do debuffu, a nawet próbowałem wcześniej ściągnąć Iffritowi MP, a on w jednej turze rozłożył mi cały, caluśki team. Nie wiem, co jeszcze mógłbym zrobić, żeby to przetrwać.

 

Poczekam chyba na jakieś dobre poradniki a póki co ograniczę się do Pro.

Odnośnik do komentarza

Aż tak źle? A poradniki takie skromne, jak gdyby walka miała być banalna. Trochę szkoda, bo sporo punktów jest za ELT, ale żal mi póki co tokenów na kolejne próby. Mam nadzieję, że na Pro wyrobię się ze wszystkimi nagrodami.

 

Te tokeny to w sumie plus i minus. NRG zwykle odnawia mi się dłużej, a tu praktycznie co 5h jest cap. Czyli noc z głowy, a w pracy niezbyt mam jak grać, nawet kilka minut. Z drugiej strony można nadrobić fabułę, lub TMR.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...