Skocz do zawartości

grzybiarz

PSV Scena, Underground.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zakładam temat, bo robi się śmietnik w temacie o Vicie.

Tutaj można wrzucać tutoriale, czy inne pierdoły.

W sumie nie mam Vity, ale od paru dni, co wchodzę do tematu o konsolce, widzę posty o hackowaniu:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1-szy! Ciekawi mnie kiedy bedzie mozna grac w "kopie zapasowe" i jak to bedzie wygladac przy schemacie Vity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najbardziej czekam na emu mame i będę w siódmym niebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że wyjdzie jakaś apka czy coś do tego bajeru z kilkoma kontami na jednej konsoli. Dla tej jednej rzeczy gotowy jestem bawić się we wgrywanie tych całych henkaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka kont na jednej konsoli to chooy, ja czekam na jakies "udoskonalenie" PS Store :D

Chociaz kilka kont na jednej konsoli..... Moglibysmy sie wymieniac kontami a to juz i tak w chooy duzy plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest taka możliwość. Pisałem w poprzednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla swobodnej zmiany kont może sie pobawie tym softem w przyszlości. Mam sporo gier z szaraka na amerykanskim koncie, ale na tv to wyglada slabo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sony wydalo wlasnie soft 3.61 wiec juz nie ma tak rozowo, od dzisiaj trzeba decydowac czy henkaku bez dostepu do sieci i psn czy rezygnujemy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez PSN odpalimy przeglądarkę żeby Henkaku uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie na chwilę obecną żegnaj PSN, witaj Rerto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak teraz będą co chwila wydawać soft poprawiający stabilność, na tą martwą konsolkę.

Olaliby temat, tak jak olali konsolkę na targach, czy w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

je,bać sony i ich PSN, zainteresowali się konsolą po x-miesięcznym letargu dopiero jak ktoś złamał ich soft

I tak to lepsze niż aktualizacja do PSP blokująca przeróbki... 2 lata po ostatniej aktualizacji xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

je,bać sony i ich PSN, zainteresowali się konsolą po x-miesięcznym letargu dopiero jak ktoś złamał ich soft

I tak to lepsze niż aktualizacja do PSP blokująca przeróbki... 2 lata po ostatniej aktualizacji xD

6.61? Złamana dzień później, nie ma co się dziwić skoro na PSP można podpisać każde homebrew kluczami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się ten myk potem bezproblemowo odinstalować ? Chce to tylko potestować i wrócić tak jakby niby nic .:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, czy po najnowszym updacie dalej bede mogl korzystac z dobrodziejstw sceny Vity? Pogralbym online ale jezeli mam stracic dostep do sceny to spasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no pisalem trzy dni temu....

sony wydalo wlasnie soft 3.61 wiec juz nie ma tak rozowo, od dzisiaj trzeba decydowac czy henkaku bez dostepu do sieci i psn czy rezygnujemy 

Edytowane przez Ficuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, czy po najnowszym updacie dalej bede mogl korzystac z dobrodziejstw sceny Vity? Pogralbym online ale jezeli mam stracic dostep do sceny to spasuje

Na 3.61 homebrew nie uruchomisz (póki co...).

A tak z ciekawości - w co grasz na PSV online?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, dzieki za info :lapka:

@Up Toukiden Kiwami, Soul Sacrifice, Killzone, czasami VIpeout chociaz ostatnio wogole nie odpalalem online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez update do PSN się nie wejdzie, tak? W takim razie ja zanim zacząłem się bawić henkaku będę musiał z niego zrezygnowac, Axiom Verge sam się nie kupi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do psn nie wejdziesz, trofeow nie zsynchronizujesz, mozna cyfraki kupowac przez pc, zgrywac na ps3 i pozniej kopiowac na vite z wgranym jakims programikiem co ci symuluje aktualny soft w rejestrze

Edytowane przez Ficuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Wam Panowie powiem, że przy Henkaku (i Vicie w pracy) na nowo pokochałem klasyki.

Emu SNESa i biblioteka spolszczonych hitów mi w zupełności wystarczy pewnie na najbliższy rok.

Nie będę płakać za PSN i nowościami, których na horyzoncie nie widać.

Klasyka PSX (i grip L2R2) + Retro i konsolka codziennie w ładowarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi