Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Co do emulacji, to ostatnio myślałem, że chyba najlepszą platformą stacjonarną jest PS3.

Milion gier na dysku, podłączenie pod stary TV CRT i żadne piksele nam nie straszne. Chyba trza się nad tym zastanowić, a kupić do salonu Neo.

Ok, sorry za offtop.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Hmmm to za te pieniadze jednak druga vite mozna kupic i za 200 zl psp w dobrym stanie juz przerobine. Tem kart to fajna rzecz ale juz spóźniona o dwie generację konsol sony.

 

Teraz faktycznie przegladam sobie oferty psp slima 2004 i sa nawet atrakcyjne. Ale zobaczymy jak sie sytuacja z vita bedzie rozwijac.

Odnośnik do komentarza

ze niby to ten tweet sugeruje?

 

dotychczas vita uruchiamiala gry w dwoch trybach standardowym i turbo, standardowy ma nizsze taktowanie procka, tryb turbo te 444mhz, niektore gry wykorzystywaly tryb turbo (wtedy uruchamiajac informacje mamy info, ze niektore funcje sieciowe moga byc wylaczone) - glownie te lepsze graficznie to wykorzystywaly (np killzone mercenary)

 

vitamina dumpujac gre chodzila w trybie standardowym, teraz bedzie to robic w trybie turbo wiec powinna ta czynnosc isc szybciej

 

raczej watpie, ze te dumpowanie sprawi, ze gry ktore dotychczas odpalaly sie w trybie standard nagle beda chodzic w trybie turbo

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to jak np chodził  NFS Rivals na pc po odblokowaniu 60 klatek. Koszmar Z PSP pamiętam że Sam grałem na kręconym procesorze w GTA  Stories na PSP.  GTA na Vitę hmm to byłoby piękne. Choć nierealne , niestety.

 

Ciekawe czy jakiś wariat stworzy Androida na Vite

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest odblokowywanie klatek, tylko zwiększanie mocy. Jak gra ma już odblokowany framerate to będzie płynniejsza jak Wipeout Pulse na PSP. Jak ma locka to nawet overclock jej nie pomoże, jedynie te 30 fps będzie jeszcze stabilniejsze.

Odnośnik do komentarza

VitaShell 0.86 wyszło

https://github.com/TheOfficialFloW/VitaShell/releases/tag/0.86

 

Added dialog box animation and aligned dialog box y to make it look better.

Fixed wrong time string for files and folders. Thanks to persona5.

Fixed INSTALL_WARNING text crash.

Added default files creating.

No i nowy HENkaku. Tego instalujecie przez zresetowanie konsoli i zrobienie hacka przez henkaku.xyz jeszcze raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale emu scena stoi i tak. Ja nie wiem - tylko są konwersje tych znanych emulatorów, gdzie udostępniono kod źródłowy. A tak? Tak samo 3DS - że nie ma dobrego emu psxa? Przecie PSX ma 33Mhz, a 3DS coś chyba koło 900.


Jakoś za czasów PSP chyba była większa podjarka emu + chyba większa ilość osób była zainteresowana odpaleniem starych gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tez mnie to boli, granie w piraty z vity mnie nie obchodzi zupelnie, zainteresowalbym sie henkaku i druga vita jesli scena emu zaoferowalaby mi cos wiecej niz mialem na psp, a tu dalej lipa, jedynie ten podkrecony procek kusi ale to trzeba poczekac by sprawdzic czy jakies gry serio na tym zyskuja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...