Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam że jak kupiłem PSP Slim to był to już okres gdzie konsola była mocno wspierana przez scenę. To co mnie mocno zszokowało to właśnie fakt że mogę bez problemu znaleźć / ściągnąć / wgrać obraz gry z PSOne i grać bez problemów. Taktowanie procesora też zmieniałem do gier PSP i takie GTA dostawało dobrego kopa. Stabilnie się grało. Tak samo Ridge Racery oba śmigały aż miło. 

 

Vita ma większy potencjał i czekam na jego odblokowanie. Już na PSP było wiele ciekawych dodatków, jakieś pluginy itp.

Odnośnik do komentarza

Zainteresowanie takie, jak kiedyś złamaniem PS3 :) Kiedyś po złamaniu PS3 trochę siedziałem w temacie i portowałem spolszczenia z PC. Z takich bardziej kojarzonych osiągniec to na pewno fakt przeniesienia spolszczenia do GTA IV i dodatków z PC na PS3 wraz z czcionkami, teksturami itd. co zajęło mi trochę czasu.

 

Tutaj można jeszcze opis zobaczyć z pewnej strony :D

 

Przechwytywanie1.PNG

 

Przeniosłem też Skyrima, choć tylko w formie kinowej. Pracowałem nad przeniesieniem dubbingu i nawet miałem sukcesy w temacie, ale brakło czasu by dopracować całość. Kilka innych spolszczeń też trafiło dzięki mej skromnej osobie :) Nie siedzę w temacie - VITA złamana w jakiś szerszy sposób? Duża ingerencja możliwa? 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie probowalem i nic z tego nie wyszlo. Moze mam za slaba siec wi-fi ale jezeli nie o to chodzi to bylbym wdzieczny za instrukcje krok po kroku co zrobic

Soft:

Vita: molecule

PC: Filezilla

Podłączasz oba sprzęty do jednej sieci.

Na Vicie odpalasz Molecule i wciskasz select.

Pokazuje Ci się adres jaki konsola pobrała z routera np. 192.168.1.2:1337

gdzie "1337“ to numer portu.

Z tak odpalonym okienkiem (select), na PC odpalasz Filezille, wpisujesz adres IP i port (bez loginu i hasła) i łączysz się.

Pliki przeciągasz do dowolnego katalogu Vity i z poziomu konsoli odpalasz.

4 latek opanuje. Więcej czasu zajmuje narysowanie cyckuf w paintcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobilem tak jak piszesz i ciagle nie moge sie polaczyc :/ Jest jakas opcja przez USB bo wyglada na to ze moja siec wi-fi dziala chooyowo :(

Jest.Qcma, tryb samolotowy dla pewnosci, zmien rozszerzenie vpk na mp4 i wrzuc do katalogu z video(sciezka w ustawieniach Qcma). Skopiuj co chcesz, potem na vicie zmien rozszerzenie na pierwotne i instaluj.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem tak jak piszesz i ciagle nie moge sie polaczyc :/ Jest jakas opcja przez USB bo wyglada na to ze moja siec wi-fi dziala chooyowo :(

 

zainstaluj QCMA z https://codestation.github.io/qcma/ 

 

1. włączasz QCMA

2. podłączasz VITĘ kabelkiem do PC

3. na Vicie odpalasz Molecule

 

a potem kroki jak opisał Ad!ck :

 

Na Vicie odpalasz Molecule i wciskasz select.

Pokazuje Ci się adres jaki konsola pobrała z routera np. 192.168.1.2:1337

gdzie "1337“ to numer portu.

Z tak odpalonym okienkiem (select), na PC odpalasz Filezille, wpisujesz adres IP i port (bez loginu i hasła) i łączysz się. 

Pliki przeciągasz do dowolnego katalogu Vity i z poziomu konsoli odpalasz. 

Odnośnik do komentarza

Nie siedzę w temacie - VITA złamana w jakiś szerszy sposób? Duża ingerencja możliwa? 

Na 3.60 można:

- odpalać emulatory/homebrew itd

- zrzucać gry w formie paczki instalacyjnej ( poprzez Vitamine ) 

- instalować niepodpisane, zdeszyfrowane gry i możliwość normalnego grania w nie ( zrzuty przez w/w Vitamine )

 

Co do problemów z FTP - upewnij się że w Fillezili wlazłeś w katalog ux0, to jest karta pamięci Vity, wysyłanie kaj indziej paczek może kończyć się błędem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://emulation.miraheze.org/wiki/Emulators_on_Vita

emulatory, to jest coś , co mnie kręci.

Nie mam Vity, ale jak tak dalej pójdzie to chyba sprawię sobie najlepszy sprzęt do ogrywania staroci "kiedyś tam".

Dobra, patrzę dokłądniej w linka, to nie ma tam ani N64, ani DC, ani GC. A Vita parametrami poradziłaby sobie z tymi sprzętami.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Moja Vita czarna leży nie używana, jak się ePsxE pojawi to wgrywam ten cały hakerski shit na moje 3.60. I jazda. Chciałbym mocno zobaczyć jakiś emu PSP, wówczas nie musiałbym szukać przerobionej konsoli po aukcjach.

czekaj co? jakie emu psp przecież vita normalnie odpala gry z psp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.