Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

je,bać sony i ich PSN, zainteresowali się konsolą po x-miesięcznym letargu dopiero jak ktoś złamał ich soft

I tak to lepsze niż aktualizacja do PSP blokująca przeróbki... 2 lata po ostatniej aktualizacji xD

6.61? Złamana dzień później, nie ma co się dziwić skoro na PSP można podpisać każde homebrew kluczami :)
Jak tak to :lapka:

 

Jak się uda im z emu N64 to biorę Vitę. A kto wie, może nawet emu Dreamcasta? :obama:

Odnośnik do komentarza

To obczajcie Retroarch:

http://buildbot.libretro.com/stable/1.3.6/playstation/vita/

Codziennie jakieś nowe updejty w emulatorach. Trudne do obsługi jak dla mnie. No i ciekawi mnie, czy w końcu emu Nintendo 64, czy innych będzie płynny, wszak vita ma mocarny procek.

W sumie na razie nie widzę emu N64:/

A ten format velf jest obsługiwany na Henkaku?

Chyba niebardzo

Odnośnik do komentarza

Nikt nic nie pisze, a dzisiaj chyba był kolejny duży krok w kierunku CFW (choć na pewno nie ostatni, bo jeszcze nie jestesmy u celu). Dorwano się do vs0, tj. uzyskano pełne prawa zapisu. Oczywiście na 3.60. Spekulacje są że np. firmware spoofer w ten sposób można osiągnąć. Ciekawe czy się pospieszyłem z uaktualnieniem jednej z Vit do 3.61. Dokładniej co się stało poczytam i dam znać jutro, chyba, że ktoś wcześniej może wyjaśnić co się dzieje :).

A, i downgrade z 3.60 dużo niżej może stanie się możliwy. Fun times.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Vita 3.6 obecnie jest handheldem kompletnym :-)

Wszystkie duże interesujące mnie gry na Vite zakupione.

Klasyki z psx też (chociaż je mogę pobierać niezależnie od softu vity).

Grip L2R2 do powyższych.

Emu Nesa i Snesa.

I nie wierzę, że wystarczy mi życia na ogranie wszystkiego, co bym chciał.

Cóż, stary już jestem.

Odnośnik do komentarza

Vity nie włączałem od miesięcy, zaraz zobaczę z ciekawości jaki mam soft. Aczkolwiek ja preferuję do emulacji PSP, dla mnie konsola idealna ze względu na niską rozdzielczość względem Vity. Ładniej na niej wyglądają klasyki z NES/SNES.

 

Są jakieś ciekawe homebrew na Vitę poza emulatorami?

Odnośnik do komentarza

na razie w sumie to same emu sa, nic czego nie bylo na psp, a nawet do oferty szarej strefy psp brakuje jeszcze gigantycznie duzo

 

dlatego ja cisnienia w chwili obecnej na henkaku nie mam bo klasyki nes i snes ogralem na psp i pc, mimo wszystko warto sledzic temat bo raczej na pewno wczesniej czy pozniej zacznie sie raj na vitusi

Odnośnik do komentarza

Jakis team niby wrzucił na Twittera filmik z jakiegoś dekryptera czy coś, ale podejrzanie urwany jest. 5h temu mieli wrzucić poprawioną wersję i ciągle im się nie udało. Ja bym na razie umiarkowanie się jarał.

Odnośnik do komentarza

NDS i PSP nie umarły od piractwa, 3DS sobie radzi, Wii i Wii U też. Vita i tak żyje teraz z niszowych chińskich gierek w małych nakładach, których konsolomaniaki nie przestaną hurtowo kupować tylko dlatego, że mogą ściągnąć iso z neta.

Odnośnik do komentarza

no niestety, nawet jesli ta vitamina ma jakies minusy to pewnie kwestia tygodni jest kiedy to dopracuja i ostatnia cegla w murze peknie calkowicie

 

niestety teraz juz nawet indydevi i kkw czyli jedyne co zostalo na tej kieszonsolce umrze bo juz teraz wydawali te gierki dla garstki zapalencow, a teraz jeszcze ta grupka by sie zmniejszyla o entuzjastow henkaku

 

o ile w kkw cos tam bedzie pewnie jeszcze powstawac to zachodni indydevi co juz etraz narzekaja ze np vita ma za malo ramu wobec info o calkowitym spiraceniu moga juz calkowicie zaprzestac portowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...