Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Macie może info, czy ktoś wyłapał bana na konto za PS Vite ? Chodzi mi o to, że chcę kupić PS4 i grać na swoim koncie, ale to samo konto mam na PS Vita - używam H-Encore 2 do odpalania gier z pkgj :) Czy zostawić jak jest i się nie przejmować, czy zmienić konto na PS Vita na jakieś może inne ? :)

Odnośnik do komentarza

Nikt Ci wprost nie napisze czy NA PEWNO dostaniesz bana czy nie, bo skąd niby ktokolwiek miałby to wiedzieć? Jakieś ryzyko jest zawsze, ale ze statystyki wynika, że Sony raczej nie zbanuje Ci konta za hackowanie 8-letniej, totalnie martwej już konsoli. Raczej mają inne rzeczy na głowie.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, grzybiarz napisał:

Sony banuje za przeróbki, czyli masz na koncie a_team@wp.pl bana, to masz bana na PS3, i PSV - tam gdzie uzywasz tego loginu

Tracisz konto całkowicie.

To jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, ale na PS Vita mam H-encore i pkgj, teraz kupiłem PS3 z CFW Cobra 4.83 czycoś w tym stylu do ogrania ex'ów i kupię je w oryginale, ale warto by było pokorzystać z możliwości konsoli a w przyszłym roku chce dokupić PS4 i tam będą też ex'y w oryginale. Pytanie czy jest trzymać swoje konto na PS Vita i PS3 czy lepiej się wylogować i założyć jakieś inne, które może dostać bana. Dlatego pytałem, czy ktoś wyrwał bana na konto, czy tylko na urządzenie dają :) Nie chciałbym mieć swojego konta zbanowanego, gdzie może kupię jeszcze na PS4 jakieś cyfry :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Niedawno udało mi się wgrać henkaku i vitashell ale dokupiłem adapter na karty sd i wszystko fajnie szło dopóki nie wyskoczył mi komunikat o formatowaniu karty. Ja glupi tak zrobiłem i cały ekran wrócił mi do domyślnego układu i usunely sie wszystkie apki jak h encore2, vitashell :facepalm:. Nie umiem ich przywrócić walcze z tym 3 dzien. W opcjach systemowych zostały "ustawienia henkaku" za to w przeglądarce po wpisaniu adresu henkaku i próbie zainstalowania wyskakuje błąd że mam wersję 3.73 chociaż w systemie pisze mi 3.60. Ktoś coś doradzi jak to przywrócić ? :unknown:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.11.2023 o 23:09, Meanthord napisał:

Hollow Knight w końcu na Vitę :ohboy: https://discord.gg/ME347vTg

 

W dniu 1.10.2023 o 01:05, Meanthord napisał:

Sportowali wszystkie Laytony (wersje z androida konkretnie) na Vite, zatem zostawiam informacyjny wpis :boomer:. Tyle lat ma ta konsola, a ludzie ciągle coś na nią robią. Piękny sprzęt.

Taa. Vita porobiona jest niesamowita (Najlepszy handheld aktualnie ) . Scena żyje :)  super jeszcze te eventy , że ziomki zgarniają siano za jakieś nowe produkcje , porty, pluginy  etc.. P

Przy okazji ^^ 

The best homebrew to GTA SA   :D   

Emu:  RetroArch , Adrenaline  :D

Plugin: GePatch ( na to jest jakies hardcorowe bounty , zeby go kontynuować ) boot sound PS2&DC boot up roXX ,Psvshell , Vitabright , FTP everywhere.

 

Pozdro <3

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie wyciągnąłem konsolke z szafki by ograć sobie pare giereczek w tym GTA VCS/LCS . Wiem o homebrew tyle że istnieje coś takiego i Adrenaline może mi pozowlić na ogranie tych giereczek z dwoma analogami natomiast nie chce przerabiać konsolki bo mam sporą kolekcje z PSN i chciałbym dalej móc nabijać trofiki a nigdy nie wiadomo jak z banem. Da radę jakoś odpalić te wersje bez przerabiania konsolki?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meanthord napisał:

Przy czym warto dodać, że nauka nie odnotowała ani jednego przypadku bana za przerobienie Vity, a w przypadku tego sprzętu przeróbka to wręcz konieczność (overlocking, homebrew, zwykłe karty microsd itd itp).

Narazie nie ale pamiętam już jak za czasów xbox 360 dostałem bana więc szkoda mi kolekcji na PSN. No nic kupie kolekcje na psvita i ogram na jednym analogu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...