Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W Polsce to chyba jeszcze nikt nie widział, bo w piątek premiera, a marka tak podupadła, że wątpię czy komuś się chce bawić w jakieś przedpremiery. No w każdym razie piątkowe repertuary są tym obsrane pod korek, przez co nie mogę iść na Spiderverse z napisami o jakiejś ludzkiej godzinie i chyba będę musiał jutro przepłacić za 4DX i przekonać się jak to jest nie móc się skupić na filmie próbując nie wypaść z fotela i wycierając mordę z wody :mevek:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że film zbiera nierówne oceny, a mnie się podobało :cool2:

 

Jest to chyba najbardziej przystępny film z Transformersami i świetnie oddaje hołd klasycznym animajcom i komiksom. Powoduje to jednak fakt, że wszystko jest podawane na ogromnej tacy i tłumaczone dużymi literami. Ale z kolei dzięki temu młodsze pokolenie może bez problemu wkręcić się w tematykę, szczególnie że ponoć będzie więcej części ciągnących tę historię. 

 

Zaangażowanie aktorów randomów sprawdziło się lepiej niż wciskanie na siłę aktorów z górnej półki. Transformersy są takie jakie mają być, jest dużo transformacji, fajne bryki i dużo soczystych walk. Mirage GOTY. 

 

O wiele bardziej mi się te filmy podobają niż Bayowskie. I w końcu operator kamery nie ma palpitacji i można się rozkoszować napierdalaniem. 

 

Spokojne 6.5/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Rudiok napisał:

Widzę, że film zbiera nierówne oceny, a mnie się podobało :cool2:

 

Jest to chyba najbardziej przystępny film z Transformersami i świetnie oddaje hołd klasycznym animajcom i komiksom. Powoduje to jednak fakt, że wszystko jest podawane na ogromnej tacy i tłumaczone dużymi literami. Ale z kolei dzięki temu młodsze pokolenie może bez problemu wkręcić się w tematykę, szczególnie że ponoć będzie więcej części ciągnących tę historię. 

 

Zaangażowanie aktorów randomów sprawdziło się lepiej niż wciskanie na siłę aktorów z górnej półki. Transformersy są takie jakie mają być, jest dużo transformacji, fajne bryki i dużo soczystych walk. Mirage GOTY. 

 

O wiele bardziej mi się te filmy podobają niż Bayowskie. I w końcu operator kamery nie ma palpitacji i można się rozkoszować napierdalaniem. 

 

Spokojne 6.5/10

Największy minus za to, że maximali praktycznie nie pokazali w trybach robotów i poza dwoma, reszta była praktycznie niemym tłem

22 minuty temu, oFi napisał:

Bumblebee aż takie mocne noty dostał? Warto to obejrzeć również?

na pewno bardziej, niz to najnowsze badziewie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...