Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xehanort

Ja (pipi)e jakie to było słabe. Wiedzialem że będzie shit ale że aż tak? Liczyłem na roboty napieprzające się z innymi robotami i nawet tego nie dostałem.

No może przez krótki koniec. W większośći czasu robią za taxi. Nawet dobrego, nowego kawałka brak od Jablonskiego.

Usunelem po obejrzeniu z dysku. Strata 2,5h

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Obejrzałem na HBO pracując w domu XD Nie XDXD Nie powiem, "twist" z Quintessą i Unikronem nawet ciekawy (w zasadzie to tak jakby odwrócili role znane z G1), ale cały film to taka beka, że głowa mała (nie to żebym się spodziewał czegoś innego). Ale jedno im się udało - ten robot/lokaj i scena przy okrągłym stole z tymi organami i śpiewem :D No i do filmu dobrali dobrze rozwiniętą 14-latkę żeby nerdy miały do czego strugać ;) 

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Będzie "ok" film, sądząc po trailerach. Pół sukcesu, że Bay go nie robi. Zapowiada się oklepana historyjka nastoletniej bohaterki i jej mechanicznego przyjaciela, jakich wiele, ale to też spoko - "film familijny" na święta. Akcja zdaje się w porządku, widać co się dzieje, są kolory, a sceny na Cybertronie na pewno zadowolą fanów. Coś czuję, że to takie rozpoznanie terenu pod potencjalny reboot. Nie nazywają filmu tak otwarcie, ale jeśli się sprzeda, to kto wie, czy nie dostaniemy więcej, w bardziej przemyślanym uniwersum.

 

Nawet jeśli film będzie przeciętny, to sam fakt braku zaangażowania Bay'a oszczędzi nam żałosnych "śmieszków". Te elementy humoru, które pokazali na trailerach są ok.

 

International Trailer ma nowe scenki:

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

byłem. prosty, przewidywalny, słodki, z tanimi sucharami, stonowanyyy (w porównaniu do bayowych) ale kurłaaa bawiłem się mega. najlepsze Transy.

 

no i jestem prostym człowiekiem - słyszę muzykę z lat 80 daję 10/10. nie wspominając, że w filmie oglądają Alfa (spoko aluzja do bumblebee).

Edytowane przez Słupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie, sceny na Cybertronie to orgazm i ciary na plecach, ale niestety malutko tego :/ 

 

Sam film okejka, bez powiewającej wszędzie flagi USA, trochę naiwny, ale przynajmniej bez cringe'u jak w ostatniej części, nawet bym powiedział familijny. Główna bohaterka dobrana nad wyraz dobrze, no naprawdę świetne odświeżenie tematu. Oby zarobił bo widziałbym z chęcią zarówno kolejną część jak i osobny film tylko na Cybertronie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...