Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Eno, ogólnie zaje'bisty. Ma posmak klasycznego RE (

laboratorium i takie tam, choć mało tam zombie

), jest kilka scen mocnych (

ucieczka Leona z zapadającego się poziomu

), kilka niedociągnięć (

suche i idealnie ułożone włosy Leona i Angeli po nurkowaniu

), wykonanie w sumie nierówne, ale przymykam oko, bo wreszcie wyraźnie czuć, że to RE.

Odnośnik do komentarza

własnie obejrzałem - to dopiero jest "film" z klimatem RE. generalnie świetnie sie oglądało - klimat gry, muza growa i archaizmy growe(no to na minus).

Usmiałem się jak

Claire wyszła na zombiaki z parasolką Umbrelii

;D

była scena żywcem wyjęta z dwójki -

moment jak leon spotyka Claire i każde jej się schylić, a nastepnie strzela w zombiaki za nią

.

Betonem dla mnie jest

jak Curtis wciągnął G wirus, zmienił się(juz pomijam, że jego design to Ripoff Birkina z RE2...), dostał milion kulek ołowiu na klate i zginął od strzału w głowe... no weeeeeź.

 

 

grafika strasznie nierówna, bo niektóre sceny fajne były, a czasami jak oglądało sie postacie to na myśl przychodziły filmiki z RE2.. W sumie po FF:AC to teraz chyba długo nie będzie tak ładnego filmu w CGI.

 

jestem zadowolony i moge iśc na to do kina. z senstymentu do RE nawet.

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest roznie - raz lepiej, raz gorzej ale patrzac na rok 2008 to te animacje wygladaja jak w grze sprzed 5 czy wiecej lat. Film FF powstal w 2000r i prezentowal zdecydowanie lepszy poziom, nawet Disneyowe animacje sa lepsze. Film fajny, mozna obejrzec.

 

nWo -

mi sie wydaje ze miala parasolke w kolorach logo Umbrelli http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d...ration_logo.gif

 

Odnośnik do komentarza
nWo -

mi sie wydaje ze miala parasolke w kolorach logo Umbrelli http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d...ration_logo.gif

 

Pewnie, że w barwach logo Umbrelli ale tak jak mówi nWo - to było przypadkowe - taka kolorystyka parasolek jest przecież często spotykana.

 

A co do samego filmu to nie przeszkadzało mi to, że graficznie nie było za dobrze - wolę obejrzeć filmowy RE z kiepską grafą niż jakiekolwiek hollywoodzkie g**no w stylu Shreka czy innego Nemo. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem wieczorem i animacja skutecznie mnie zniecheciła do tej produkcji. Obok mamy PS3, x360. Najnowsze PCy renderuja jeszcze lepszą grafikę, a oni dają nam jakość z wczesnych lat PS2. Plus za klimat gry. Minus za głupoty rodem z gry. Osobiście bardziej podobał mi się RE1 z Milą, jak jeszcze nie miała mocy Jedi, a i wolę bajki Pixara.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Filmik ujdzie, ale bez rewelacji. Graficznie wypada dosyć słabo, do tego jest zbyt kolorowo. Oglądałem po północy ze zgaszonym światłem i nie było mowy o jakimkolwiek strachu. Fabularnie, do bólu standardowo. Ogólnie pozycja obowiązkowa dla fanów serii ale reszta może się rozczarować. Moja ocena 6/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...