Skocz do zawartości

METAL GEAR SURVIVE


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te przeróbki w stylu powyższej ze Spidermana robią jakieś autystyczne ulungi. Gardzę bardziej niż konami

 

hmm no może nie bardziej, bo z tego traillera wali takim korpo choyem że aż robi się słabo. Poczułem się troszkę jak Adaś Miałczynski siedzący przed telewizorem w Dniu Świra. Nawet design zombie musiał być aż tak zły? xD

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

A tak na powaznie to Konami mialo wielka szanse by pokazac ze Hideo sam siebie na mesjasza wylansowal i go nie potrzebuja by zrobic MGS6 ktory by bil na glowe szczegolnie jezeli chodzi o fabule tego Kojimowskiego copy paste niedokonczonego MGS5.

Mogli wladowac hajsu i serca i tego dokonac ale to przeciez Konami na gotowym jakze genialnym silniku beda zombiaki hulać i gracze juz ich do reszty zbrukają.

Pokazuja ze bez Kojimy to max co moga wymyslec to gra z zombiakami w alter rzeczywistosci...

Kojima musi miec ladny polew z nich, mozliwe ze przed odejsciem zostawil im tam jakis plan z gierka z zombiakami w alter rzeczywistosci co kiedys nakreslil jako trolling bo wiadomo ze troll to z niego rasowy.

a7a24f315922088dea2d673f8acb1ebd.jpg

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

on wie jak działa japońska developerka w końcu wielu do niego przychodzi na drinka. Na pewno wie więcej o japońskich korporacji od ciebie

 

 

 

 

 

 

 

może insidera ma jak figaro

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie ma się co denerwować. Wyszło zdesperowane tłumaczenie od Konami, że gierka nie jest pełnoprawnym tytułem i cenowo może być jak z Ground Zeroes. Ja śpię spokojnie, będzie sztos :dynia:

Pelnoprawny wyjdzie na pachinko XD Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Czy MGS 5 daje wyjaśnienie dlaczego żołnierze  ze starej Mother Base zachowują się jakby byli zainfekowani pasożytem? Z tego co wiem nie i potem dochodzą do siebie. Moja teoria jest taka że ta gra to wymysł Kojimy od początku i ma wyjaśnić w pokrętny sposób co się z tymi ludźmi działo. Zombie w tym dodatku zachowują się podobnie.

Konami chciało kontynuować wcześniej obrany kurs pokazując, że z marką jest wszystko w porządku. Nie wzięli tylko pod uwagę zealotów, którzy będą drzeć papę, że na pudełku brak napisu "A Hideo Kojima Game". Jak dla mnie nie ma szoku tylko na końcu zwiastuna brakuje buca mówiącego "did you rike it?!"

Edytowane przez Sebas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wziales tylko pod uwage fatku ze Miller w przypadku niektorych tych zolnierzy komentuje ze byli calkowicie poza baza lub na misjach podczas ataku na MB.

 

Watpie tez ze mozna wyleczyc krysztal zamiast glowy, nawet w uniwersum MGSa, nawet z pomoca robakow czy nanomaszyn, obstawiam ze ci ktorzy po teleporcie zamienili sie w zombiaki, raczej juz nimi zostana bezpowrotnie.

 

lekkie spoilery...

 

Dodatkowo, kazdy z tych zolnierzy dawal ci fotografie ktora mozna bylo zaniesc Paz, jak wszyscy wiemy watek z Paz to byly calkowite haluny, wiec bardzo mozliwe ze akcja z tymi zolnierzami to rowniez haluny na sto dwa, tym bardziej ze na scenkach z Paz Snake rowniez mial haluny ze gada sobie z Ocelotem i Millerem. Oczywiscie potem zolnierza miales w MB, ale to mogl byc zwykly zabieg gameplayowy zebys nie biegal za nimi na darmo, tym bardziej ze ciezko ich bylo zlapac.

Odnośnik do komentarza
Konami chciało kontynuować wcześniej obrany kurs pokazując, że z marką jest wszystko w porządku.

 

 

Niedokończona piątka, rimejk mgs3 na pachinko, a teraz jakiś spin-off w alternatywnej rzeczywistości, jakkolwiek żałośnie to brzmi. Żadne w porządku, jest za(pipi)iście.

Ten twór co teraz próbują wydalić z odbytu nie będzie nowym Risingiem, tylko guwnem żerującym na marce. Gracze w (pipi)u mają multiplayerowe gierki na 30h, bo tego na rynku jest cała masa.

Ostatnie Umbrella Corps, pokazuje co zachód na ten temat myśli. Gdzieś tu czytałem, że taka mechanika, ma wzięcie w Japonii i jeśli Konami wybiera taką sobie drogę z serią to szkoda sobie strzępić ryja.

A ty wyjeżdżasz z darciem papy, bo nie ma Kojimy? Po prostu po ostatnich aferach, takie produkcje nie napawają optymizmem. Tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Skala recyklingu assetów z Phantom Paina poraża, do tego parę kosmetycznych nowości (takedown z nożem, proca, budowanie barykad), generalnie po najmniejszej linii oporu. :/ Nawet przyjemnie wygląda ta a'la zamglona i wypalona sceneria, ale raczej ciężko, by coś na Fox Engine wyglądało źle...

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Konami : panowie - Kojimy nie ma, ale macie mi tutaj zrobić za(pipi)isty gameplay online, wykorzystajcie wszystko co chińczyk zostawił po sobie

Developerka : mamy zrobić kopiuj wklej i udawać, że to nowa gra?

Konami : macie tutaj kod gry, rżnijcie wszystko jak leci, dodajcie jakies maczety, łuki, mogą być nawet zombiaki. W piśdzie to mamy. Ludzie łykną jak młode pelikany, a fani i tak poszli już do hideło.

Developerka : a co z fabułą?

Konami : mamy kogoś odpowiedniego na to stanowisko :

 tumblr_odn9hpyYgO1vrcbv0o1_250.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...