Skocz do zawartości

METAL GEAR SURVIVE


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się niesamowita gra. Jak ktoś szuka ekipy do przemierzania zombi świata to diamentowy pies pawciokratos będzie na was czekał, pozdro wariaty.

Pawcio sa granice milości dalej to juz oblakanie Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

 

Szykuje się niesamowita gra. Jak ktoś szuka ekipy do przemierzania zombi świata to diamentowy pies pawciokratos będzie na was czekał, pozdro wariaty.

Pawcio sa granice milości dalej to juz oblakanie

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Heviro wejdz sobie na taptalku do me>settings>signature i wylacz.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest DLC do V, tyle że jako stand-alone, żeby poszerzyć grono odbiorców i więcej tych kochanych pieniążków zarobić. Online co-op - czuć duży potencjał mikrotransakcji (którymi zresztą doją MGO i FoB). Ciekawe, czy to nie wyląduje jako Free-2-Play.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem już parę miesięcy temu, że mają zbyt dobry engine oraz mechanikę gry, żeby nie zrobić z tego czegoś nowego w niedługim okresie czasu.

 

Fajnie się czyta te hejty o bezczeszczeniu marki, jak graliście w Undead Redemption do RDR czy inne cuda na kiju wianku/spinoffy od głównych dobrych gierek to nikt nie płakał :lapka:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak nie Free-2-Play, gra będzie sprzedawana za połowę ceny nowości - http://www.gamesradar.com/metal-gear-survive-focuses-on-stealth-and-co-op-mechanics-but-wont-be-a-full-price-game/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=grtw

 

Tak czy inaczej, Konami chyba postawiło sobie za cel zostać najbardziej znienawidzoną firmą w branży na lata.

 

@Masorz.

 

Mądrze prawisz.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Witamy w internecie, gdzie gry są rozczarowujące zanim w ogóle wyjdą i ktokolwiek w nie zagra. Pamiętam, jak po ogłoszeniu Xenoblade (wtedy pod tytułem Monado) wszyscy byli oburzeni, że coś aż tak słabego może wyjść od znanej firmy. Na jakiej podstawie? Bo tak...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witamy w internecie, gdzie gry są rozczarowujące zanim w ogóle wyjdą i ktokolwiek w nie zagra. Pamiętam, jak po ogłoszeniu Xenoblade (wtedy pod tytułem Monado) wszyscy byli oburzeni, że coś aż tak słabego może wyjść od znanej firmy. Na jakiej podstawie? Bo tak...

Ale mowimy tutaj o konami niezapominaj. Mowimy tu o idiotach co nie mieli mastera sh2 i sh3 do remake"a. I podaj mi jeden powod na to ze tego nie sknoca.
Odnośnik do komentarza

A grałeś? Bo V ma najlepszą mechanikę TPS, a JEŚLI co-op zostanie fajnie i z pomysłem zrobiony, to może być całkiem niezły szpil dla fanów multi w co-opie. Ale to chyba nieważne, bo wyrok już zapadł :reggie:

Edytowane przez Kasias
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ok, tyle że oni nie zrobili NOWEJ gry. To jest przecież rozszerzenie do segmentu multi MGS V, tyle że stand-alone i pod innym tytułem, żeby więcej pieniążków ponabijać. Choć hejt jest zrozumiały, niezależnie od tego, jaki poziom SurviVal będzie reprezentować.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...