Skocz do zawartości

PSX Extreme 229


Oceń okładkę PSX Extreme 229  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 229



Rekomendowane odpowiedzi

Do nowego naczelnego mam sugestie. Chcesz byc doceniony przez czytelnikow?odkazualizuj PE. Mam na mysli to, ze hardkorowi gracze nie moga patrzec na wysokie noty dla,samograi totalnych, u was,dpiero chyba z 8 Assasyn dostal 7, co przeciez,i tak powinna byc nota,zarezerwowana dla dobrych gier. A,to przeciez tak bezczelna kalkomania, do tego wciaz upraszczana

 

Itp itd

Odnośnik do komentarza

No chyba Człowiek Warga może się już ujawnić. I tak wiemy, że to on jest Anonimem, a być może nie wszyscy czytelnicy to wiedzą. A ci młodsi pewnie by się ucieszyli z faktu, iż ich ulubiony jutuber pisuje do magazynu.

Dziwna sprawa - Youtuber w piśmie - hejt. Jutuberzy przy dubbingu gierki - hejt, o czym zresztą napisał Maciek w swoim krótkim tekście.

Chyba do niego już się przyzwyczailiśmy, nikt nie narzeka, szybko się go czyta, a obrzydliwe teksty, to dopiero pisał Dziadu w swoich śmietnikowych wygrzebach. Dziś Dziadu, poważny gościu, jakiś developer gierkowy.

Właśnie, chyba co bardziej mnie denerwuje, to fakt, że nagle wszyscy byli/obecni redaktorzy PE, są developerami/szefami jakichś dziwnych, mało znanych firm developerskich.

A już w następnym (lub jeszcze następnym) numerze - felieton Urala, developera studia xyz! :P

Odnośnik do komentarza

Mi tylko szkoda zmiany podejscia. Dawniej by pisac do prasy trzeba bylo albo miec nazwisko (w temacie gier) lub sobie zasluzyc. Warga dostal rubryczke bo robi durne filmiki na yt. Zastanawiam sie czy Sciera by go przyjal. Jak to wyglada...Mielu, Zooltar i on.

 

Nie zrozummy sie zle. Robi sobie kanal na yt. Troche widzialem i imo guano. Kosi hajs i super, kasa nie smierdzi. No ale on TU NIE PASUJE

Odnośnik do komentarza

 

Mi tylko szkoda zmiany podejscia. Dawniej by pisac do prasy trzeba bylo albo miec nazwisko (w temacie gier) lub sobie zasluzyc. Warga dostal rubryczke bo robi durne filmiki na yt. Zastanawiam sie czy Sciera by go przyjal. Jak to wyglada...Mielu, Zooltar i on.

 

Nie zrozummy sie zle. Robi sobie kanal na yt. Troche widzialem i imo guano. Kosi hajs i super, kasa nie smierdzi. No ale on TU NIE PASUJE

Lol, czym sobie można zasłużyć w pisaniu do gazetki o gierkach? Dobre wyniki w Crash Team Racing wystarczą, czy trzeba jeszcze do tego dołożyć rekordy w Tetrisa?
jak bylo za Sciery? Ile taki Koso czy Roger musieli sie mu nawysylac tekstu zeby dostac szanse?
Odnośnik do komentarza

To jedno. Ale bylo poczucie takiej jakby wyjatkowosci, ze aby pisac do PE to trzeba miec, oprocz jakiegos tam talentu fo pisania, ogromna pasje by przebic sie do Sciery

 

To moje zdanie tylko, ale np taki Mielu. Oprocz tego, ze fajnie pisze to mam poczucie ile facet zrobil dla rynku w Polsce, przez co czyta mi sie go podswiadomie jeszcze lepiej. Warga jest tu tylko po to by przyciagnac jego widzow. Dla mnie to slabe jest. No ale jak mowie, moja opinia i nikt nie musi podzielac.

 

Nie robie zadnej dramy, zeby nie bylo. Ma tylko ramke, ktora zreszta pomijam, choc pierwsze czytalem...z zazenowaniem.

 

Ps smiejesz sie z tych wynikow w ctr, ale niepotrzebnie bo tak wkrecali sie niektorzy do prasy- np czolowka tekkena czy issa. Ot facet grajacy na poziomie pro opisze bijatyke czy sportowke na innym poziomie. O albo taki Gamera...pisal slabo raczej ale dostal fuche bo swietnie znal sie na motoryzacji i maniaczyl w takie gry. Tacy goscie imo to brakujacy dzis towar w PE. Zamiast tego mamy pana jutubera.

Edytowane przez Unitra
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi, pierwsze bodaj 3 jego komentarze przeczytalem i uznalem za,zenujace. No to nie czytam dalej.

Nie interesuje sie tym gosciem, nie wiem czy cos gdzies pisze, ocenilem po tym co zaprezentowal. No na zasadzie ze np zapraszasz nowo poznana osobe do domu a ta ci wali bąki i beka. Raz, drugi i trzeci. Juz jej nie zapraszasz jesli nie gustujesz w takich klimatach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...