Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

@luk nie no nie żartuj Carvajal na ławce? ;) masz obronę super, brakuje tylko Varane'a do szczęścia, no i Benzemy hehe...polecam rakietę Rakitica bo on zawsze mi piękne okna wsadza :P

 

 

Carvajal lepszy niż Juanfran? różne opinię w necie widzę są. mam tego drugiego w pierwszym składzie głównie z racji sentymentu - grałem nim prawie cały ubiegły sezon.

 

na Rakitica zbieram.

Odnośnik do komentarza

w WL gra światowa czołówka, może zdarzyć się koks przeciwnik z top100 ;) albo na przykład mistrza Polski ;)

 

 

- przydaje się mieć koks skład i 3 mocne suby bo po 60minucie te suby zrobią różnice

- polecam poćwiczyć karne przed WL :P połowa moich meczy to dogrywki/karne...inna sprawa że gra nie popatchowana i np. przeciwnik widzi twój pasek siły przy karnym :/ nie wspominając o dacie założenia klubu, filtrują mocno żeby zagrać z "noobkiem" EST 2016 ;)

- osobiście polecam zagrać Wam kilka meczów defensywnie, ja tak zrobiłem dla odmiany i nagle przyszły wyniki (def/ewentualnie counter  attack), po prostu czekam cofnięty aż się porobią luki i uderzam z kontry, dużo prościej niż przebijać się 120min przez park the bus :)

Odnośnik do komentarza

chcialbym sie upewnic.

 

rozumiem, ze jak mam wyjsciowa 11 i kazdy ma maksymalne chemistry na 10, po rozpoczeciu meczu dokonuje zmian w ustawieniu i ta chemistry im sie nie zmienia?

 

zalozmy, ze na RF mam shaqirego, chemistry na 10. zaczyna sie mecz, mam pilke, robie zmiane, shaqiri idzie na CAMa i wciaz ma 10 caly mecz, tak?

 

 

i drugie pytanko, ogladalem kawalek tego filmiku na gorze. gosc mowi, ze ma brazowa lawke, zeby sobie obnizyc overall. po co?

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

No zgranie sie nie zmienia. A brazowa lawka po to zeby losowac teoretycznie slabszych rywali i zeby handicap byl po twojej stronie. Ale w sumie nigdy nie zostalo potwierdzone czy to sie sprawdza, jednak wszyscy ci najlepsi maja brazowe lawki wiec moze cos w tym jest. Ja tam w sumie nie odczuwalem zadnej roznicy. Za to odczuwalem roznice jak zrobilem sklad ten: 

 

I czasami to jest parodia jak robie nim akcje lepsze niz w najbardziej wypasionym skladem jakim gralem. Niestety jak gra nie pomaga to dostaje liscia za lisciem. Ogolnie to yebac ta fife.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kgnfi/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/

 

Tu można trochę poczytać, ogólnie ja już to od dawna widziałem i yebac tego raka. Pograjcie tak kilka weekendow z rzędu tą ligę weekendowa to obe(pipi)ie się tym syfem.

 

ja już wszystko pogoniłem wpizdu i czuje się w końcu wolny. 

Odnośnik do komentarza

też się załamałem jak znowu znaleźli coś z momentum ;p jak mi w jednym meczu Hummels i Sokratis zrobili auto wślizg do tego samego napastnika w 90min i zrobili karny to nie wytrzymałem;) cud że pad nie ucierpiał, ale skład Bundesligi sprzedany 3minuty później i przymusowa przerwa tygodniowa od rakofify ;p

 

wróciłem do PL składu i od razu wyniki lepsze, może przez to że mam 2 wyrównane składy, jeden z frontem Hazard/Lukaku/IF Mane drugi Martial/Vardy/Mahrez, takie coś wystarcza żeby powalczyć o Elite

Odnośnik do komentarza

o tak, bardzo zadowolony jestem z niego ;p

 

Kante znowu w składzie także można pograć w rugby ;p

 

wymyśliłem też chamską taktę którą wymęczam psychicznie przeciwnika, jak strzelę na 1-0 to counter attack i defensive do końca meczu klepę posiadanie czasem do 80% i atakuję tylko jak gościu wściekły ruszy na mnie ;) wtedy od 60min wpuszczam Martiala/IF Mane i dobijam rozjuszonego byka ;)

 

jedyny problem to karne albo rakowe gole, ale warto pilnować mecz do końca bo przegrałem kilka wygranych meczy

Odnośnik do komentarza

u mnie najlepszy mecz to taki ktory decydowal o mistrzostwie 3 ligi. musialem wygrac i do przerwy prowadzilem 4:0. vardy czarowal, zdobyl 4 gole. po przerwie moi pilkarze zabijali sie o wlasne nogi i gosc doprowadzil do remisu. w doliczonym czasie lukaku lobowal bramkarza chyba z 30 metra i siadlo. ale sie cieszylem. nie tyle z samego mistrzostwa, fakt, ze po jego 4 golu kupowalem bilety do kanady czy gdzie tam ci od ea siedza i chcialem im pada w du.pe wsadzic. ale wiadomo, gol na 5:4 siadl i mi przeszlo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

prowadzenie 2:0 w tej FIFIE to (pipi) nie zaliczka, wtedy zaczyna się właśnie walczenie z handicapem i gra nerwów, przeciwnik napiera a Ty choćbyś na chuyu stawał to nic nie możesz zrobić. Do tego kolejna parodia - rzuty rożne. To nie jest okazja dla Ciebie bo po chyba drugim patchu z rogu strzeliłem może 2-3 gole, to 100% okazja do zabójczej kontry przeciwnika xD później już miałem taką schizę, że wolałem rozegrać krotko i wycofać do bramkarza niż narażać się na kontrę.

Odnośnik do komentarza

takta counter attack właśnie dlatego wymiata w 433 - 3 zostaje z przodu a obrona wprasowuje się w pole karne co wygląda jak park the bus co jest mylne ;) idealna do punktowania napierającego typa, po 60min/ w dogrywce idealna jak nie chcesz się otworzyć to "zamykasz sklep" i kontrujesz wprowadzonymi subami ;) pod koniec meczu to właściwie gwarancja wjazdow w pole karne bo mało kto robi zmiany w obronie co byłoby bardzo sprytne...ale jeszcze się z tym nie spotkałem

 

normalnie tak grac nie trzeba ale w WL w dobrym tonie jest knuć takty jak Mourinho ;p

 

@Bartiz - polecam wrzucać na krótki słupek lekko na kogoś co ma dobrą glowke (u mnie Lukaku) i zgrywać Xem za bramkarza/do kogoś obok, wiadomo ze większa szansa no tlok/szansa na rakowego gola ;)

 

jeśli fifowy rak nie jest z Tobą to znaczy ze słabo mu pomagasz ;p polecam spam wrzutek z 2x lub 3x kwadrat na zamkniecie akcji, dobre sa tez robienie ściany czolgonapadtnikiem w polu karnym z L2 ludki boja się faulowac a ty masz obrot i strzał na bramkę gratis..cutbacki jakimiś pacewhoreowymi kolezkami typu Mane tez wchodzą jak złoto ;p

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

o tak, bardzo zadowolony jestem z niego ;p

 

Kante znowu w składzie także można pograć w rugby ;p

 

wymyśliłem też chamską taktę którą wymęczam psychicznie przeciwnika, jak strzelę na 1-0 to counter attack i defensive do końca meczu klepę posiadanie czasem do 80% i atakuję tylko jak gościu wściekły ruszy na mnie ;) wtedy od 60min wpuszczam Martiala/IF Mane i dobijam rozjuszonego byka ;)

 

jedyny problem to karne albo rakowe gole, ale warto pilnować mecz do końca bo przegrałem kilka wygranych meczy

Jeszcze sie chwalić, ze gra sie jak zwykla kur.wa :dynia: Edytowane przez erykgx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...