Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że lepszym momentem na zakup składu po przyciętej crashem cenie będzie w środowy wieczór - jeśli będzie w nim SIF Ronaldo to będzie naprawdę srogo ;) no i nagrody weekendowe właśnie w środową noc - 2hit combo wtedy naprawdę to ładnie poleci

 

natomiast w piątek może być zaskoczenie jak wszyscy zaczną kupować składy w tym samym momencie = ceny w górę ; tak było w tamtym roku "crash before the crash is the real crash" święte słowa ;)

 

crashy w sumię może być kilka :

 

1. ten wczorajszy był już niezły

2. ten w okolicach TOTW + panic sell składów tuż przed black friday

3. cyber monday i ludki pozbywający się składów po lidze weekendowej

4. do tego każdy moment kiedy EA wrzuci 50k albo 100k paki, prawdopodobnie w black friday ale patrz wyżej...ludzie mogą się rzucić i się okaże że ceny były niższe wcześniej

 

ogólnie black friday i później TOTY to najłatwiejsze momenty kiedy można się nachapać nieziemsko, wystarczy kupić skład i sprzedać go jak będzie rebound ceny do normy (a będzie max po 2tyg) - im więcej grajków tym lepiej, najlepiej tych z wysokim ratingiem bo tam przebitka największa, polecam też zakręcić się koło jakichś IFów, nawet tych tanich, szczególnie z tego TOTW co teraz będzie w środę - będą do kupienia za drobne w BF a przebitka po 2tyg będzie nieziemska ;) liczę na IF Isco a jak nie to wjeżdżam w IF Kante, IF Walkera albo IF Gundogana

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nero o jakich przebitkach mniej wiecej mowimy?

 

ja mam teraz dylemat. kupilem lewego jakis czas temu, puscilem go za ta sama kase bo po 20 meczach stwierdzam, ze przy mojej taktyce jest bezuzyteczny. no i nie wiem czy kupic sobie za to normalnie pilkarzy do skladu jakos na dniach w dobrej cenie (mam na oku vidala, reusa i robbena), czy kombinowac z tymi IFami co piszesz.

Odnośnik do komentarza

Tez mysle o Lewym, polaczonym z moim francuskim skladem, nie Typical:

Kante IF-Benarfa-Veratti IF

Ribery/Coman-Lewandowski-Grosicki IF

 

Najpierw jednak wzmocnienie Calcio A Dybala, Naingolanem i Marchisio,bo zamiast Lewego moge miec Payeta-Martiala/Lacazette/Di Maria.

 

Nie to, zebym z Braithwaita IF nie byl zadowolony, czy Ntepa, ale w zeszlym roku Lacazette byl kotem i od poczatku chcialem go sprawdzic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no ja liczę że ceny po crashu wrócą do tych z weekendu tzn Auba był za 300k teraz już okolice 200k ;) to samo Reus Lewy Robben itd im droższy koleżka tym lepiej mimo 5% dla EA, na Messim też by się minimum 100k zwróciło ;)

 

jest też 2gi sposób bardziej żmudny tzn wziąć na cel tańsze ale chodliwe karty (ktoś z Realu bo clasico zaraz to hype podbije cenę) albo ktoś popularny i z popularnego klubu (Bellerin, Sterling,Mane) kupić 40 jego kart i poczekać aż cena wróci do normy (max 2tyg)

 

tak czy inaczej profit macie gwarantowany ;)

Odnośnik do komentarza

3 w nocy tylko nie wiem czy chodzi o środę czy czwartek ;p

 

tak sobie pomyślałem że niezłym dealem do handlowania podczas crashu będzie zwykla karta Kante - jeśli zejdzie w okolice 20k to wezmę jej na pęczki bo grajek chwytliwy i bardzo pożądany, jego normalna cena to coś koło 30k to możnaby trochę zarobić na nim

 

inny ciekawy przykład z wczoraj - cena OTW Dembele po meczu borussi skoczyła z 60k do 120k także jakby ktoś trafił z investem to podwoiłby swoje coinsy...najśmieszniejsze ze mecz LM nie liczy si3 do TOTW wiec na IFa i podbitkę statow nie ma co liczyć ..ot głupota fifograczy ;)

Odnośnik do komentarza

Ceny jakby powoli sie odbijaja. 2 dni temu Aubameyang chodzil po okolo 240k, wczoraj 250k a dzisiaj juz dobija do 270. Troche spanikowalem i kupilem go wczoraj i ciekawy jestem czy to byl dobry wybor, nie wierze ze jutro az tak poleci jego cena jesli w ogole. Na ta chwile moj sklad wyglada tak

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=dMSc3abMnMo9I:FFA17PS4

 

Zaskoczony jestem Giovinco na nowej pozycji, gosc mega sie podlacza do akcji, umie uderzyc z dystansu i jego szybkosc nawet w obronie sie przydaje. Chcialbym tylko wymienic Florenziego na jego karte inform bo jest przesadzona. No i Sturaro zaraz wypada wrzucam za niego Marchisiego i w sumie tyle bo gra mi sie calkiem przyjemnie tym skladem.

Odnośnik do komentarza

Nie - specjalne karty nigdy nie zmianiaja swoich statystyk - sa takie ktore ida w gore - jak karty Ones To Watch (cale czarne), gdy dany zawodnik trafi do druzyny tygodnia.

1 karta to karta z Team Of The Weak - stale statystyki.

2 karta miala wlasnie podniesione statystyki w Haloween, ale obecne staty ktore widnieja na karcie juz sie nie zmienia.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

jutro rzeźnia z flashSBCs zapowiedziana od 15tej ;) jak będa ładne nagrody to chętnie je porobię bo rzadko a nich tracę coinsy (jedyna głupota to robić SBC Hazarda, jak IF Hazard jest tanśzy od tej całej zabawy)

 

co do cen to jutro muszą polecieć na pysk no nie ma bata ;) a jak nie to juz poczekam do niedzeli bo wtedy ludzie sprzedają weekend league składy i jest zawsze spadek niedziela/pon

Odnośnik do komentarza

no jakos ceny za bardzo poki co nie polecialy, ja i tak musialem juz robic zakupy, bo jutro zaczynam lige weekendowa,a pierwszy raz jest szansa na jakas normalna nagrode miesieczna, bo 2 czy 3 tydzien z rzedu do Zlotej 2 dobijam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dostaje (pipi) w tej grze jak widze kolejny sklad z premier league z Mane na skrzydle ktory gwalci moja obrone w co drugiej akcji. I Remy na szpicy. Mysle ze jakies 95% skladow tak wyglada w tej edycji.

 

Ogolnie to juz mnie zaczyna draznic granie Aubameyangiem. W ogole ta jego szybkosc nie jest widoczna w grze. Albo ja nie potrafie tego wykorzystywac. Na plus ze jest wysoki, calkiem spoko sie zastawia i ma bardzo dobre uderzenie ale jak go wypuszczam to wiekszosc obroncow na lajcie daje rade go dogonic i odepchnac z bara. Powoli zaczynam sie zastanawiac nad Lewym, niedosc ze tanszy to jeszcze lepiej strzela i jest silniejszy. Ale gralem nim tylko 2 mecze w drafcie i nie wiem bo jak tak co chwile bede ich sprzedawal to na samych prowizjach dla EA troche kasy strace. Ogolnie te ceny to jest zart. Auba ktory chodzi po 250k poza strzalami nie wyroznia sie dla mnie niczym na tle Edera ktory kosztuje 700 monet. 

 

ta na razie lecą SBC i lightning packi a ceny się nie ruszają bo ludki kupują składy na potęgę do weekend league :/ Kante wrocil do ceny 30k w niedziele był za 22k...wtopa na razie ;)

 

Ogladalem na yt filmy paru kolesi i mowili ze ceny najnizsze maja byc wtorek/sroda/czwartek i w sumie to sie na razie potwierdza. Ludzie czekali na ten piatek jak na zbawienie i na razie dupa.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie radzicie z kondycją piłkarzy?

Ja praktycznie gram 2 składami na zmianę (bramkarz tylko zostaje).

Z tego co widzę to nie ma opcji żeby jakiś zawodnik wytrzymał 3 mecze pod rząd. System zmian też jest chyba słaby bo jak wpuszczę gościa na kilka minut w meczu to nic mu się nie zregeneruje i nie wytrzyma całego następnego meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...