Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

aha pamiętajcie o market crashu w black friday - ceny polecą na pysk także sprzedajcie swój skład oodpowiednio wcześniej bo kupicie go za polowe ceny

 

jakaś podpowiedź kiedy najlepiej? czekać do końca czy już teraz warto?

 

- wszystko stanieje o 30-50%, najpóźniej 18ego na tydzień przed sprzedać dosłownie wszystko co się ma, odkupisz za połowę ceny dzień przed albo w sam black friday bo wtedy jest szaleństwo...dobrym pomysłem jest też kupowanie piłkarzyków w black friday na inwestowanie - cena wróci do normy tydzień-dwa później i można się nachapać niesamowicie, ja mam zamiar kupić jakieś ciekawe IFy z tego black friday tygodnia które będą po śmiesznych cenach wtedy, pamiętam że w którymś roku tak zrobiłem z IF Isco i cena z 50k skoczyła na 500k ;)

 

- wczoraj mi znowu wypadło coś mocnego z paczek SBC (nowe hybrydy), mianowicie IF Kante ;D róbcie te hybrydy bo tam czekają na was zaje.byste piłkarzyki ;)

 

14908290_1806532016257062_16283563639724

 

brakuje już tylko tych top-top graczy typu KDB/Ozil no i Hazard z Aguero, jakby ktoś się pytał czy taki skład z wysokim ratingiem pomaga to hmmm tak ;) wyniki z wymęczonych 2-1 1-0 zmieniły się nagle na 3-0 5-0, króka recenzja tej squadry :

 

Cech - przestałem wpuszczać szmaty co jest kluczowe ;) zdarzyły się może z 2 które mi podniosły ciśnienie, czyli nie jest źle, natomiast samo bronienie typ ma doskonałę, naprawdę ciężko mi coś wbić teraz tak obiektywnie bo z dystansu jeszcze nie wpadło nic, a taki Butland wpuszczał co chwila bo miał animację że się wyciąga do końca ale nie sięga...Cech broni wszystko

 

Shaw i Bellerin na Shadow - moje 2 kocurki, kluczowi dla mnie piłkarze bo podkręcają mi tempo akcji na bokach i podłączają się zawsze, Belle oczywiście nie do złapania przez nikogo ;) Shaw natomiast całkiem niezły w obronie, nikt mu nie ucieka na tyle żeby nie mógł go pogonić

 

Kompany/Koscielny - po prostu ściana ;) wcześniej grałem Stonesem/Smallingiem i widzę różnicę, teraz typki odbijają się od nich jak od ceglanego muru

 

IF Kante na Shadow - o jezusie jakie to jest zwierze...już zwykły Kante to mega karta ale ten to już w ogóle kosmos, mogę zabiegać każdego do oporu, do tego łata mi każdą dziurę w obronie i pojawia się często w ataku na dobitkę, uwielbiam <3 Yaya Toure już mi niepotrzebny

 

Gundogan - drogi ale wiedziałem co kupuję, motorek w du.pie i akcje nabrały przyspieszenia

 

Silva - nie jestem zadowolony bo mało asyst i do tego często pojawia się w sytuacjach bramkowych które maści bo ma słaby strzał...filtrujące podania ma super (R1+/\) ale to wszystko, będzie kupiony Ozil niedługo

 

POTM Son - na początku zasysał ale jak zacząłem nim strzelać z dystansu to wow ;) nigdy takich okienek nie wsadzałem w fifach, typ jest przegięty w tym temacie

 

Mahrez z Hunter - ta sama sytuacja, już go miałem sprzedawać, ale przetestowałem go w składzie gdzie będzie miał z kim grać i będzie dostawać podania...odpalił mi na maxa, robi tyle zamieszania na skrzydle że widzę jak typy przechodzą na ultra defensive po 2 jego akcjach :P przejdzie wszystko co jest na jego drodze, większy pace by tu przeszkadzał, trzeba wjechać finezyjnie i kończyć finesse shotem i już...wcześniej latałem dzikusem Mane i Sane...pace niby był ale wykończenia zero..a Riyad ma i strzał i ostatnie podanie/cross, jest kosmiczny

 

Lukaku - mój potworek ;) jak zrobi się nim ścianę z L2 to nie ma hcuja ;) bardzo ładnie trzyma się nim wysoko piłkę, dobry pace i przede wszystkim nie da się go przepchać a samemu można się pchać bo to jest taran, wpada mi masa główek teraz...wręcz hurtowo...myślę czy nie kupić jego IFa

 

...dawno się tak dobrze nie bawiłem w UT ;) te kolorowe karty to maksymalny rozpierdziel

 

- co do pomysłów na zarabianie to wczoraj przypadkiem mi się zdarzył pricefix ;) robiłem sobie SBC hybrid nations z jakimś składem Kolumbii wzięty z futhead, okazało się że do skończenia składu potrzebny jest CB Oscar Murillo ale że jest mało tych kart to nakupowałem ich z 30x 300coins i zacząłem sprzedawać po 1300...w tym czasie przebijałem wszystkie bieżące aukcje żeby nikt nie kupił ze zwykłej aukcji...efekt? zeszły wszystkie co wystawiłem bo ludzie niecierpliwi ;p także skuteczny pricefix to gruba kasa ;) tak się zarabia na SBC...

 

- najbliższy player of the month to prawdopodobnie będzie Hazard - na pewno pojawią się jakieś wyzwania SBC, być może będą potrzebni do niego gracze Chelsea albo z Belgii - myślę że ceny skoczą mocno w górę dlatego trzymam kilku chelsiaków i belgów u siebie...

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez chyba to zrobie, Giovinco z takim boostem to bedzie kot !

EDIT: dopiero teraz zobaczylem, ze tutaj niemalze wszytkie zespoly trzeba zlozyc - lol. 20 zespolow za 1 karte, to juz nie wiem czy nie lepiej czekac na czarny piatek i kupic Dybale...

Nawet jak zlozysz po taniosci wszystkich to musisz sie liczyc z kosztem rzedu 150-220 tys.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bo to chyba chodzi o to ze mistrzostwo w jednej z tych wyzszych lig daje ci automatyczny awans

 

Tez chyba to zrobie, Giovinco z takim boostem to bedzie kot !

EDIT: dopiero teraz zobaczylem, ze tutaj niemalze wszytkie zespoly trzeba zlozyc - lol. 20 zespolow za 1 karte, to juz nie wiem czy nie lepiej czekac na czarny piatek i kupic Dybale...

Nawet jak zlozysz po taniosci wszystkich to musisz sie liczyc z kosztem rzedu 150-220 tys.

 

Dybala mialem okazje zagrac i slabo mi sie nim gra. Giovinco jest mega tylko ze ma gowniana lige no i nie da rady go sprzedac ale chyba sie postaram o niego chociaz (pipi)icy mozna dostac przy tych licytacjach i placeniu po 2k za brazowego grajka xd

Odnośnik do komentarza

Bo to chyba chodzi o to ze mistrzostwo w jednej z tych wyzszych lig daje ci automatyczny awans

 

 

Tez chyba to zrobie, Giovinco z takim boostem to bedzie kot !

EDIT: dopiero teraz zobaczylem, ze tutaj niemalze wszytkie zespoly trzeba zlozyc - lol. 20 zespolow za 1 karte, to juz nie wiem czy nie lepiej czekac na czarny piatek i kupic Dybale...

Nawet jak zlozysz po taniosci wszystkich to musisz sie liczyc z kosztem rzedu 150-220 tys.

 

Dybala mialem okazje zagrac i slabo mi sie nim gra. Giovinco jest mega tylko ze ma gowniana lige no i nie da rady go sprzedac ale chyba sie postaram o niego chociaz (pipi)icy mozna dostac przy tych licytacjach i placeniu po 2k za brazowego grajka xd

To juz poczekalbym na jego czarna karte, teraz strzelil 3 bramki, wiec moze.

Co do ligi weekendowej w powiadomieniu bylo od 3 zlotej, na wszelki wypadek oczywiście zagram xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Poczekal i kupil na zwyklym rynku jak juz wyjdzie In Form. Bedzie zdecydowanientaniej niz robic wyzwanie. Od 3 edycji chyba nie otworzylem zadnej paczki (oczywiscie poza nagrodami)

Jest duza szansa, ze w ta srode dostanie IFa.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Donnarumma IF to jest przekot kilka razy grałem nim w Drafcie i to co on bronił to poezja, jeden mecz pamiętam szczególnie coś koło 30 strzalow z tego koło 20stu obronionych wynik zakończył się 2-0 dlq mnie, po tym meczu odrazu kupiłem zwykłą karte i od tamtej pory broni w Serie@ mam jescze na 6-7 meczy IF.

 

ps.w ostatni weekend trafiłem Barzagli Movember

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mam podbnie - mi nawet z ligi weekendowej najlepszy zawodnik jaki polecial to piszczek, o drafcie to juz nawet lepiej nie bede wspominal.

Czekam na kolejne nagrody do piatku, zwlaszcza ze wymienilem Serie A na angielska i calkowicie sie splukalem.  

Dzisiaj debiut, zobaczymy czy bede chcial do Calcio A wracac.

Odnośnik do komentarza

Kasy tez mam malo co, co prawda mam fajny team ale nie ma widokow poki co na cos lepszego.

Easy tez gram Calcio A, co tam ciekawego miales w skladzie?

Moj wyglada tak:

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kCv6uwVpnMk3y:FFA17PS4

 

Poki co to do zmiany bym mial Rossiego tylko, ale sam atak spoko, co Milik wrzuca z glowek to masakra zas sam Insigne po skrzydle biega jak szalony, w szybcy boczni obroncy i kontraataki daja rade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...