Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos ma troche zlotych nieswiecacych pilkarzy i nie chce mu sie robic sbc to moze dzisiaj sie wyprzedac. Za 600-650 coinsow schodza w sekunde bo ludzie rzucili sie na sbc i kupuja na potege.

 

Chociaz polecam mocno zrobic pare tych SBC black friday, mi wypadl Diego Costa, inform David Luiz i inform Kane.

Odnośnik do komentarza

niezły handel mi wyszedł dzisiaj, w nocy o 2am kupiłem 40x zwykłego Kante bo spadł do zadowalającej ceny (23k) po południu poszedł w górę do 29k - profit ze 100k chyba bede robił tak co tydzień ;)

 

ogólnie kupować najlepiej na koniec weekend league (niedz-pon) a sprzedawać jak liga się zaczyna i ludzie potrzebują składy (pt-sob)

 

na IFach też na pewno idzie w miarę szybko zarobić, IF Kante tydzień temu był za 150k teraz już okolice 200k...no i popularne karty typu Auba, jemu cena skacze co tydzień od 220 do 300 ;) wystarczy przyjrzeć się kilku kartom jak się kształtuje cena w tygodniu na futbin...łatwe coinsy imo

Odnośnik do komentarza

FUT to ja juz ogrywam non-stop od FUT13, wiec mi sie ten caly tryb troche znudzil, wiem co sie dzieje na markecie bez nawet sprawdzania, nastepny market crash tuz przed świętami i na początku stycznia zaraz przed TOTY zaliczy największego dola, w tym roku za bardzo mi sie niechce grac, ale zlozylem takie cos

 

9Aht7y6.jpg

 

Odnośnik do komentarza

jak wczesniej nie moglem patrzec na stroje z wasami, tak teraz mam wrazenie, ze co 2 gracz w FIFE jest gejem. Doslownie co mecz gosc z koszulkami w kolorach teczy! Ludzie nie wiedza o co ta akcja, czy po prostu co 2 osoba grajaca w FIFE jest homoseksualna, badz pobiera srodowisko LGBT?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no i gdzie ten crash !? xD

Te nagrody miesieczne to tez jest random ? bo gralem 4 tygodnie z rzedu i nie dostalem zadnej paczki! no loool

 

według tej rospiski powinienem mieć gwarantowanych 3 zawodnikow z TOTW

http://www.fifauteam.com/fut-champions-rewards-fifa-17/

 

EDIT: gra moze i rak, ale pokazcie mi inna firme, do ktorej o 1 mozna wbic na czat online, by porozmawiac dlaczego nie dostalo sie wirtualnych paczek z nagrodami! :obama:

podobno jeszcze nie zostaly rozeslane! Mam nadzieje,z e w koncu cos sie trafi, bo z paczek tygodniowych standardowo discardy!

 

Sprzedalem dzisiaj Kante za 230 tys, ktorego jakis czas temu kupilem za 164, ale zanim zaczne mieszac sklad poczekam na tych 3 zawodnikow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

crash był 21ego a dalej EA zrobiło ładną inflacje dzięki WL, SBC i ludziom którzy sprzedali składu wcześniej i zaczeli masowo kupować, trwa to cały czas nie wiem kiedy się te ceny zatrzymają ale nie mam nic przeciwko ;)

 

wziąłem 15x IF Sokratisów za 60k, zobaczę co z tego handlu IFami będzie za tydzien-dwa

 

nagrody miiesieczne były jakoś później zawsze

Odnośnik do komentarza

no na bank pojdzie w gore, bo statystyki ma niezle. Ja na kazdej czarnej karcie zarobilem (no moze poza Grosikiem), wymienilem lige francusa na Lewego i Bundeslige - poki co musze poznac zawodnikow, ale mam nadzieje, ze na lidze weekendowej mnie nie zawioda!

Co do nagrod miesiecznych raz dostalem wraz z ostatnia weekendowa chyba - albo moze tydzien pozniej? sam juz nie wiem, powinni dawac wszytskie nagrody szybciej, a nie w takich odstepach czasowych...

Odnośnik do komentarza

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=i5k8qQjEnMp6x:FFA17PS4

 

chyba najlepsze sklady w calej mojej karierze FUT - do pelni szczescia brakuje jeszcze czarnego Florenziego i Vidala do niemieckiego skladu / ewentualnie Robena. Standardowo nie otworzylem w tym roku ani jednej paczki - poza nagrodami !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja obecnie gram takimi dwoma składami naprzemian:

https://www.futbin.com/17/squad/708126

https://www.futbin.com/17/squad/645479

 

Głównym składem jest bpl którego w pierwszej kolejności wzmacniam. Teraz mam jakieś 35k na wzmocnienie i zastanawiam się co zrobić. Chciałbym wymienić obrońców na duet Baily Smalling. Prawie zmieściłbym się w budżecie. Pomoc wzmocniłbym kimś z duetu Kante Rooney. Francuz jest bardzo polecany, ale czy rzeczywiście warto wydać 30k na zawodnika z 81 overall?

 

W makaronach do wymiany pomoc i lewe skrzydło. Niestety wszystko co mogłoby zmienić cokolwiek przekracza budżet. Wymiana Pjanica za Banege jedynie wchodziłaby w grę teraz.

 

Może ktoś coś doradzić?

Odnośnik do komentarza

@easy - mmm jak kolorowo ;) jak dla mnie ta ławka mocniejsza od pierwszego składu ;) ponieważ jest tam Lewy i kilka masakrycznych IFów ;) np. Hummels ; brakuje mi tam tylko Movember Luiza Gustavo no i Reusa..co do włoskiej części to zadziwia mnie twój wybór gk ;) ile meczy ci przegrał przyznaj się ;)

 

@xtomash - fajny kompaktowy ten 1wszy skład, na serie a się nie znam to się nie wypowiem ;p

 

bramkarz najlepszy możliwy ;) następny upgrade to już Cech, wtedy to już nic nie puścisz

boki obrony optymalne, daj im karty Shadow to będą nie do przejścia (Anchor też ok), środek do wymiany - Smallinga używam i godny polecenia, natomiast Bailly ma nieciekawe workrates (high/med.) co znaczy że możesz dostawać kontry a on nie zdąży wrócić..90% osób online gra na kontrę na jakiegoś Vardyego/Muse/Sturridgea itp. także musiałbyś grać defensywnie cały czas żeby on Ci nie szedł do przodu - Otamendi/Kompany/Koscielny są lepszym wyborem, dla CB karta Sentinel do boosta defensywy i będą ścianą nie do ruszenia ;

pomoc ciekawa bo wybalansowana (jeden kreatywny Eriksen, jeden passer Hendo i defensywny Can) brakuje tylko tam Kante do czyszczenia wszystkiego, Rooney też by się nadawał na przemianowanie go na CM, latałby po całym boisku i jeszcze ma dobry strzał...taka tanśza wersja De Bruyne to niegłupi pomysł ; upgrady jakie bym tu widział na później to Ramsey/Kante

front 3 za szybki to nie jest ;) rozumiem czołg na środku ale boki są ciekawsze opcje szczególnie RF (Mane, Shaqiri, Mahrez) LF najbliższym upgradem byłby Martial

na czołg nadaje się też Benteke/Lukaku jest wyborny no i Diego Costa, wiadomo

 

ogólnie najbardziej zauważalną zmianę odczujesz jak dokupisz miotłę na środek pomocy (Rooney/Kante) - wygrasz środek pola i będziesz miał spokój z tyłu, bramkarza (przestaniesz dostawać szmatki)  i napastnika który ci będzie strzelał z niczego

 

dla mnie największą zmianą był po kolei transfer Cecha, potem Kante i de Bruyne - dzięki temu ostatniemu panu zacząłem punktować z dystansu i ogólnie zmieniło to moją grę na tyle że gram bardziej różnorodnie...dlatego Rooney też wydaje się ciekawą opcją dla Ciebie

 

--

 

a ja osobiście idę teraz w bundeslige, czas wypróbować Lewego co tam potrafi :] chociaż wiadomo że giermków do podawania też musi mieć bardzo dobrych, szkoda że Dembele nie dostał jeszcze IFa bo chciałem nim pobiegać trochę...na szczęście w BuLi jest zatrzęsienie dryblerów ;) Douglas Costa, Coman, Robben no i Rolls Reus ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie na ligę weekendowa dwa takie składy:

 

1. https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=f757o0yPnMp8W:FFA17PS4

 

Chciałem miec skład "nie typical" to mam :). Co bym chciał zmienić to na pewno wymiana Roberto Firmino na IF'a (złoty już jest kotem) i Naldo jest nadal niepewnym punktem obrony (wysoki work rate w ataku i do tego koleś jest mega wysoki i jakiś taki mało ogarnięty:/ potyka się, długie nogi często nie zabiera ze sobą piłki tylko popełnia głupie błędy.) W tej formacji też słabo wykorzystany jest Coutinho który nie pokazuje swoich możliwości. Na plus Sanches (morderca) i Fernandinho który w każdej Fifie jest chłopcem od wszystkiego (kot w defensywie i te jego strzały z dystansu!). Na prawy przód z początku miał być Willian ale Lucas okazał się miłym zaskoczeniem i narazie zostaje.

 

2. https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eQRwvfcBnMp8X:FFA17PS4

 

Tym składem przyznam się, że jeszcze nie grałem bo stworzyłem go teraz wszystko za sprawą Dybali który wypadł mi z paczki za ligę weekendową. Dybalą grałem już w formacji z jednym napastnikiem i średnio się sprawdzał, tutaj mam nadzieję że z Higuainem się jakoś odnajdzie. Co do obrony jestem spokojny, do tego środek pola również mocno defensywny tak więc powinno być ok.

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

no niezły ten skład z bazylami ;) Cou faktycznie ci się nie rozkręci na CM ale brazylijskich alternatyw nie widzę na tą pozycję za bardzo, Williana olej bo jest rozwalony przez wr high/high i więcej go będzie w obronie, a ataki będą opóźnione bo będzie stał na linii środkowej - dokładnie z tego samego powodu olałem kartę Alexisa Sancheza..

 

drugi skład bdb, Dybala tak jak mówisz nie nadaje się do 433 na wysuniętego (tak samo jak Aguero), ale jak ma przydupasa obok siebie to pokazuje ząbki

 

aha jak widzę u was tego IF Sokratisa to mnie ch strzela ;) nieudany invest to lekko powiedziane, ludki nakupowały go w okolicach black friday na potęgę i teraz się go nie da sprzedać z przebitką, może za miesiąc :P

 

dzisiaj zaczyna się FUTmas, może będzie jakiś ciekawy untradeable w darmowych paczkach, taką mam nadzieję, w tamtym roku wypadł Reus czyli na untradeable paczki EA robi hojne dary :P

Odnośnik do komentarza

Nero - mam wlasnie 2 sklady ktorymi tez gram na przemian - lawka to wlasnie druzyna niemiecka z Lewym i Costa w ataku. w kolorowe karty inwestuje od dluzszego czasu - raz ze lubie miec specjalne karty, 2 ze taki IF Salaha na skrzydle z pejsem 95 nie raz mi obiegl obroncow sam i najwazniejsze - jak juz nachodzi mnie ochota na zmiane skladu to na kazdym zarabiam.

 

Co do Szczesnego - gram nim od poczatku i powiem Ci, ze dla mnie taki sam lepoard pola karnego jak inni z overalem 84! Najwieksze zaskoczenie to discard Renato Sanchez - dla mnie chlop chodzi jeszcze lepiej niz czarny Kante! No wszędzie jest! wspiera obrone, podaje do napastnikow, strzela bramki. 

 

Co do Dybali gralem wypozyczonym w tej formacji i gralo mi sie nim rewelacyjnie, ale do chyba kazdy musi znalezc swojego napastnika w grze. Mi sie np. Lewym gra czasami dziwnie - tez ma slabe workrate'y (M/M), no ale w niemieckiej poza nim jest tylko Aubemayang. Wazne ze duzo goli strzela!

Odnośnik do komentarza

@xtomash - fajny kompaktowy ten 1wszy skład, na serie a się nie znam to się nie wypowiem ;p

 

bramkarz najlepszy możliwy ;) następny upgrade to już Cech, wtedy to już nic nie puścisz

boki obrony optymalne, daj im karty Shadow to będą nie do przejścia (Anchor też ok), środek do wymiany - Smallinga używam i godny polecenia, natomiast Bailly ma nieciekawe workrates (high/med.) co znaczy że możesz dostawać kontry a on nie zdąży wrócić..90% osób online gra na kontrę na jakiegoś Vardyego/Muse/Sturridgea itp. także musiałbyś grać defensywnie cały czas żeby on Ci nie szedł do przodu - Otamendi/Kompany/Koscielny są lepszym wyborem, dla CB karta Sentinel do boosta defensywy i będą ścianą nie do ruszenia ;

pomoc ciekawa bo wybalansowana (jeden kreatywny Eriksen, jeden passer Hendo i defensywny Can) brakuje tylko tam Kante do czyszczenia wszystkiego, Rooney też by się nadawał na przemianowanie go na CM, latałby po całym boisku i jeszcze ma dobry strzał...taka tanśza wersja De Bruyne to niegłupi pomysł ; upgrady jakie bym tu widział na później to Ramsey/Kante

front 3 za szybki to nie jest ;) rozumiem czołg na środku ale boki są ciekawsze opcje szczególnie RF (Mane, Shaqiri, Mahrez) LF najbliższym upgradem byłby Martial

na czołg nadaje się też Benteke/Lukaku jest wyborny no i Diego Costa, wiadomo

 

ogólnie najbardziej zauważalną zmianę odczujesz jak dokupisz miotłę na środek pomocy (Rooney/Kante) - wygrasz środek pola i będziesz miał spokój z tyłu, bramkarza (przestaniesz dostawać szmatki)  i napastnika który ci będzie strzelał z niczego

 

dla mnie największą zmianą był po kolei transfer Cecha, potem Kante i de Bruyne - dzięki temu ostatniemu panu zacząłem punktować z dystansu i ogólnie zmieniło to moją grę na tyle że gram bardziej różnorodnie...dlatego Rooney też wydaje się ciekawą opcją dla Ciebie

 

--

 

a ja osobiście idę teraz w bundeslige, czas wypróbować Lewego co tam potrafi :] chociaż wiadomo że giermków do podawania też musi mieć bardzo dobrych, szkoda że Dembele nie dostał jeszcze IFa bo chciałem nim pobiegać trochę...na szczęście w BuLi jest zatrzęsienie dryblerów ;) Douglas Costa, Coman, Robben no i Rolls Reus ;)

Co do moich napastników to Bony zaskakująco dobrze się spisuje. Do tego ma huntera więc trochę szybszy jest. Na RF jest Sissoko także z hunterem . Koleś jest niesamowity. Potężny i dosyć szybki. Jak walnie zza pola to piłka często wpada. Jak nie wpadnie to bramkarz odbija i jest szansa na dobitkę :)

 

Wszyscy tak chwalą tego Renato i zastanawiam się nad hybrydą. Ciężko chyba będzie go zmieścić w bpl ale z Calcio chyba da radę coś zrobić.

https://www.futbin.com/17/squad/719344

jak wypełnić w miarę budżetowo luki?

 

ew z bpl: https://www.futbin.com/17/squad/719433

Odnośnik do komentarza

Zagralem dzisiaj pare meczy tym niebieskim Fährmannem i od razu postanowilem jednak zmienic Wojtka na jakiegos lepszego bramkarza. Handanovica (w przyszlosci pewnie bedzie Buffon) - Nero pisales o Gustavo  - nie ma za rewelacyjnych statystyk, ale Keita jakos slabo broni wiec tez zrobie szybka wymiane, no bardzo brakuje mi tam Vidala! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@xtomash - ta hybryda bundes/premier jest niezła, tylko na boga daj spokój z Żiru ;) byłbyś chyba jedynym graczem na świecie który by go używał ;)

 

@easy - i jak ten Fahrmann broni? ja mam teraz Leno 86 a kiepski jest :/ puszcza okna, jakieś dziwne wbitki o własne nogi już miał, Cech to to nie jest

 

15439752_1835584530018477_46914271742717

 

skład bundes już zakupiony, kupiłem tego movember Gustavo zobaczymy czy jest coś wart, najgorzej że wczoraj kosztował okolice discard czyli 10-12k a dzisiaj przez te nowe SBC gdzie potrzebne są movember karty skoczył do 20k...no trudno już ;) Vidal pewnie jest super ale cena zaporowa, ja sobie wziąłem Alabe zamiast niego na razie

 

atak Robben Reus Lewy to jest coś pięknego :] tzn poza tym że koło 70minuty oni już przestają biegać i jedna kosa w Reusa albo Arjena i injury ;) bo obaj mają trait injury prone także taka uwaga jak gracie przeciwko nim to kosić pod koniec meczu i macie ich z głowy ;] natomiast Lewy...nic nie mówiliście że to jest monstrum w tej fifie...dałem mu Hawka i trafia dosłownie wszystko...6 goli w debiucie online, poplułem się ze śmiechu bo to było niedorzeczne, każda główka gol, strzał z pola karnego, finesse z 18metra...takie granie to czysty fun :P

 

no ale muszę jeszcze dopompować skład mimo to, potrzebny OTW Sanches, OTW Dembele, inny gk i godni zmiennicy, najtrudniej będzie z zastępstwem dla Lewego ;>

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...