Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

no ja z przodu mialem Salaha IF, Eder (discard kot) i Felipe Andersona - plan byl taki by kupic Giovinco jak bedzie IF, polaczyc go z El Sharawym, albo wlasnie Insigne - Dybala dla mnie przekocur ale szkoda bylo mi 200 kola przez czarnym piatkiem na zlotego zawodnika wydawac.Testowalem IFa Immobile, ale nie wyrobilem sobie zdania - raz sie zrywal, raz musialem wpuszczac rezerwe.
Z tylu poza typicalami z tanszych graczy moge polecic Parolo, Asamoah - z drozszych gralem tez Naingolanem i Bonaventura IF - niby super statystyki a chlop w ogole z pilka nie mogl sie czesto odwrocic. Agility wysokie, ale na boisku w ogole tego widac nie bylo, za to podania bardzo dokladne. Z tylu gralem Evra, Koulibaly, Manolas IF i Florenzi - bardzo dobry prawy obronca wspierjacy atak, szkoda ze nie kupilem jego IFa - tez bym zarobil.
 
W.Szcesny - leopard bramki, kolejny discard, dlatego tez w bramkarzy nigdy za wiele nie inwestuje - Ci najdrozsi to co maja puscic i tak z reguly puszcza.
 
Ogolnie czarne karty to calkiem niezla inwestycja, trzymaja cene, na niektorych nawet zarobilem i wymienilem Serie A na testy ligi angielskiej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no szybko wrocilem do Serie A xD

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gNAusQE6nMoq7:FFA17PS4

 

Nie wiem tylko czy Insigne, El Sharawy czy Mertens.

EDIT: jednak chyba 2 mrowki w ataku ! ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Planuję sobie kupić fife pograć w 17 Ut, bo jednak online w fife to inna liga niż PES,powiedzcie jak tu się zarabia te coinsy, bo jak za wygraną dostaje 300 a paczka kosztuje 7500 to ja 100 lat będę na to zbierał, po 2 jak zrobić aby zawodnikowi odnawiap się fitness jak w PES, muszę go posadzić na ławkę? Bo nigdy nie mam coinsow na te karty fitnessu albo są zbyt drogie. Od jakiej ligi zacząć w 16 zaczynałem od ekstraklasy ale na tle innych graczy tam gra padaka.

Chodzi mi w miarę tania,i idzie coś pograć, bo wiem że bpl drogie jest, ogólnie dla mnie wszytsko jest tam drogie.

Odnośnik do komentarza

w ogole nie chyba ze chcialbys od razu grac graczami z overalem 90. Jest juz cala masa discardow za grosze, z ktorych mozna zlozyc fajny zespol.

Coinsy zarabia sie na handlu, meczach, za zwyciestwo w sezonach, meczach towarzyskich, lidze weekendowej (nagrody za awanse do wyższej ligi itp), mozesz w glownym menu kupic sobie boosty (np 1500 coinow na 15-10 meczy - jest ich pare, wiec za mecz dostajesz minimum 1500 coinow), fitnes odnawiasz jak masz chlopow na lawce (najlepiej miec 2 sklady i je zmieniac co 1-2 mecze), na starcie zawsze zaczynasz od 10tej ligi, paczek po prostu nie otwieraj.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

jakies tipy do gry w obronie? ostatnio przeciwnicy po prostu wbiegaja moje pole karne, trzymam X, staram sie odbierac "strzalem", ale moi obroncy po prostu ocieraja sie o napastnikow.

 

Ogólnie to zawsze grać z jockey, przełączać się prawym analogiem.

 

A szczególnie obejrzeć na yt tutoriale dotyczące obrony gościa o nicku Soetie i to stosować. Nie będzie cię byle lama ogrywać.

 

Link do jego kanału:

 

https://www.youtube.com/channel/UCLDygmIgyHiJqO3IUIJt07g

Odnośnik do komentarza

ale mi sie tymi wlochami swietnie gra ! Giovinco i Insigne urodzeni  160 centrymetrowi MORDERCY!

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=krQtuZa2nMouR:FFA17PS4

 

Do francuzow kupilem Kante, bo ta karta to najwiekszy dzikus srodka pola jakim gralem, mam nadzieje, ze chemii nie zabraknie !

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eX0veJbjnMouT:FFA17PS4

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie tez chcialem polaczyc wlochow i kante i poki co wymyslilem cos takiego

 

vtY7HS6.png

 

Ale zanim w to pojde to musze sprawdzic Zaze jak sie nim gra bo w sumie wszystko oprocz podan ma dobre. Chcialem na poczatku isc w Ligue 1 przez Balotelliego ale gralo mi sie nim dramatycznie

 

I kazdemu kto zaczyna grac wloska polecam brac Edera. Mi sie nim gra mega a chodzi wlasciwie za darmo. W 76 meczach ma 86 bramek i 40 asyst, na cam daje rade tak samo dobrze jak na st

Odnośnik do komentarza

o widze że mnie posłuchaliście z Kante :D mi on zmienił całkiem ratio win-loss, teraz pomoc jest nie do przejścia z takim psychopatą w pomocy, coprawda nim się dużo nie kreuje ale z jego statami defensywnymi i speedem to lata jak oszalały po całym boisku i czyści każdy problem ;) naprawdę jak widze u przeciwnika Ngolo to wiem że muszę omijać tą strefę bo będzie przeje.bka...śmieję się że gra się zmieniła trochę w Madden NFL - faza obronna - przełączenie się na Ngolo i bieg do tego z piłką z mashowaniem kółka - profit, odetnie też każdego napastnika, każdą prostopadłą...prawdę mówiąc szukam jego tanich zamienników ale wielu takich nie ma...chodzi o workrate Medium/High, duży pace i wysoki def/tackling...serio już przestałem marzyć o Pogbie jak mam takie monstrum

 

ogólnie patrzcie uważnie na staty a nie cenę bo to może się zupełnie nie pokrywać bo np. ten Eder to też świetna karta a tani wch, no i druga sprawa czy pasuje wam do waszego ustawienia...ja musiałem opchnąć i Vardyego i Sturridge'a bo do 4-3-3(4) się nie nadają, tu potrzebna jest ściana na zgrywki ala Lukaku/Diego Costa/Lewy...taki Aguero by nawet piłek nie dostawał...także trzeba to brać pod uwagę

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

W koncu siadlo  :sorcerer:

xZsSoa8.jpg

 

Mysle ze koncowo kosztowalo mnie to max 130-150k coinsow i dwa razy tyle nerwow. Czyli tyle co dwa jego informy. No ale nie zaluje bo za bardzo sie uparlem na ta karte. Ogolnie niektore kluby mozna zlozyc za doslownie 3-5k, ale niestety Sporting KC kosztuje przynajmniej 40k, a New England 30k i nawet siedzenie na licytacjach nic nie pomaga. Ale wiekszy bol niz kasa to jednak czas i nerwy jakie trzeba na to poswiecic. Wiadomo ze jak ktos ma milion coinsow to moze sobie wszystko kupowac na kup teraz  niech bierze Ronaldo ale ja staralem sie szukac najlepszych okazji no i bardzo duzo pohandlowalem bo nie mialem tyle coinsow na poczatku zeby to zrobic. Jutro trzeba bedzie go przetestowac bo dzisiaj juz nie mam sil na fife :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio przeczytalem spoko opcje na zarabianie ale legalne to to nie jest. Chociaz z drugiej strony watpie zeby mozna tak szybko wylapac tego bana. Chodzi o to zeby zalozyc drugie konto i zrobic na nim te zaawansowane sbc czyli hybrydy ligowe i narodowe, opychac grajkow ktorzy wypadna a wiadomo ze wypadaja kozaccy no i potem cionsy przelewac na swoje glowne konto. Tylko szkoda troche dostac za to bana bo klub mam od 2011 i zal by mi bylo xd

 

Ogolnie ja mam problem zeby pohandlowac i faktycznie czerpac zyski z tego. Od jakiegos czasu dzialalem na kondycjach druzynowych ale i tutaj ceny sie troche pogiely i nie mam ochoty siedziec na tym zeby zarobic 100 coinsow na karcie minus podatek. Teraz na weekend trafilem tez z waznymi meczami i kupilem troche grajkow BVB/Bayern/Real/Atletico ale zarobek tez nie taki jak oczekiwalem.

Odnośnik do komentarza

Tak. 

 

Randomowa ale z tych hybryd wypadaja wyraznie lepsi zawodnicy. Wczoraj przez godzine zarobilem na czysto 100k. I nic wielkiego mi nie wypadlo (byl walkout ale ribery, 1 karta movember w cenie quicksell, miranda, leno i naldo + reszta po(pipi)ki). Ryzyka w zasadzie nie ma bo nawet jakby wszystkich co wypadna quicksellowac to i tak wyjdziemy na minimalny plus w najgorszym wypadku 0. Problem tylko jest taki ze system w EA szybko dziala i od razu mnie wylapali i dostalem ostrzezenie i zabrali mi te cionsy :D Poczytalem co robie zle skoro ludzie przelewaja duzo wieksze sumy i moze dzisiaj tez chwile na to poswiece. W kazdym razie 100k na czysto w godzine to nie zrobilem nigdy. 

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakieś stronki/kanały gdzie można by się trochę doedukować? Zacząłem grać ligę FUT (teraz chyba 6). Czasami idzie dobrze, czasami wpierdziel totalny (to jeszcze ujdzie bo od razu wiadomo, że się szans nie ma i szkoda nerwów). Najgorzej jak wydaje się że da radę coś ugrać a kończy się 0:2 bo moi piłkarze dostają zbiorowego wylewu jak tylko pod bramkę podejdą. 

 

Zauważyłem jedna dziwną rzecz. Czasami podczas ataku wszystko się klei- jest zawsze kilku zawodników do podania i z reguły udaje się dojść pod pole karne. Innym razem każdy atak to totalne nichuhu. Podejście do połowy boiska i gwarantowana strata- gdzie bym nie poszedł i tak będzie przy mnie 3 przeciwników i nikogo z moich do podania. Miałem ostatnio taki mecz: 1 połowa zdecydowanie dominuję- udało się nawet cośtam strzelić. II połowa całkowicie inna. Nagle wyjście ze swojej połowy graniczy z cudem i nic nie wychodzi. Da się coś z tym zrobić? ;-) (ustawienia ataku to też nie, bo miałem na neutralne) 

 

Grałem dziś z jakimś wymiataczem. Na 6 dośrodkowań z rożnych gość miał 2 bramki 2 prawie bramki, mi udało się tylko raz wybić obrońcą. Jak on to robił? Mi tak na oko udaje się trafić w piłkę w max 1/3 rożnych (trafić jakkolwiek więc 90% tych trafień to syfny lob w trybuny ;-)) 

Odnośnik do komentarza

Ladny crash marketu sie zaczal - Lewandowski po 170 tys, Dybala 130, jak jeszcze przed wczoraj ponad 200 chodzil.

Lacazzete Movember 60 kola, zloty ze 100 do 40 spadl...

Czekam jeszcze na nagrody ligi weekendowej i w piatek robimy upgrade skladow!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...