Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi powie o co chodzi w tej po(pipi)anej grze i dlaczego w tej sytuacji spadłem z ligi i gra nie dała mi jeszcze rozegrać 3 spotkań mimo że miałem szansę się utrzymać?

 

uXH3unj.jpg

o ale dobre Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

niezły payday dzisiaj z powodu dobrego totw

OTW Mane kupiony za 97k- poszedł za 200k

OTW Kante 140k-330k

jeszcze OTW Stones czeka na opchniecie ;)

 

na SBC investach tez się robi banalnie hajs, wszystko jest rozpisane każdego tygodnia na reddit fifowym

 

coś czuję że będzie Ronaldo w tym sezonie :P

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

na SBC investach tez się robi banalnie hajs, wszystko jest rozpisane każdego tygodnia na reddit fifowym

 

 

 

Nie widzę tych SBC investy, one się pojawiają czasowo czu jak?

 

ps. ktoś chętny na wymiane moich coinsow z 16 (czyt. sporo dobrych kart, sam top z BPL i reszty lig europejskich, kilku IF plus Jay-Jay Okocha) na coinsy z 17?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No wlasnie Panowie na czym tam teraz zarabiacie?

Ja w tym sezonie na poczatku najwiecej kasy przytulilem za karty fitnesu, pozniej 4 tyg z rzedu karty leczenia, dzisiaj wygralem Draft i jak zwykle same discardy, moze w lidze weekendowej cos powalcze...

Odnośnik do komentarza

dużo dobrych porad jest na reddit.com/r/fifa

 

zarobić można na wiele sposobów :

- kupować graczy którzy mogą dostac IF, dajmy na to martial strzela 3 bramki, cena podczas meczu potrafi skoczyć ostro bo ludzie spodziewają się IF, oglądać mecze i trafić z IF to dobra kasa podczas meczu albo w środę jak już dostanie IF

- draft online, offline nie bo osłabili nagrody drastycznie

- grac fut champs, nagrody tygodniowe sa rozne ale miesięczne to np gwarantowany IF

- skup piłkarzy potrzebnych do squadbuild challenge, np koreanczycy przez jedno wyzwanie z Sonem chodzili pi 2k-5k za złomiaste karty ;) trzeba tylko szybko reagować jak pojawiają się nowe wyzwania

- karty OTW to mocarna kasa, ale trzeba ich opychać w momencie ogłoszenia TOTW bo później tanieja w przeciągu godziny

-kupować pilkarzykow w tygodniu, najlepiej w okolicach srody (TOTW), sprzedawać w weekend jak ludki kupuja składu pod fut champs - profit

- skup heal, squad fitness i chem stylow w tygodniu - sprzedaz w weekend - zawsze jest przebitka

 

na samych draftach, sbc i OTW nabiłem już 700k ale potrzebuje drugie tyle na Ronaldo ;)

 

aha pamiętajcie o market crashu w black friday - ceny polecą na pysk także sprzedajcie swój skład oodpowiednio wcześniej bo kupicie go za polowe ceny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IF - karta in form, którą dostaje zawodnik po dobrym występie w prawdziwym życiu. Ta karta jest dostępna przez tydzień w paczkach.

Karta OTW - karta już niedostępna w paczkach. Polega na tym, że karta OTW zawodnika automatycznie będzie się aktualizować do najlepszej możliwej wersji zawodnika. Przykładowo jeżeli zawodnik dostanie in forma, to karta OTW przybiera jego wartość, kolejny in form i znowu ta karta zostaje ulepszona itd.

Odnośnik do komentarza

Też nie ogarniam. Wczoraj w sumie dopiero zacząłem UT w siedemnastce i w kilka h, nawet ciekawy skład z La Liga złożyłem:

 

Ter-Stegen/D. Alves

 

Carvajal/Cancelo-Savic/Laporte-Gimenez/Musachio-Gaya/Tremoulinas

 

C. Vela/Perez-Turan/Casemiro-Koke/Rafinha-Carrasco/Castillejo

 

Aduriz/Morata-Gameiro

 

Mam teraz trochę ponad 20k, kogo na początek wymienić? Myślę o Oblaku na bramke (ok 11k) i stoperzy Varane/Pique oraz Gaitana na lewą za Castillejo. Polećcie kogoś dobrego z La Liga do składu i za kogo miałby grać jak możecie :)

Odnośnik do komentarza

ja mam podobny skład tyle, że gram 4-1-3-1-2.

na bramce dodaktowo mam Ruffiera (z paczki) i do niego na lewą obronę Evrę. na prawej Juan Fran.

na środku jeszcze Garay.

 

na defensywnym Busquets. na lewej pomocy jeszcze Nasri się sprawdza + z przodu Vasquez.

 

o Gomesu myślałem.

 

aha pamiętajcie o market crashu w black friday - ceny polecą na pysk także sprzedajcie swój skład oodpowiednio wcześniej bo kupicie go za polowe ceny

 

jakaś podpowiedź kiedy najlepiej? czekać do końca czy już teraz warto?

Odnośnik do komentarza

mi fut tez zniszczyl psychike w ten weekend - draft, pozniej liga weekendowa, mialem coiny wystawiac, ale jak widze, ze chodza za michalki, to nawet sie nie chce.

Dzisiaj 50 tys coinow za schabowego z frytkami chodzilo xD

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...