Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwią mnie głosy, że komuś drogo za netflixa. Moim zdaniem 13,50 zł miesięcznie (54 zł na 4 osoby/pary) na mnie i narzeczoną za taki za(pipi)isty wybór seriali dla osób, które oglądają 2-6 odcinków w tygodniu, to rewelacyjna oferta. Mam wrażenie, że zanim zdążę obejrzeć jeden serial do końca, to pojawia się kilka nowych, które z chęcią bym obejrzał. Nawet gdybym więcej oglądał to dalej uważam, że jest to świetna sprawa i godna wydania równowartości kilku piw, aby w każdej chwili i miejscu mieć dostęp do ogromnej biblioteki seriali. Jak jeszcze wprowadzą tryb offline, to będę skakał z radości.

Sam ceo netflixa nie widzi nic złego w dzieleniu się kontem i tak też robię ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Dobra ta animacja. Wydawało mi się, że to podróba Family Guy, a to przecież ja w przyszłości:(

Nie ma tu za dużo fikcji, raczej sytuacje przedstawione są dość realne. Smutne, ale to śmiech przez łzy.

Obejrzałem trzy odcinki i z miłą chęcią obejrzę kolejne.

 

''King of the hill'' Panie Awkward. http://www.imdb.com/title/tt0118375/

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwią mnie głosy, że komuś drogo za netflixa. Moim zdaniem 13,50 zł miesięcznie (54 zł na 4 osoby/pary) na mnie i narzeczoną za taki za(pipi)isty wybór seriali dla osób, które oglądają 2-6 odcinków w tygodniu, to rewelacyjna oferta. Mam wrażenie, że zanim zdążę obejrzeć jeden serial do końca, to pojawia się kilka nowych, które z chęcią bym obejrzał. Nawet gdybym więcej oglądał to dalej uważam, że jest to świetna sprawa i godna wydania równowartości kilku piw, aby w każdej chwili i miejscu mieć dostęp do ogromnej biblioteki seriali. Jak jeszcze wprowadzą tryb offline, to będę skakał z radości.

Sam ceo netflixa nie widzi nic złego w dzieleniu się kontem i tak też robię ze znajomymi.

A gdzie te głosy że tak nieśmiało zapytam? Czy aby nie w twojej głowie.
Odnośnik do komentarza

Czytać ze zrozumieniem nie potraficie? 13,5 na parę. Płacę ja ale każdy może się rozliczać jak mu wygodniej. 13,50 na 4 pary, prosta matematyka. @Luk a ty sobie wygugluj mnóstwo wywiadów jest na ten temat z nim. Ale skoro Ciebie to przerasta, to pozwól, że ci ułatwię: http://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-pozwala-na-dzielenie-kont-769300

Odnośnik do komentarza

W sumie racja... Kiepskim pomysłem jest pisanie o 6 rano.  A na potwierdzenie, że to nie są głosy w mojej głowie:

 

Używałem darmowego miesiąca i naoglądałem się w ch.uj co mnie interesowało potem olalem. Oferta jest nie warta miesięcznej subskrypcji

 

 

No to za jakiś rok to będzie się opłacać. Wystarczy wejść w sekcję "Horrory" i zapłakać rzewnie.

 

 
W polsce to chyba nawet HBO GO i Ipla mają bogatszą ofertę od Netflixa. Może w grudniu wykupię Netflixa, jest tam kilka niezłych seriali.

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam darmowy miesiąc (w sumie nie wiem, ile zostało, ale przedłużę). Obejrzałem tylko dwa seriale i oglądam trzeci (kreskówkę), ale starszym dałem konto i oglądają Breaking Bada. Jestem zadowolony.

A i muszę obejrzeć jeszcze parę klasyków, typu Szczęki, czy Piąty Element:)

Szkoda, że z polskich filmów taka lipa (są np. galerianki). Brak tu kultowych filmów z Cezary Pazurą, czy Lindą, no i filmów Kondrata, czy Smarzowskiego.

Odnośnik do komentarza

Ta bajka mnie rozpierdziela:

Dzieciak był na wagarach, wrócił wcześniej do domu, a tu nagle zjawili się starzy. Jeszcze jego stary tak na niego wrzuca, a potem... (sorry za filmik zgrywany, ale na jutubie nic innego nie widzę).

2:55 jak ktoś niecierpliwy

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja mam darmowy miesiąc (w sumie nie wiem, ile zostało, ale przedłużę). Obejrzałem tylko dwa seriale i oglądam trzeci (kreskówkę), ale starszym dałem konto i oglądają Breaking Bada. Jestem zadowolony.A i muszę obejrzeć jeszcze parę klasyków, typu Szczęki, czy Piąty Element:)Szkoda, że z polskich filmów taka lipa (są np. galerianki). Brak tu kultowych filmów z Cezary Pazurą, czy Lindą, no i filmów Kondrata, czy Smarzowskiego.

Ty musisz się człowieku jeszcze wiele nauczyć by rozróżnić (pipi) od cukierków. Pazura bój się Boga.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam darmowy miesiąc (w sumie nie wiem, ile zostało, ale przedłużę). Obejrzałem tylko dwa seriale i oglądam trzeci (kreskówkę), ale starszym dałem konto i oglądają Breaking Bada. Jestem zadowolony.A i muszę obejrzeć jeszcze parę klasyków, typu Szczęki, czy Piąty Element:)Szkoda, że z polskich filmów taka lipa (są np. galerianki). Brak tu kultowych filmów z Cezary Pazurą, czy Lindą, no i filmów Kondrata, czy Smarzowskiego.

Ty musisz się człowieku jeszcze wiele nauczyć by rozróżnić (pipi) od cukierków. Pazura bój się Boga.

 

Może to kwestia gustu, albo sentymentu, ale raczej miło wspominam Killerów 2-óch, Psy, Nic Śmiesznego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.