Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem na netflixie min. :

House of Cards, Bojack Horseman, Daredevil, Luke Cage, Elementary, Sherlock, The Musketeers, Knights of Sidonia, Rurouni Kenshin, Rick and Morty, Lovesick, The Get Down, Archer, Brooklyn Nine Nine i Stranger Things. Większość z tego była na naprawdę wysokim poziomie. Teraz w listopadzie nowe sezony Elementary oraz Lovesick, a dla żony Gilmore Girls. Jak dla mnie to dobra oferta

Odnośnik do komentarza

Rick and Morty tylko jeden sezon, Brooklyn tez jeden w tył...

 

Dalem ostatnio szanse dwom filmom made-for-netflix i jak narazie oferta nie blyszczy. 'Special Correspondents' od Gervaisa totalnie nijakie, a z horroru 'I am the pretty thing that lives in the house' najlepszy jest w sumie trailer ktory mnie bardzo zaintrygowal. Niestety calosc jest nudna w ten zly sposob gdzie cale napiecie pryska gdzies w polowie poprzez nieudolne prowadzenie akcji i zapatrzenie sie rezysero-scenarzyste na swoja historie. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Bjały odpal tez f is for family.

A jakie seriale obejrzeliście, dzięki Netflixowi?

Ja ww. bajkę, Stranger Things, Scream... trochę mało tego.

Obczaiłem jeden epizod ale niestety nie w moim guście, może przez to że tak się zajarałem koniem. Dziś skończyłem 1 sezon BoJACK, dawkuje go sobie bo jest tak zaj.ebisty i nie chcę go szybko skończyć.

Kojarzy mi się z Clifornication bardzo.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu obejrzałem Carter Land, świetny dokument, podczas oglądana które zastanawiałem się, czy to przypadkiem nie fikcja i po prostu oglądam film fabularny zrobiony tak, aby odbierać go jako dokument. Trzeba zobaczyć.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem już 3 odcinki the crown ale to jest dobre. Aktor który gra Churchilla robi to fenomenalnie. Cała obsada na plus i dla mnie obecnie to top 3 seriali od netflixa.  (razem z House of Cards i narcos) . Polecam jak ktoś jeszcze nie ogląda.

Odnośnik do komentarza

Seria Niefortunnych Zdarzeń w formie serialu? Z NPH? Na netflixie, na premiere? OBEMA :banderas: lubiłem "oryginalny" film z Jimem Carreyem, a za gowniaka te 2-3 ksiazki ktore przeczytalem tez mi się podobały, więc "biere" od razu ^_^ Mam tylko nadzieję, że NPH da radę. 

 

Tymczasem, zostały mi ze 2-3 odcinki do skończenia House of cards, Bojacka też kończę powoli, niedługo trzeba będzie się w końcu zabrać za Strangers Things i Orange is new Black, a potem inne seriale. Netflix? zawsze szanowałem, świetna usługa 

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem dzisiaj ofertę Netflixa w PL. Contentu dużo mniej niż w wersji dla USA. Czy w dobie wypuszczanych seriali na torrencie w fullhd są jakieś plusy korzystania z tego poza materiałem w 4k? Napisy po polsku, lektor po polsku?

Dlaczego składkowicze nie robią zrzutki na vpn i ofertę USA tylko kupują wersję PL?

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem dzisiaj ofertę Netflixa w PL. Contentu dużo mniej niż w wersji dla USA. Czy w dobie wypuszczanych seriali na torrencie w fullhd są jakieś plusy korzystania z tego poza materiałem w 4k? Napisy po polsku, lektor po polsku?

Dlaczego składkowicze nie robią zrzutki na vpn i ofertę USA tylko kupują wersję PL?

Kwestia wygody. Mam w TV appkę, odpalam ją jednym przyciskiem i od razu oglądam w zadowalającej mnie jakości. Jest trochę rzeczy do obejrzenia, których jeszcze nie widziałem - raczej nie wciągam więcej niż 1 odcinek jakiegoś serialu dziennie, więc na trochę mi starczy, a w między czasie pewnie też coś dorzucą jeszcze.

 

No, a dodatkowo nie każdy w domu da radę oglądać bez napisów, więc dlatego PL, a nie US.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...