Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei dałem się wciągnąć w Drop Dead Diva, który żona ogląda. Raz czy dwa spojrzałem na ekran jak oglądała i ani się spostrzegłem jak obejrzałem raem z nią kilka odcinków. Może nie jest to nic nadzwyczajnego, ale przyjemnie się ogląda, nie ma głupot, jest wesoło, a czasem smutno no i życiowo. Ktoś może powiedzieć, że to babski serial, ale mam to gdzieś. Aktorzy trafnie dobrani i widać, że im się dobrze razem współpracowało, odcinki nie za długie, nie za krótkie, no i nie nudzą. Polecam, nie tylko do prasowania.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skonczylem Master of None. Normalnie powinienem po paru odcinkach odpuscic z nudow, ale ten serial ma cos w sobie. Ogladalo sie naprawde niezle. Troche smiechu, troche powagi. Kazdy odcinek jest inny. Szkoda, ze troche watkow pourywali. Odcinek nie za dlugie, dzieki temu wchodza fajnie. Pewnie zakoncza na tym 1 sezonie. Jakbym mial ocenic to cos pomiedzy mocna szostka a slaba siodemka.

 

Lece teraz z polecanym Boujackiem. Pierwsze 2-3 odcinki byly spoko, ale bez szalu, im dalej tym lepiej. Coraz bardziej bawi a sam bohater jest mega. Faktycznie mozna delikatnie porownac z Hankiem z Californication. Super sprawa z tym pobieraniem z netflixa na np telefon. W pracy gdy mam chwile lukam Horsemana. Na razie 9 odc. Ale cos czuje, ze wciagne wszystkie sezony w pare dni.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skonczylem Master of None. Normalnie powinienem po paru odcinkach odpuscic z nudow, ale ten serial ma cos w sobie. Ogladalo sie naprawde niezle. Troche smiechu, troche powagi. Kazdy odcinek jest inny. Szkoda, ze troche watkow pourywali. Odcinek nie za dlugie, dzieki temu wchodza fajnie. Pewnie zakoncza na tym 1 sezonie. Jakbym mial ocenic to cos pomiedzy mocna szostka a slaba siodemka.

2. sezon jest kręcony albo już nakręcony nawet

Odnośnik do komentarza

Luke Cage dał rade, bardzo ciekawie skręcony serial i jak zwykle dobrze dobrany casting. Na najwyższy plus soundtrack i ten styl podchodzący pod te czarne kryminały z lat 70/80-tych. Nie powiedziałbym, że ogólnie to lepszy serial od Jessici, ale zdecydowanie bije o głowe parodie jaką był 2-gi sezon Daredevila.

Odnośnik do komentarza

 

Cebula jest mocna w tobie.

Na razie to jest padawanem cebuli, do cebulowego mistrza jedi trochę brakuje. Ja wykorzystałem już darmowy miesiąc cztery razy, podpinając 3 różne karty i konto paypal. No, ale żeby nie było, teraz trzeci raz płaciłem za konto.

A, to w takim razie będzie z niego bardziej taki szczypiorek, albo szalotka.

Odnośnik do komentarza

The OA - całkiem solidne tzw mystery drama. Tematyka jakby nie patrzeć dość kontrowersyjna, ale dobrze mi się oglądało do samego końca.

Początek mega powolny ale potem jest lepiej.

 

chociaż sama idea 'stawania się' aniołami nie do końca mi siadła, za to tego 'tańca', który potrafi ludzi zza grobu wyciągać i otwierać portale do innych wymiarów już jak najbardziej

 

Jak ktoś lubi projekty autorskie Brit Marling 

 

 

to powyższy serial też powinien się spodobać.

Poza tym jest tylko 8 odcinków.

 

7/10

Odnośnik do komentarza
Freaks and Geeks - Ogladal moze ktos? Jestem wlasnie na 10 odcinku. Fajny serial. Klimat lat 80'. No i Aptow oraz poczatki Franco, Rogena, Segela i paru innych. Cos w sobie ten serial ma. Po pierwszych 2-3 odcinkach bylem sceptycznie nastawiony ale im bardziej poznajemu bohaterow, tym serial lepiej wchodzi. Polecam.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...