Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sprite napisał:

A Sonsów nie mieli wyrzucać z Netflixa lada moment?

Ale przecież na polski dopiero wrzucili :smutas: Nie no gdzieś mi się obiło o oczy, że znika z zagranicznego. Na polskim będzie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Cooooooooooooooooo? Jakie wyciete sceny? :smutas:

W pierwszym odcinku brakuje np. dialogu Claya z Laroyem, nie ma podsumowania "szaszłyków by Jax" przy stole podczas obrad klubu, uścisku Tiga z Happym na ringu i coś tam jeszcze, co zapomniałem. No nie tykam następnych odcinków na Netfliniu, bo cholera wie co jeszcze poszło pod nóż.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wczoraj skrzywiłem się w wuj oglądając pilota - no przecież to zakrawa na kpinę. Jakby dali info albo wywalili jakieś brutalniejsze sceny bo cenzura to jeszcze byłbym jakoś w stanie to zrozumieć, ale czemu brak akurat tych konkretnych momentów? No nie wiem co tak słabo

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Może coś Bzdurasowi się pomyliło

Oglądałem serial 4 razy i chodzę w ciuchach z logiem SAMCRO - nie pomyliło mi się :) Zresztą, sprawdź długość odcinków z Fox i Netflix.

 

 

Na bank brakuje tej sceny:

Cytat

[5460][5483]Z Charming do Oakland|jest kawał drogi.
[5488][5516]Czemu swobodny jeździec|spotyka się ze mną osobiście?
[5551][5571]Magazyn spłonął.
[5580][5601]Cała broń, razem z twoimi M4,
[5617][5629]poszła w cholerę.
[5631][5658]Cała należność za sprzęt już wpłynęła.
[5662][5672]Dostawa
[5677][5700]- trochę się opóźni.|- Nie ma mowy.
[5705][5726]Zbliża się moja własna dostawa.
[5727][5742]Bardzo ważny ładunek.
[5750][5777]Robię interesy z Dziewiętnastkami|od długiego czasu.
[5778][5794]Zawsze szanowałem naszą umowę.
[5802][5827]Nigdy nie sprzedałem nic Meksykańcom.
[5833][5862]A teraz chcę, żebyś okazał|mi odrobinę szacunku
[5868][5891]i dał kilka dni|więcej na dostawę.
[5893][5920]Nie pieprz mi tu|o historii i szacunku.
[5933][5953]Tu chodzi o interes, staruszku.
[5962][5977]I mówię ci,
[5983][5993]brachu,
[6003][6021]że jak mi dasz więcej czasu...
[6031][6048]to zrobisz świetny interes.
[6106][6121]Masz czas do niedzieli.
[6122][6153]Nie dostanę moich M4,|to pojawi się kilka nowych czarnych twarzy
[6154][6176]na ulicach Charming.
[6179][6218]I spalony magazyn będzie|najmniejszym z twoich problemów.

 

Aż wyszarpałem stare DVDki z mniej legalną wersją dla porównania.

 

No proste, na Netflixie odcinek trwa 44 minuty, ten z nielegala 57 z groszami.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

ciekawe jak to wygląda w następnych odcinkach

Z ciekawości zerknę do piątego na długości odcinków. 1- Netflix, 2 - wersja "inna, mojsza".

 

Ep2: identycznie w obu

Ep3: identycznie w obu

Ep4: identycznie w obu

Ep5: identycznie w obu

 

Czyli wygląda na to, że w pierwszym sezonie odcinek pierwszy dostał do tyłku. Dziwne. Nie chce mi się już sprawdzać jak to dalej wygląda, ale chyba można oglądać bez żalu jednak... ja tam ryzykować nie będę :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Drugi sezon? Jak dla mnie porażka

Tak, drugi, dla mnie lepszy od pierwszego, trzyma przez niemal cały sezon równy, dobry poziom. Od siódmego odcinka poziom szybuje w górę i już nie spada (a samo zakończenie ep7, piękny montaż z wypowiadanymi słowami), kilka zaskakujących zwrotów akcji, klimacik i przede wszystkim dialogi, które są jednym z mocniejszych punktów serialu. Dla mnie to jeden z lepszych seriali Netflixa, nie jest to poziom Narcos czy HoC, ale znacznie mu bliżej do ligi mistrzów, niż do tylko dobrych seriali netflixa. Trzeci sezon potwierdzony, co nie dziwi, bo możliwości na poprowadzenie kilku wątków jest sporo.

Oczywiście mafia z Kansas, świrnięta Darlene, jak na śmierć ojca zareaguje Ruth i w końcu przemiana Wendy, godna Haisenberga.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie drugi sezon to przeciętniactwo niesamowite, widać, że gdzieś tam wzorowali się na serialach typu Breaking Bad czy True Detective, ale po za próbą kopiowania najlepszych w gatunku seriali nic tam się nie klei, ani motywacje ludzi, ani działania rodziny Byrdów. A najgorsze w tym jest to, że oni chcieli budować napięcie, w każdym odcinku są napięci jak plandeka na żuku ale mnie zero suspensu. Ani agent FBI, ani kartel, ani rodzinka Snellów no nic. Mogą budować napięcie muzyką czy momentami ciszy ale ja nic nie czułem, odmiennie od pierwszego gdzie jeszcze jako tako mogliśmy się obawiać, że coś nie wyjdzie. Tutaj? No bardzo średnio z tym. Solidne 6/10 i oglądam to tylko dla klimatu Missouri. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...