Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie, że zawieszenie subskrypcji Netfliksa to ok. 4 kliknięć myszką. I ONI NIE SPRAWDZAJĄ PRZYCZYN! Nie, nie trzeba pisać podania do Dyrektora Internetu, nie trzeba dołączać zaświadczenia od dzielnicowego, nie trzeba załatwiać nic w Okręgowym Biurze Obsługi Klienta w Serocku, nie trzeba kierować sprawy o rozwiązanie umowy do sądu. A widzę, że tu drama z rezygnacji z N co najmniej jakby chodziło o rozwód po 30 latach małżeństwa lub przeszczep nerki u dziecka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Amazon, Netflix i Hbo Go - na zmiane zawsze coś znajdę w tych usługach. Zrezygnowałem za to z dekodra cyfry już ponad rok temu. W ogóle nie oglądałem już telewizji. Za to te 3 subskrypcje i kino od czasu do czasu w zupełności starczą. Nawet nie pamiętam ile lat temu ściągnąłem coś z neta. Łącznie te 3 usuługi kosztują grosze w porównaniu z kasą jaką wydawałem na cyfre z canal plusem i hbo.

 

A żeby nie było offtopa. Zabrałem się za stand up z netflixa na ostro i mogę kilka polecić.

Hannah gadsby - chyba najlepsze co obecnie jest na netflix

Dave Chappelle - potrafi wracać do dow(nene)u z początku stand upa po 1 h. To rzadka zdolność a za każdym razem leżysz ze śmiechu. W sumie są 3 jego stand up na netflix polecam każdy.

Jim Jefferies - na początku wkuriwał mnie sposób w jaki koleś mówi. Nadrobił za to z nawiązką humorem. Nie ma możliwości że wam się nie spodoba jego cięty dow(nene).

Bumping Mics - uruchomiłem z powodu króla roastów jeffa rossa a zostałem dla dave attella. Bardzo symaptyczna mini seria 3 odcinkowa. Krótkie ale treściwe.

Chris Rock - bardzo fajny stand up. Nie wybitny jak niektóre wyżej ale fajny.

Marc Maron - mocny stand up głownego bohatera glow. On jest prawie kopią bohatera którego gra w serialu:)

Aziz Ansari - bardzo fajny stand up i tyle.

 

Nie polecam :

Ellen DeGeneres - no niech ona zostanie przy talk show bo humor się jej stępił.

 

To tyle z już obejrzanych

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Polski stand up? Za to powinni z marszu w zawiasy na 3 lata wsadzać. 

 

Chapelle i Jeffries mi najbardziej podeszli. Warto zobaczyć też Hannah Gadsby. Podzielam zdanie, że Ellen lepiej niech wraca do talk show, ani to śmieszne ani mocne, choć i tak lepsze niż polskie badziewie wypełnione w 90% przekleństwami. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Oj tak. Jeffries jest zdrowo trzepnięty. Również dziękówa dla wspomnianego pana wyżej.

 

Batman Ninja? Ma jeden zasadniczy problem. Jest zbyt japoński. Nie zrozumcie mnie źle. Japończycy to zdrowi wariaci z masą pomysłów i porządnym skillem w paluchach ale jeśli chodzi o odwzorowanie zachodniego stylu w ich dziełach to ta hybryda nie pasuje. Kreska zarąbista. Świetna robota rysowników, scenariusz ogólny również pomysłowy ale wszystko szlag trafia jak wyskakują

Spoiler

gundamy

. Wygląda to trochę jak z dzieckiem rysującym obrazek. Na początku fajnie ale jak tylko coś nie wyjdzie gryzmoli po całości i ciska wszystko na ziemię. Kompletny brak pomysłu na rozwinięcie koncepcji Nietoperza w Nipponie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2018 o 09:38, Rudiok napisał:

Polski stand up? Za to powinni z marszu w zawiasy na 3 lata wsadzać. 

 

Chapelle i Jeffries mi najbardziej podeszli. Warto zobaczyć też Hannah Gadsby. Podzielam zdanie, że Ellen lepiej niech wraca do talk show, ani to śmieszne ani mocne, choć i tak lepsze niż polskie badziewie wypełnione w 90% przekleństwami. 

Ale Lotka to szanuj 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, chris85 napisał:

Za całokształt. Zagraniczni stand up'erzy nie rzucają mięchem? Lotek jako jedyny trzyma poziom. Jest zabawny i ma niesamowity luz. 

 

No właśnie jak popatrzysz na tych zagranicznych na poziomie to jak już wrzucą "fuck" to tam gdzie się należy, a jako że w Polszy wystarczy powiedzieć "ku.rwa" i już cała publika rży ze śmiechu to czasem cały "skecz" jest oparty o rzucanie mięchem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...